0

@Yoshi94 Na podstawie zdrowego rozsądku. Ta sytuacja świetnie pokazuje jake idiotyczne są przepisy VARu w tej chwili. Jak oglądałem mecz na żywo to miałem wrażenie że stało się dokładnie to co odpisujesz i do teraz nie jestem pewien w 100% że tak nie było.

0

@mekston Ja nie twierdzę że sędzia się pomylił, ale jak bym nie patrzył to nie widzę tego wyraźnie.

0

@mekston Patrząc na ten oficjalny obrazek od IFAB to tak mniej więcej połowa piłki została odbita 'legalną' częścią ciała, a druga część piłki już tą 'nieleglną'. Imo nie da się tutaj jednoznacznie stwierdzić że na pewno to jest zagranie ręką. Jedna z tych sytuacji na styku, do interpretacji w obie strony
https://images.app.goo.gl/Lca3nGbS6sTAU5Dv9

1

@norbi77 Ręka gracza Porto bardzo sporna, jeden sędzia powie że to ręką inny powie że nie i obie te decyzje dalo by radę obronić. Jeśli Tylor by tej ręki nie uznał to Cancelo powinien dostać drugą żółtą kartkę i wylecieć z boiska, a Porto powinno dostać rzut wolny.

0

@Chaoss nie Lapcio posmarował, tylko ręka Cancelo nie była w polu karnym xD

0

Reakcja na odbiór Kounde xD Miałem taką samą
https://i.imgur.com/99Zrf0T.jpeg

2

@Rust_Cohle No bo w momencie jak już się zorientowali co się odwaliło, nie mogli nic zrobić. Głupie przepisy

19

@Barcanajlepszyteam Że koleś jest debilem

0

@takisobiektos https://x.com/Altaria_Motives/status/1708187056013455765
Kontakt stopy z kolanem, tamten filmik kończył się w momencie gdy było by widać ten kontakt dokładnie.

1

@takisobiektos Kolejny świetnie ucięty klip xD Kontakt był, mały ale był. Ja bym kartki nie dał, ale nie powiedział bym też że sędzia źle zrobił. Jota miał tutaj pecha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@takisobiektos Zatrzymał tą nogą gracza który wychodził sam na sam z bramkarzem. DOGSO i nie ma tutaj możliwości nie dać czerwonej kartki.

1

@takisobiektos Świetna manipulacja krótkim gifem. Zawodnik Porto nie dostał czerwonej za wślizg, który był czysty, tylko za to co zrobił po nim. Polecam obejrzeć całość
https://streamin.me/v/ed4902e0

0

Bardzo martwi mnie ostatni spadek jakości naszej obrony

0

Jak tam nastrój przed meczem?
https://i.imgur.com/vrcnMZw.jpeg

37

Gavi sfaulował swoim uchem łokieć rywala

2

@Roobo A gdzie tu są dociągnięcia? XD

12

@Kleps0n A musiało się coś stać?

13

No ciężko się to ogląda, ciężko...
https://i.imgur.com/vAbt8ZT.jpeg

3

@Bartinho1899 Czytać nikt ci nie każe, jeżeli cię to tak denerwuje to po co wchodziłeś w artykuł? Ja osobiście lubię lubię zerkać na te doniesienia transferowe i super że redakcja je agreguje.

18

Timber już więcej wygrał w angielskiej piłce niż Kane ;P

5

Przykro się patrzy na obecną pozycję Barcelony na rynku transferowym :c

0

@ciawa94 O co ci chodzi, bo nie rozumiem? Źle że w przypadku nowych informacji na dany temat są wrzucane aktualizacje?

6

@Uukasz_93 Ale mnie denerwuje takie gadanie. Gdzie ty tu masz jakieś ośmieszenie? Dembele mógł sobie odejść rok temu, za darmo, z kartą zawodnika w ręce. Barcelonie udało się go zatrzymać na kolejny rok, zmniejszyć znacząco jego pensję i teraz jeszcze zarobimy na nim pieniądze.

12

Ale ból dupy o białe koszulki xD Tak jakby Real Madryt miał monopol na biały kolor. Koszulki bardzo ładne, a cały komplet jeszcze lepszy.

1

@partymaker Dlaczego miałby kończyć karierę skoro nadal ma oferty? Może sobie grać w piłeczkę bez stresu i zarabiać pieniądze. Żyć nie umierać.

7

Sport powinien zwolnić grafika xD

0

@DaPidejpi Torów w Polsce po szybkim szukaniu znalazłem około 18. Myślę że to wystarczająca liczba dla kierowcy amatora. A jeżeli nadal za mało to tak jak napisałem wcześniej, zapraszam za granicę.

0

@DaPidejpi Jakie to ma znaczenie w kontekście typa co jeździł jak debil po ulicy? Jest to skrajnie niebezpieczne jak i niezgodne prawem. Nieważne czy on dobrze jeździ czy nie, niech wy*ierdala na tor, a jak mu w Polsce za mało torów to niech wy*ierdala z Polski. Bardzo dobrze że go zamknęli i szkoda że już wychodzi.

2

@DaPidejpi Po pierwsze, to nie prawda że w Polsce nie ma torów, a po drugie to jest żadne usprawiedliwienie. Jak by w Polsce nie było strzelnic to daje mi to przyzwolenie na strzelanie z broni na publicznej drodze? No chyba nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?