0

@PatriBarca Koeman początek miał dobry i przyszedł do klubu w trudnej sytuacji za to trzeba oddać mu szacunek, niewielu trenerów by przyszło w tamtym czasie do Barcy. Przed przybyciem do Barcy prowadził kadrę Holandii która ładnie grała wtedy za jego kadencji.

0

@pt9 napastnik prawdopodobnie przyjdzie w styczniu

0

@urbie999 sędziego kryje xDD

0

@Azi Raphinia akurat nie ma dryblingu on dobrze odnajduje się na małej przestrzeni grając na tzw. klepkę.

1

@DamianBarcaCule analiza var, kontuzje itp

1

@Zbyszard wystarczyłby Puyol

1

@AFA90 ja słucham setów podczas biegania, np. A state of trance, albo ostatnio z festiwalu AMF

2

@jacobFCB jeżeli to Ty zrobiłeś ten test to możesz mieć raka

0

@czosnekfcb nauszne czy douszne ?

0

@Drozdu7 tak dziś jest gala, właściwie to już trwa

0

@Kuba_1 prawidłowa.decyzja sędziego był tam faul

0

Gündogan co piłe zagrał

0

@Mareeek2050 fajne tempo meczu i były spalone z obu stron po których anulowali gole

0

@Mareeek2050 ja oglądam Benfice z Sociedad

1

Czy coś mnie ominęło od kiedy Darijo Srna jest z Ukrainy??

1

@MesQueUnClub96 bezpośrednia?

0

@TurboAntos a nie wiem nie sprawdzałem

0

@TurboAntos konami już przestało robić PESa i poszli bardziej w rozgrywkę online, więc teraz PES jest pod nazwą e-Football

0

@Encore nie ma już słabych drużyn w Europie xD

0

Widzę że dużo osób znowu nabrało się na lepszą grę reprezentacji xD

0

@Torpeda0991 no tak ale jakoś wątpię w to, że Probierz odmieni grę reprezentacji

0

@Torpeda0991 przypomnę tylko że z Mołdawią było 0:2 po pierwszej połowie a wszyscy wiemy jak to się skończyło.

1

@FcPortoFan1999 to bardziej efekt czerwonej kartki ta porażka Czechów jak dla mnie

7

2:0 to niebezpieczny wynik także o tym trzeba pamiętać xD

2

Dziwią mnie wasze reakcje przecież to było wiadomo, że padaka jaką grali grać będą dalej. Polskich kopaczy to można pooglądać żeby się pośmiać z tego cyrku

0

@DLFCB spokojnie to dopiero początek meczu jeszcze Wyspy mogą zaskoczyć

0

@Greenalley Fermin*

0

@Midast 2009 i 2011 wtedy Guardiola zdobył LM z Barcą oba finały z ManUtd....

0

@Gwyn bo grał w Benfice to może być jeden z powodów

0

@mekston chyba jedyny plus całej sytuacji innego nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?