0

@Erykulus Kounde nie jest niepewny, tylko zaczyna być zwyczajnie przemęczony.

0

Nasz nowy Roberto, który wszędzie znajdzie miejsce, ale nie każde miejsce go szuka. Eric to specyficzny zawodnik. Nigdy nie szczędziłem mu krytyki, bo albo przypominał najgorszą wersję Lengleta, albo nikogo. Ale muszę też przyznać, że w poprzednim i w aktualnym sezonie coś się zmieniło, zaczął grać, przede wszystkim zaczął strzelać "ważne" bramki, nierzadko rozstrzygające. Strzały głową, czasem po wbiegnięciu z drugiej linii. Tylko czy to wystarczy i czy to jest potrzebne do tego, żeby trzymać dość niepewnego obrońce w linii obrony, bo od czasu do czasu wyręczy jakiegoś kolegę z napadu? Odpowiedź jest o wiele bardziej prostsza i ma niewiele wspólnego, nie mamy wyjścia.

3

@slayer niekoniecznie. Kto wie, jak mogłoby wyglądać jego życie (czyt. kariera), gdyby został w Barcelonie. A teraz, teraz to już nieistotne.

5

Powoli zaczyna wchodzić w buty Roberto. Oczywiście chodzi mi tylko o jego wszechstronność.

2

@fotohobby no i co? Idąc tym tropem, pozbylibyśmy się większości składu. Przykład, ostatni z brzegu, Fermin. Z Ansu tak wyszło, i tyle. Innym razem brak transferu zwraca nam się w dwój lub trójnasób.

0

@malypuzon albo jak z Moribą...

0

I teraz wracamy do momentu, kiedy był wypychany do Chelsea.

0

Taka to była ta nasza "dziesiątka". Nieważne, gdzie grasz, z kim grasz, jesteś najlepszy i wokół ciebie budują skład, a tu wiecznie jakieś "ale".

0

O ironio, kataloński Betis może dał im do myślenia.

0

@Alo_Vi powinieneś zawrócić do samego początku i zadać sobie pytanie, jak to w ogóle się stało, że Izrael zajął czyjeś terytorium, a następnie rości sobie do niego prawo i poszerza granice. Gaza nie ma przestrzeni powietrznej, morskiej i lądowej. Niewykluczone, że ludzie, którzy dokonali tamtego zamachu urodzili się w ogóle w takiej rzeczywistości.

0

Jak nic, potrzebna jest nam rotacja, bo przy tak okrojonym składzie może być tylko trudniej.

0

Mes Que Un Corporación

0

@Kimi88 nie możemy też tak mówić. Takie są wyniki i tyle.

0

@kamillek88 nooo, spodziewałem się Raphini w trójcę, a tu dopiero piąty. Facet naprawdę jest niedoceniany, cały czas pod wiatr idzie.

4

Powiedział fajne zdanie, że on nie chciał wygrać tej piłki, że nie myślał o niej, że chciał zdobyć mistrzostwo, wygrywać puchary, i tak wyszło. No i wyszło.

1

Dembele miast przemowy zaprezentuje żonglerkę piłką.

0

Czy nie ma spotkania, przed którym nie pojawiają się artykuły o tym, że sędzia jest taki i owaki? Rzygać się już chce.

0

Niewykluczone, że facet będzie śrubował rekord grania po czterdziestce.

1

@Herbert bo trochę tak jest. Paryż nie jest już dziewiętnastowiecznym miastem flanerów, jak u Baudelaire'a, tylko eurokalifatem.

0

Pan piłkarz, w mariażu drinków i sportu.

0

@Carlosss bardziej zaskakujące jest to, że nie powstrzymałeś się od umieszczenia komentarza, który ma za zadanie pokazanie jak bardzo zbulwersowany jesteś. Mało tego, kosztowało cię to sporo trudu, bo palce aż ci powykrzywiało.

1

Trochę zaskakujące. Przecież Araujo, podobno, miał w klubie najlepszy czas na 100 metrów.

0

Brzmi jakby był na wylocie. Pokrętny tytuł.

0

I to jest takie gadanie. Argentyńczycy z Realu wolą Messiego od Cristiano, Francuzi Francuzów, a Portugalczycy Portugalczyków. Można tak gdybać. Wszędzie tak jest i to jest chyba (nie)normalne.

1

A nie było kiedyś, przypadkiem tak, że w La Liga nie można mieć numeru wyższego, niż 25?

0

@bartoszek może teraz zacznie ładować po oknach, później znowu coś zmieni i ponownie wróci do panenek.

1

Typowa kolarska kontuzja. Swoją drogą, Lucho sporo kręci na szosie.

0

Jofre Torrents czas start!

0

@Crosby9333 masz rację, ale mimo wszystko dysponując takim budżetem, uważam, że mogłoby to trochę lepiej wyglądać. Z drugiej strony, taki Sunderland powinien wciągać nosem Villarreal czy Bilbao, ale do tego też może nigdy nie dojść, ze względu na to, że nie przebiją się na miejsce w tabeli, które dawałoby im taką szanse.

0

Zaiste, jeżeli Sunderland jest w stanie wydawać na transfery takie pieniądze jak Atletico i nie potrafi robić tego z rozwagą, przez co nie potrafi zbudować przyzwoitej kadry, ściągając choćby zawodników o podobnych przekroju/umiejętnościach, ba, co ich chyba przerasta, starać się wydawać mniej, a szukać okazji rynkowych i z sezonu na sezon w solennej ciszy dodawać na mocny fundament resztę lepszych elementów. Możliwe, że topią się w poziomie rozgrywek, ale wartość piłkarzy przychodzących do Hiszpanii jest przecież taka sama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?