6

@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki

35

@PatrychoO Depay gola strzelił i już się wozi na rejonie,zaraz Luuk ustawi w szatni gówniarza

2

@borys27 Ja mogę być nowym Ronaldinho,ale czekam na telefon,bo coś dzwonić nie chcą,a CV wysyłałem.Gnojownik Kurzeszyn nie będzie robił problemów z kontraktem,jak się Xavi zgłosi,już z nimi rozmawiałem

2

@Pawel13sz Na tym zdjęciu wygląda jak nasz magik z Bośni,Pjanic

6

@kaamil1910 Muszą morale podnosić jak się da

9

@wojopancer Alves się ogolił to tera młodzian,z 10 lat jeszcze pociągnie dodatkowo

0

@kamiVeB 69,761 ale Jarek i Zbychu wyszli wcześniej,bo Marian dzwonił,że impra u niego,to od 48minuty 69,759

1

@Sulimo Bardzo nierozważnie nazywać jednego z największych ekspertów tej strony trollem.Zastanów się chłopie następnym razem 2 razy zanim coś napiszesz,bo się ośmieszasz

12

@Woland10 Kocham cię

2

0

@Gosciuu Przy Harnasiu czas leci inaczej

2

@jakub1906 Ja żadnego piłkarza nie kupowałem,to nie moi

2

@fart Ale to było takie:
Nie znam się ale się wypowiem

0

@QQL5 Ale mu powiedzieli

4

Komentarz usunięty

1

@tobiasson92 Andrzej po harnasiu

1

@FCB24 24h maks

4

@macio_944 Kur.. takie rzeczy się dzieją,a ci i tak byle być pierwszym byle gówno wrzucają

3

@Momals11 Staram się za dużo o tym nie myśleć,bo nic mi to nie da,ale ciężko jest to zrobić

0

@Kamiloza91 Nie ma szans, jakieś tam mini szansę ma Sevilla,ale tu Barca ratuje sezon walcząc o LM i tyle

0

@BaroPodertos Plotki mówią, że myślała,że robotnicy przyjadą do Ukrainy i wybudują taki bardzo wysoki mur a na nim położą gigantyczną pokrywę i będzie po wojnie

0

@bartas97 Każde takie statystyki są nic nie warte,liczy się wynik końcowy,a nie jaki mieli wynik do 45,48,68 minuty

5

@Emhyr Syn Modricia ma 11 lat a Kroosa 8,więc posiłki w drodze,te parę lat pociągną jeszcze,a potem synowie wkraczają i skład Realu dalej piękny

0

@pato1234 Delikatnie można,pewnej bariery nie przekraczam.2 sprawa,że mamy napływ teraz takich postów/informacji i tak naprawdę wiele z nich to mogą być zmyślone historyjki

0

@fart Obyśmy wrócili do takich problemów

0

@pato1234 Jak ty nie rozumiesz oczywistego sarkazmu,to też inteligencją nie grzeszysz

0

@pato1234 Cieszę się, że jestem porównywany do takiej osobistości jaką jest Pan Rafał Brzozowski

2

@Criss18Barca Jakby był taki dobry,to by te 5 kanapek oddał wnukom

18

@Rust_Cohle Też nie jadę,a liczyłem na powołanie.Jak wszyscy to wszyscy

6

@Amigo_Blanco Aż mi się przypomniała podstawówka,jak Jaro dał mi kwiatka dla Andżeli,żebym go przekazał w jego imieniu,bo on się trochę cykał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?