Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mario96w Chyba,że cygan jedną zabierze,to wtedy bramka też jest jedna
47
@Woland10 Sukcesy Wolanda10:
-Wyjście z piwnicy w 2017roku o godzinie 10:02 po bułki dla mamy
- Kupno domu i małżeństwo z piękną Bellą w Sims 4
- Top użytkownik na chomikuj w 2015 roku
17
@PatrychoO Mentalność ładuje się raz na kilkanaście meczów,to nie jest piwo,że wypijesz i idziesz po następne od razu
3
@barcelonaLM Niestety, trzeba się napić
0
@Rust_Cohle Ja prosty chłopak autentyczny jestem,a nie ja jakiś Czesiek co wchodzi i tylko o CR7 pisze
1
@AmadiRM Jak ty konto żeś stworzył na stronie kibicowskiej Barcelony i piszesz o CR7 głównie Andrzej,to kto tu jest dziecinny
19
@Kitek1640 W tym roku skończy dopiero 23 lata,w kuluarach mówi się,że potrzebuje jeszcze 7,8 lat,żeby przystosować się do dorosłego futbolu i mamy pomocnika na lata.A hejterki niech dalej go cisną,on spokojnie się przygotowuje
9
@zaiks Zenek z Cafe Bernabeu pytał o ciebie. Mówi,że jak wejdziesz na stronę,to będziecie mieli pięć osób i możecie stworzyć największą dyskusje w dziejach kafejki
6
@Kibic1998 Nie dopuszcza się do kaca,błąd nowicjusza
2
@Conradxc Spotkanie z największym wojownikiem piłkarskim Kubą Koseckim twarzą w twarz, ciekawe czy wtedy by tak skakał
32
@Woland10 Cieszy opinia eksperta,bo zastanawiałem się właśnie,czy te 3 punkty będą dla nich ważne czy uj z nimi, dziękuję
15
@JohnnyBarca Czytając tyle o końcu CR7 i genialnym Benzemie,to myślałem,że to będzie jakieś 300 do 30 dla Benza
0
@Tollusiek Alves jest piękny,bo sentymentalny,jak Puyol albo Xavi.Jakimś Mokebe z Demokratycznej republiki Kongo ocenionym na 99 bym się nie jarał
1
@Ojciec5tkidzieci Piękna jest ta karta, trzeba na nią dozbierać
2
@masq Trzeba było dzwonić,ja ze szwagrem robimy takie rzeczy,bo jego kumpel zostawił sprzęt,jak poszedł siedzieć za narkotyki.300zł i bym zrobił legancko
2
@neeed No też już mi się tego BarcyInfo nie chce czytać
1
@IronSanHybrid Guzik do obniżania się zepsuł,Zenek ma przyjechać naprawić,ale on zarobiony jest i nie wiadomo jak z terminami u niego
1
@Rust_Cohle Ale to z nim będziesz musiał się bawić,bo sam będzie,to może połknąć i się udusi
0
@P33ck Asysty też się chyba troszkę liczą,a tam Drogba też wykręcał ich trochę
2
@P33ck Milan,Inter,Napoli na potęgę punkty gubili ostatnio,to dogonili trochę
1
@dawid16dkk My się Dawid ze szkoły nie znamy czasem? Dawid 16 cm z grzywką? Na piwo mieliśmy iść,ale ja tam trudny okres mam,ty przy kasie,to raz postawisz.Ja następnym razem
2
@Azi Weź Azi daj jej numer,bo w błoto moim Golfem wjechałem i nie mogę go wyciągnąć,a ja po 7 browcach,to już nie ta siłka co o 8 rano
2
@NaFazieHitman Masło maślane,no popełniłem błąd,tam sorki Ukraińce,mogliśmy was wziąć.A jak nie mogliśmy,to mogliśmy powiedzieć wam,że nie ma opcji,bo Władek będzie zły.No ale było minęło,powodzenia na wojnie,z fartem mordy
6
@arasz1819 Nie siej dezinformacji,raz Krzysiek i Andrzej dyskutowali o tym jakie płatki kukurydziane lubią,a Jarka w tej rozmowie nie było,bo akurat wyjechał na tydzień na wakacje i nie wchodził na strone.Więc nie zawsze we 3 gadają
0
@MesQueUnClub_87 Namierzyliśmy cyganów,którzy ukradli nam czołg jakiś czas temu.Obecnie mamy plan skierowania na nich 50% naszej siły zbrojnej, uważamy,że w ciągu 7-30 dni odzyskamy czołg i wrócimy na prostą
2
@FCMichalo Bo Legia już tam nie gra
23
Dzień mężczyzn,dla was nic nie znaczące święto,dla mnie pojednanie z ojcem.Zawsze podchodził do mnie z dystansem,traktował jakbym był jego karą.Dzisiaj to się zmieniło,gdy przyszedłem do domu powiedział:
- Gdzie masz prezent na dzień ojca gnoju obesrany (pomyliły mu się święta)
Gdy go uświadomiłem, poprawił się:
- To idź mi po ośmiopak dziewczynko.
Spełniłem jego prośbę,po czym dał mi jedno piwo i powiedział,że mogę z nim chwilę posiedzieć,nigdy wcześniej nie byliśmy tak blisko, oglądaliśmy Kiepskich w tv,po godzinie kazał mi co prawda wyp.. ale zapamiętam te wspólne momenty na zawsze.Pozdrawiam was i życzę wam wszystkiego najlepszego,to był udany dzień
0
@Nefir Gwarantuje,ale jakby nie było on też ma już 29 lat,czeka teraz na najlepszy kontrakt w życiu,moim zdaniem nie powinniśmy iść w tę stronę
1
@Nefir Romagnoli to chłop na 3 stopera,a Rudiger idzie po maksymalną wypłatę, czyli napewno nie do nas
4
@Zoker Najgorsze,że tego będzie więcej pewnie.Piwniczaki teraz mają wielką szansę,a ludzie uciekają,nie znają języka,mogą nie mieć alternatyw