Mak200
Dołączył/a: luty 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@selstei patrząc się na statystyki dokładność podań lewy miał 80%. W ostatnim meczu taki Ferran miał 40%. Pod względem ilości prób podań też są różnice. Lewy z sewillą miał 21 (80% dokładnych) a Ferran 4 podań (jedynie 40% xd) A teraz idziemy na inne statystyki. Celne podania w strefę obrony obrońcy - Lewy miał dzisiaj 5/8 (63%) Ferran w ostatnim meczu 0/3 (0%). Nie są to statystyki na Barcelone, ale jednak wolę już lewego niż ferrana.
0
@czerwil Lewy zagrał średni mecz, ale jak już wcześniej pisałem obecnie jest w lepszej formie niż Ferran. Nie jest to żaden sukces.
3
@Ronad10 raphinia i Rashford dostali szansę. Wcale lepiej nie było. Prędzej bym chciał zobaczyć Olmo.
1
@Fake69 angol po kontuzji nie jest lepszy od nich.
1
@BonusKiller po pierwsze trener Flick zaczął wstawiać Lewego. W dwóch ostatnich meczach ferran nie wchodził na boisko. A jednak Flick lepiej zna się niż wszyscy co krytykują lewego. Poza tym w meczu z Newcastle Flick dał szansę Rashfordowi. A taki ferran siedział. Po drugie patrząc na statystyki dokładność podań lewy ma 80%, ferran miał 40% xd Ferran miał wtedy 4 podania, a lewy z sewillą miał 21. A teraz idziemy na inne statystyki. Celne podania w strefę obrony obrońcy - Lewy miał dzisiaj 5/8 (63%) ferran w ostatnim meczu 0/3 (0%). W wygranych pojedynkach powietrznych też ma lepsze plus próby wykreowania sytuacji w polu karnym. Mogę też podawać statystyki z pressingu. Lewy jest lepszy od ferrana. Nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie. Dlatego należy poszukać nowego napastnika, po_egnać się z ręki em i obniżyć kontrakt lewego, żeby pełnił rolę wyłącznie rezerwowego. Żaden z nich nie ma poziomu na pierwszego napastnika Barcelony.
4
@fotohobby oby nie. Chłopak jest tragiczny. Po sezonie bym go pożegnał. Nie jest to piłkarz na Barcelone.
16
Pedri zagrał słaby mecz z powodu braku sił. Dobrze, że po pierwszej połowie został zdjęty. Lewy nie ma formy, ale lepiej odnajduje się na boisku niż taki rekin. Najgorszy był Ronny. Flick pokazał dlaczego on nie gra. Oczywiście nie twierdzę, że należy pożegnać się z Roonym. Chłopak ma potencjał na solidnego piłkarza, ale trzeba ufać Flickowi. Jest to najlepszy trener Barcelony od wielu lat.
0
@Lisuu07 Rashford nie dostaje minut nawet z taką sewillą. Dlatego najlepiej go pożegnać po sezonie.
2
@Witektoziomal można spróbować na słabszych rywalach. Na Anglików bym jednak dał lewego. Dobrym pomysłem byłoby dawaniem szans takiemu młodemu plus mógłby popatrzeć na lewego - co by nie mówić ma doświadczenie.
3
@addept dlatego nie twierdzę, że Lewy ma wybitną formę. Jedynie jest lepszy od rekina. A to nie jest osiągnięcie. Najlepiej byłoby sprzedać rekina, obniżyć kontrakt lewemu, żeby był rezerwowym. Rola podobna do Szczęsnego. No i kogoś ściągnąć.
3
@FATTOMY najgorszy był Roony.
0
@BonusKiller a kto ma zagrać na tej pozycji? Rekin co nawet nie stara się? Pomimo faktu, że teoretycznie jest szybszy od Roberta?? Brakuje nam napastnika i tyle.
4
@lukasoon15 pomimo przestrzelonej setki przez lewego to jednak ferran jest gorszy.
10
Lewy może irytować. Nie ma formy i są to jego ostatnie lata w piłce. Przynajmniej stara się. Walczy. Miał duży udział przy piątej bramce. A to jednak więcej niż rekin w swoich ostatnich meczach. Nie jest to jakiś sukces. Myślę, że Flick postawi na lewego. Po prostu jest trochę lepszy od rekina.
0
@Alfie Roony jest dobry wchodząc na ostatnie minuty. Czasem pociągnie, czasem poda.
0
@mati15d dostaje szansę na pokazanie się. Dlatego sam powinien starać się być przy piłce i brać udział w ataku. Jego brakuje nawet w pressingu. Nie wraca do obrony, a taki Yamal częściej wraca.
1
@addept lewy przynajmniej coś próbuje. Roony nic nie pokazał w pierwszej połowie.
5
Najgorszy na boisku nie jest Lewandowski. Najgorszy jest Ronny. Chłopak dostaje szansę na pokazanie swoich umiejętności i udowodnienia, że może otrzymywać szansę. A on praktycznie nic nie gra. Najgróżniejsze sytuacje mieliśmy ze strony Cancelo i Raphini. Na dodatek nie wraca do pomagania młodemu. Nie dziwię się że Yamal gra mecz za meczem.
0
@MateuszDoniec dziękuję za odpowiedź.
6
Ronny dostaje szansę. Chłopak ma talent, ale nie aż taki jak Yamal. Może być wyłącznie solidnym rezerwowym. Były mecze, gdzie pokazywał solidny poziom. A były takie mecze, gdzie widoczne były jego braki. Nie krytykuje ronnego. Cieszę się że wkońcu wyjdzie w podstawowej jedenastce.
0
A mam takie pytanie: czy jak Laporta wygra wybory to może w następnych wyborach ubiegać się o stanowisko?
0
@liberoFCB pewnie będzie zależało czy Real straci pkt. Jak straci pkt to zawsze można rotować.
4
No i niech grają dalej. Przynajmniej będzie wyrównana walka. Poza tym oni grają u siebie. Nie grają na wyjeżdże. A to jest wielka różnica. Prawdziwy test będą mieli z bayernem. Man city to trochę jest takim Atletico w tym sezonie. W jednym meczu zagrają kosmicznie, w drugim tragicznie.
0
@Darek_Maruszczak aż tak do końca nie jest. Flick potrafi zbudować młodego talenta. Najlepszym przykładem jest Bernal. Flick go ładnie buduje. A on odwdzięcza się. Roony ma umiejętności na dobrego rezerwowego piłkarza. Ostatnio jak wchodził to nic nie dawał. Nie był widoczny ani w obronie ani w ataku.
2
@novy1899 pewnie idealnie pasowałby w średniaku europejskim, gdzie kibice nie mają wymagań.
1
@Cules69 PSG nie ma formy. Real gra z Man City. A jak przejdą dalej to z bayernem. Dlatego ci rywale nam odpadają. No chyba że zagramy w finale z nimi. A teraz trzeba wyeliminować Newcastle i zemścić się na Atletico.
14
Oby omijały go kontuzje. Tak samo Pedriego. Dzisiaj środek nie grał jakiegoś wybitnego meczu, ale widzę w przyszłości trójkę: Fermin-Pedri-Bernal :)
0
@gludi123 z tego co czytałem to Newcastle i Chelsea było zainteresowane Ferranem (według plotków). Może to też jest opcja pożegnanie go i sprowadzenie kogoś lepszego - Nie wiem czy realne jest sprowadzenie takiego Victora Osimhene. Moim zdaniem idealnie by pasował do Barcelony Flicka :)
1
@gludi123 Lewy jako rezerwowy i mistrzem juniorów to może zostać - Tylko oczywiście pod warunkiem mniejszych zarobków. Ferran jednak bym go pożegnał.
0
Araujo zagrał dosyć dobry mecz przez większość czasu. A tu nagle przytrafia się mu błąd (raphinia też przyczynił się) i wszystko idzie do kosza. Być może powinien odejść do innego klubu po sezonie. Do jakiegoś mniejszego klubu, gdzie nie ma presji. Remis to dobry wynik. Newcastle pewnie żałuje utraconej bramki, ale też nie da się ukryć, że popełnili wtedy błąd. Wbrew pozorom remis jest sprawiedliwy. Mieli szanse, nie wykorzystali. Ile razy Barcelona miała podobne mecze, a potem traciła punkty??