3

Gordon przyjdzie jako 9 czy jako LS?
Z tego co widze po jego historii występów to raczej jest to LS, a na tej pozycji mamy Raphinie, który lapie sporo kontuzji, ale jednak czy stać nas na zmiennika za 70-80mln euro? Przecież zawodnika do rotacji z Raphinią o podobnych liczbach mozemy mieć za 10-20 mln, w ostateczności ten Rashford za 30mln i tak byłby dużo lepszą opcją.
Czy może Gordon ma być następcą Lewego? No szanujmy sie, to nie ten kaliber, 70mln za kilka bramek w naszej sytuacji wygląda jak sabotaż.

Ja rozumiem, że "biega", ale naprawdę to ma być główny argument do wydania gigantycznych pieniędzy na NAPASTNIKA? Czy to naprawdę powinien być główny argument żeby po latach zaciskania pasa wydawać lekką ręką taką sume za zawodnika który będzie grać wtedy, gdy nie będzie mógł grać Raphinia? A jeśli szykujemy na "9"gościa z 3 golami z gry w sezonie ligowym to bardzo słabo niestety.
Jeśli chcemy zmiennika Raphinii to zdecydowanie lepiej wykupić Rashforda, a jeśli szukamy 9 to niestety Gordon nie ma argumentów(no oprócz biegania oczywiście) żeby nią być w naszym klubie

Zrozumiałbym ten transfer gdyby to była okazja rynkowa i kwota 20-30mln


No nie wiem, nie jestem w stanie zrozumieć tego transferu ani uzasadnić go "dobrym pressingiem". Pozostaje ufać Hansiemu o ile naprawdę to jego inicjatywa.

Może jeśli ktoś regularnie oglądał go w akcji to niech mi wytłumaczy jakie są jego mocne strony i gdzie on będzie u nas grac.

0

@lucca87 to może lepiej Gaviego na LS? Liczb gorszych nie zrobi. No bo rozumiem, ze Gordon to ma być zmiennik Raphini, bo na 9 z takimi liczbami sie nie nadaje

0

@Destroyer_of_Worlds Szczerze to jak patrze na nazwiska i kwoty jakie chcą zapłacić za przeciętnych piłkarzy to uciesze się jeśli kupią Oyarzabala, bo z nich wszystkich to chyba najlepszy i najtańszy napastnik

0

@heniusss Przecież nas prawdopodobnie nie stać na Alvareza(albo inny transfer za 120-150mln), a ty mówisz ze tranfer sredniaka z Angli za 70-80mln nie przekreśla tranferu napastnika xd
No jak przyjdzie Gordon to nas będzie stać najwyżej na wykupienie Rashforda, ale żaden z nich nie będzie dobry na 9

2

@MessiForeverTheBest Gordon jak strzelił 3 gole z gry w lidze to chyba tez nie kończył każdej setki? :D

2

@szela1899 Dla City te 100mln nie robiło problemu, a ja nie mogę uwierzyć, ze zaciskalismy pasa przez ostatnie okienka tylko po to żeby teraz kupować napastnika z 3 ligowymi golami z gry za 70-80mln

1

@heniusss To że transfer Alvareza za 150mln jest irracjonalny nie tłumaczy 70-80mln za Gordona

0

@Giwera 5 z tych goli to rzuty karne, a z pozostałych 5 z gry 3 strzelił Karabachowi

0

@lucca87 Robi, ale kilka sezonów minęło zanim odpalił. No i nie wiem czy te 11 to miał z gry czy połowę z karnych.

Sorry, ale za takie pieniądze musi przyjść dobry strzelec, takiego zmiennika to ogarnijmy z la ligi za 15mln

0

@MG2023 Douglas też wyglądał dobrze na kompilacjach

1

@fiszer to nie jest lepszy zawodnik od Rashforda, w każdym razie nie ma ku temu przesłanek (no oprócz tego, że biega w pressingu, ale ludzie...)

1

@Chudini123 to nie jest młody talent za 5mln euro, wywalamy potężne pieniądze za NAPASTNIKA bez liczb

2

3 ligowe bramki z gry za 70mln...Chyba jednak dobrze nam sie powodzi

0

@Derean Jak ma tu trafić Alvarez skoro wydamy 70mln na Gordona?

1

@kuz Gavi nie jest napastnikiem.

70mln za gościa, który przez cały sezon strzela 6 bramek ligowych i 3 z nich po rzutach karnych czyli strzelił 3 gole z gry...
W LM strzelił 10 goli z czego 5 z karnych, więc też juz to nie robi takiego wrażenia.

Jak chcemy kogoś typowo do zapierdzielania to taktycznie grajmy Gavim albo Ferminem na 9, bo po co przepłacać.
Przecież juz lepiej zostawić tego Rashforda

0

Gordon wart tej ceny?
Każdy marudzi na Alvareza i jego liczby, ale Gordon w ostatnich 60 meczach w PL ma 12 bramek i 7 asyst... No tak średnio
Ogólnie słabe liczby, a przecież chłop jest wykonawcą karnych w drużynie z tego co widzę. Z tych 6 bramek w tym sezonie 3 z rzutów karnych
W LM zrobił ładne liczby dzięki 4 bramkom przeciwko Karabachowi, ale czy to robi takie wrażenie? Sprawdziłem - 5 z 10 goli z rzutów karnych
Mowa o minimum 70mln, ale wątpię żeby na Newcastle robiła wrażenie taka kwota

2

@kamil1984 To że zawodnik naciska nie oznacza, że klub ze 150mln ma zejść na 80mln tylko po to żeby było stać Barcelonę na ten transfer

3

@meg23 kończy mu sie za 4 lata

2

Nie no, starczy tego Wembley juz

4

@Dawidooooo a to niby dlaczego?

4

@626 nimo wszystko kariera Alvareza robi większe wrażenie, mimo ze z Argentyny przyszedł do Europy zaledwie 4 lata temu

0

@LeoMessiiBarcaPepa a już były wszystkie powołania?

0

@Edoss taa, takich jak Olmo czy Ferran

0

@Maks91 Haalanda od szejków to chyba za 300mln
No i pensja chyba też trochę inna, raczej on tam nie zarabia 10mln netto

0

@Filipem Każdy pilkarz ma swoją historię, co to zmienia z jakiego klubu przychodzi?
To czy warto warto zapłacić za niego okolo 100mln to inna kwestia, ale śmieszą mnie te "interesy z Atletico"

4

@Lionel_Messi10 A dopiero dobijał do 400 asyst.
Mam obawy, że Leo może nie robić nawet do 1000 goli, bo skończy wcześniej karierę. Mimo wszystko fajnie by to wyglądało chociaż wiadomo, ze bramki w USA czy w Arabii to juz takie odcinanie kuponów, ale jednak

0

@urbipl Lewy ma taki status w reprezentacji i tak mierną konkurencję na swojej pozycji, że całkowicie poważnie uważam, ze nawet gdyby był kilka miesięcy bez klubu to i tak dostałby powołanie, a co tu mówić o sytuacji, gdy będzie grał. Skoro Świderki czy Bogusz dostawali powołania grając w MLS to co dopiero Lewy. To jest gwiazda, legenda, nic nie będzie musiał udowadniać.

0

@urbipl Nie no, co ma zmiana czasu do paru zgrupowań w roku? Bez przesady :)
Ja obstawiam jednak USA, bo nie wiem czy Lewy z żoną i dziećmi chciałby mieszkać w Arabii

1

@Lionel_Messi10 Nie no, wiadomo, to jedynie takie marzenia :)
Ale gdyby udało im sie kogoś wepchnąć i dopiąć ten transfer to byłoby pięknie.

2

@Lionel_Messi10 Balde i Araujo też bym im chętnie oddał w rozliczeniu, obaj to nie poziom na Barcelonę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?