Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki
35
@PatrychoO Depay gola strzelił i już się wozi na rejonie,zaraz Luuk ustawi w szatni gówniarza
2
@borys27 Ja mogę być nowym Ronaldinho,ale czekam na telefon,bo coś dzwonić nie chcą,a CV wysyłałem.Gnojownik Kurzeszyn nie będzie robił problemów z kontraktem,jak się Xavi zgłosi,już z nimi rozmawiałem
2
@Pawel13sz Na tym zdjęciu wygląda jak nasz magik z Bośni,Pjanic
6
@kaamil1910 Muszą morale podnosić jak się da
9
@wojopancer Alves się ogolił to tera młodzian,z 10 lat jeszcze pociągnie dodatkowo
0
@kamiVeB 69,761 ale Jarek i Zbychu wyszli wcześniej,bo Marian dzwonił,że impra u niego,to od 48minuty 69,759
1
@Sulimo Bardzo nierozważnie nazywać jednego z największych ekspertów tej strony trollem.Zastanów się chłopie następnym razem 2 razy zanim coś napiszesz,bo się ośmieszasz
12
@Woland10 Kocham cię
2
@GeneralXavi xd
0
@Gosciuu Przy Harnasiu czas leci inaczej
2
@jakub1906 Ja żadnego piłkarza nie kupowałem,to nie moi
2
@fart Ale to było takie:
Nie znam się ale się wypowiem
0
@QQL5 Ale mu powiedzieli
4
Komentarz usunięty
1
@tobiasson92 Andrzej po harnasiu
1
@FCB24 24h maks
4
@macio_944 Kur.. takie rzeczy się dzieją,a ci i tak byle być pierwszym byle gówno wrzucają
3
@Momals11 Staram się za dużo o tym nie myśleć,bo nic mi to nie da,ale ciężko jest to zrobić
0
@Kamiloza91 Nie ma szans, jakieś tam mini szansę ma Sevilla,ale tu Barca ratuje sezon walcząc o LM i tyle
0
@BaroPodertos Plotki mówią, że myślała,że robotnicy przyjadą do Ukrainy i wybudują taki bardzo wysoki mur a na nim położą gigantyczną pokrywę i będzie po wojnie
0
@bartas97 Każde takie statystyki są nic nie warte,liczy się wynik końcowy,a nie jaki mieli wynik do 45,48,68 minuty
5
@Emhyr Syn Modricia ma 11 lat a Kroosa 8,więc posiłki w drodze,te parę lat pociągną jeszcze,a potem synowie wkraczają i skład Realu dalej piękny
0
@pato1234 Delikatnie można,pewnej bariery nie przekraczam.2 sprawa,że mamy napływ teraz takich postów/informacji i tak naprawdę wiele z nich to mogą być zmyślone historyjki
0
@fart Obyśmy wrócili do takich problemów
0
@pato1234 Jak ty nie rozumiesz oczywistego sarkazmu,to też inteligencją nie grzeszysz
0
@pato1234 Cieszę się, że jestem porównywany do takiej osobistości jaką jest Pan Rafał Brzozowski
2
@Criss18Barca Jakby był taki dobry,to by te 5 kanapek oddał wnukom
18
@Rust_Cohle Też nie jadę,a liczyłem na powołanie.Jak wszyscy to wszyscy
6
@Amigo_Blanco Aż mi się przypomniała podstawówka,jak Jaro dał mi kwiatka dla Andżeli,żebym go przekazał w jego imieniu,bo on się trochę cykał