0

Casado może być dobrym piłkarzem dla klubów, które nie mają aspiracji. Pewnego poziomu nie przeskoczy i należy go pożegnać. Tak samo powinniśmy zastanowić się nad ofertą za Martina (do Milanu) i ferrana torresa (do Chelsea - jakieś plotki były) Za te pieniądze można sprowadzić kogoś do obrony i ataku.

2

Raz na jakiś czas można przegrać z Atletico. Wiadomo, że styl w pierwszej połowie był tragiczny. Wiadomo, że sędziowie przyczynili się do takiego wyniku - jedną bramkę nie uznali, nie dali czerwonej kartki i brak karnego na Yamalu. Na dodatek w pierwszej połowie za dużo pozwalano piłkarzom Atletico. Dobrze, że teraz będziemy mieli chwilę przerwy i doczekamy się powrotu kontuzjowanych. Tak naprawdę jedynie w tym Pucharze króla można mieć pretensje do Flicka. Wcześniej wygrywał prawie wszystko co mógł. Poza tym bardziej żałuję meczu z Interem niż z tym Atletico.

0

@orgazm44 tylko Simone trenuje tam chyba 15 lat plus co okienko wydają duże pieniądze na transfery. Wzorem dla trenerów nie powinien być. Flick wykonuje bardzo dobrą robotę bez żadnych transferów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?