LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Carlosss tylko tam? Arsenal, Liverpool, Chelsea, MU.
Do żadnego z tych klubów nie pójdzie, ale tam porównywalna kasa była wydawana
0
@LeoMessiiBarcaPepa Pytanie jaka będzie konkurencja. Jeśli Pep odejdzie z City to prawdopodobnie popadną w jakiś kryzys, na pewno nie będą juz takim hegemonem jak przez ostatnie 10 lat.
Liverpool ze Slotem też jest niewiadomą no i zobaczymy co zrobi Xabi w Chelsea.
Kase tam mają wszyscy, dobrych zawodników również. Zadecyduje jakość na ławce
1
Już 27 lat, a z wiekiem co raz gorszy. Eric sie rozwinął, Martin się rozwinął, 18-letni Cubarsi jest podstawowym obrońcą, a nasz kapitan nie gra w pierwszym składzie nawet po wygraniu mistrzostwa.
3
@daniel32778 Edit, nie ma sensu
3
@2026Canaletes No ja jednak wierzę, że mają jakiś sensowny plan na zastąpienie Lewego, bo jeśli nie to powinni przedłużyć z nim kontrakt.
0
@lukaszbrk Do Walencji chyba jeszcze pojedzie :)
11
Mbappe asystuje wcześniej nokautując stopera łokciem, przeciwko nam dyktują kuriozalnego karnego, ale będzie cisza w madryckich mediach. "Pozytywna dyskryminacja"?
5
@patrykzmc2000 Wątpię żeby Hansi mu tak po prostu na to pozwolił chyba, ze piękny Holender jest do odstrzału i obie strony juz o tym wiedzą
3
@Leo Barca potrzebowała Lewego, a Lewy Barcelony jako zwieńczenia kariery, bo jednak globalnie to Barca i Real były i będą największymi klubami, w których choćby epizod chciałby przeżyć każdy zawodnik na świecie.
Bayern dostał uczciwe pieniądze, Lewandowski kontrakt godny gwiazdy. Barcelona nie dostała Lewego za darmo ani dzięki przychylności Bayernu czy Lewego, choć oczywiście Lewy musiał wykonać krok żeby tu trafić.
To była współpraca korzystna dla obu stron i to najważniejsze. Lewy nie mógł czuć sie pokrzywdzony i tak samo Barca zyskała klasowego zawodnika.
Szkoda jedynie, że nie doszło do tego transferu chociaż rok wcześniej
0
Teraz wielkie wyzwanie przed szwagrami. Zwolniła się duża pensja Lewego, prawdopodobnie zwolni sie kontrakt Fatiego, być moze Ter Stegena.
Juz jakieś pole do popisu chyba będzie
11
I to wszystko mimo grania na 3 różnych stadionach, na Camp Nou przy 60% finalnej pojemności trybun.
Mamy twierdzę, szkoda tego meczu w LM jedynie
5
@daniel32778 Myślę, że to też hołd dla po prostu legendarnego pilkarza ogólnie, już nawet nie skupiając sie na Barcelonie
0
@kch Akurat decyzja o przejściu do Bayernu była bardzo dobra, po prostu za długo tam siedział
0
Dadzą mu mikrofon?
11
Kolejny taki Polak w Barcelonie za kilka dekad albo nigdy
5
Koniec, dziękujemy Lewy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie wychodzilo, nie wychodziło i wyszło :)
Brać go z Arabii, nawet jeśli będzie trzeba sprzedać Balde
1
Gramy słabo i prosimy sie o stratę punktów, ale ten karny to wałek i ktoś za to powinien odpowiedzieć, bo tak sie przekręca po prostu mecze. Na szczęście liga wygrana, ale wciąż gramy o komplet zwycięstw na własnym boisku
1
Przeciwko Barcelonie to chyba z automatu jest karny zarówno w lidze jak i w LM. Wciąż jestem w szoku, ze w Klasyku nie odgwizdali
5
Żeby nam takie karne gwizdali
0
Bez spalonego, ale gdzie tam karny?
1
@Rupert_Haubica Brazol nie wystawił Lewemu
0
@Kozinho. Tylko zobaczymy kim go nasze szwagry zastąpią
5
@Rupert_Haubica Założyłeś juz konto na hilal.com? Czy istnieją tylko arabskie strony kibicowskie? FcHilal.sa albo coś
Ucz sie tych arabskich szlaczków, bo nowi koledzy cie nie zrozumieją
0
No juz chyba nasi na wakacjach, masa niedokładności
0
@KrwawiaceoczyVEB przy Kounde to nawet nie taki zły
0
@PatrykBarca No ja oczywiście nie porównuje poziomu Bernala do Busiego
1
@clyde Juz miał czas "wyzdrowieć"
0
Ale Balde to już na pewno dogra do Roberta :)