6

@arasz1819 Po 1. Możliwość zawarcia nierozerwalnego małżeństwa był pomysłem Mentzena i nie był on dyskutowany w partii. W czerwcu będzie program do wyborów, o ile założymy się że tego tam nie będzie? Media lansują takie rzeczy żeby kogoś zdyskredytować. Gdzie się Mentzen kompromituje? Bo oglądam większość wywiadów i nigdzie nie zauważyłem żeby miało to miejsce. I co to za argument że nie pokazali skąd wezmą pieniądze? PiS pokazuje Ci skąd weźmie pieniądze na 800+? Jakąkolwiek partia Ci to pokazuje? Obejrzyj sobie projekt ustawy o PIT, tam wszystko wyjaśnia.

0

@DaPidejpi Pojedź do pierwszego lepszego państwa na zachodzie Europy i zobaczysz to samo. Oslo, Amsterdam, Berlin, Paryż itp. itd.

4

@Peciak No bo tak się pierze mózgi ludziom, 99% uczestniczek marszu kobiet nigdy by aborcji nie wykonało. Ale jak napisałem wyżej, kiedyś pis wyjmie asa z rękawa w postaci zalegalizowania aborcji z 3 przesłankami i wygra tym wybory. Może nie teraz, bo już wygrywają, ale może na następną kadencję.

4

@arasz1819 Ta, a konfa nie płaci wcale. Jedyna partia która ma pomysł na wyciągnięcie gospodarki z dna w które prędzej czy później wpadniemy (lub już wpadamy), ale ważniejsze jest to, że nie można się wyskrobać. Krew mnie zalewa jak coś takiego słyszę. Jak masz warunki w państwie żeby zarabiać kasę to po paru latach zawiniesz majątek i wylecisz na Teneryfę i Maderę. Ale lepiej żyć tu nie za dobrze bo jak będziesz mieć dobrze to Cię wyru**ają na kasę, ale ciesz się Polaczku z 800+, a w końcu PiS wyciągnie asa z rękawa którego trzyma od lat i da wam tą aborcję z 3 przesłanek którą sam odebrał i wygra tym wybory. Zobacz na YouTube projekt ustawy PIT Mentzena, wrzucony chyba przedwczoraj. To się liczy.

2

@arasz1819 No dobra, ale jeszcze raz - nie jest od poprzednich wyborów. Ogórek była kandydatką SLD na prezydenta, a co stało się później?

10

Komentarz usunięty

2

@arasz1819 Godek już nie ma na ich listach od poprzednich wyborów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Nowe, nie znałem.

3

@Gronek No zastanówmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kiedy (lub czy) Polacy przestaną ciągnąć na klęczkach za dodatkowe 3 stówy.

0

@Rust_Cohle wahadłowy musi biegać, najlepiej jakby Leo grał za Lewandowskim

0

@PatriBarca
Mats
Kounde - Araujo - Christensen - Balde
Dembele - De Jong - Pedri - Gavi (?)
Messi - Lewandowski

W trakcie gry:
https://ibb.co/RP2FCtW

0

@SteuerFreiMoney I jak wielu ludzi to podnieca

0

@Nazio87 tylko yerba mate

0

Gracie może w Fifa Mobile?

1

@Nhyz Ferran. Ansu może na wypożyczenie, Raphinha ławka lub wylot jak będzie dobra oferta.

1

@jeyx77x Bez przesady, wysłanie jednego f16 to obowiązek w takiej sytuacji. Później okazuje się, że balon znikł, a odnajdzie się pół roku później bo ktoś go w lesie zauważył. Jak wysłanie jednego samolotu do obiektu który wleciał w naszą strefę powietrzną z defacto wrogiej Białorusi (współpraca z Rosją i niedawne prowokacje na granicy) jest dla nas zbyt kosztowne, to strach pomyśleć jak wyglądają nasze rzeczywiste zdolności.

1

@Tomo1989 Nie mogli jakiegoś samolotu wysłać do eskortowania? Pewnie odnajdzie się dopiero nad Niemcami, przeleci Polskę dosłownie i w przenośni.

0

@sevs Bez kitu, wieje jak cholera

0

@gumaz kaszanka + chleb

1

@Pressinho Nawet nie muszą zajmować Syberii, Rosja będzie juniorpartnerem Chińczyków czy tego chce, czy nie. Co do broni jądrowej - Xi Jinping powiedział jasno: nie życzę sobie użycia broni jądrowej. I to znaczy wszystko. Straszenie atakami atomowymi jest teraz niczym innym niż science-fiction. Niezależnie od tego jak mocne leki z alkoholem miesza Miedviediev to myślę że zdają sobie sprawę z tego co by oznaczał atak atomowy. Najgorsze co może sobie Rosja wyobrazić: koalicje USA - Chiny, lub UE - Chiny.

0

@Kapiczek Mimo iż chleją tam na potęgę to myślę że zdają sobie sprawę z tego, co by oznaczał atak jadrowy. Xi Jinping powiedział jasno: nie życzę sobie użycia broni atomowej. I to jest wystarczający sygnał dla Rosji. Nie będzie użycia broni jądrowej. Koalicja antyrosyjska USA - Chiny lub UE - Chiny to definitywny koniec Rosji. I tak, wiem że perspektywa sojuszu USA - Chiny wydaje się absurdalna, ale należy pamiętać o doświadczeniach WW2 i zimnej wojny. Każdy sojusz jest możliwy.

0

@Kapiczek Ta, atom. Prędzej się Kacapland rozpadnie.

4

@pioz123 Piękne. Na grillu?

0

@konrad1661 chela-mzb sport formula od olimpu - szczerze polecam. Pomogło w problemach z wysypianiem się. Jak biorę przed snem to mam sny jakbym był na kwasie. Odlot.

0

@Firestone Nie no tylko nie Robert. Araujo i Ter Stegen.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Miichu Rabini niezdecydowani

0

Dobra, a z perspektywy czasu Remontada to pomyłka sędziowska czy nie? Bo zawsze jak myślę o tamtym meczu to mam dwie skrajne emocje: niezwykłą nostalgię ale też widok Suareza łapiącego się w locie za szyję. Jednak mental przy bramce na 6-1 TOP, taki jakiego zawsze nam brakowało.

1

@Albatros u Hochlanda jak City wygra LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?