0

A czy tutaj mogą przebywać tylko kibice Barcy?;)

0

To samo można powiedzieć o Guardioli. Przychodzi do najlepszej drużyny, mając najlepszych piłkarzy, wprowadza tą sriki takę i drużyna zaczyna grać kichę. Tak jak zniszczył Barce Rijkaarda, tak teraz niszczy dzieło Heynckes'a. Ale co się będę z Tobą kłócił.. Kibic Barcy nie może być obiektywny.

0

A kto według Ciebie jest najlepszym trenerem?:d

0

a teraz jest najlepszym trenerem na świecie :)

3

Jak zwykle, bardziej obchodzą tutaj wiadomości o Realu niż o Barcelonie;p

2

na razie to visca łebki wylewają swoją frustracje;d

0

Się pośmialiśmy:V

0

0

Wolę oglądać karne Mess11ego;D Miał ich więcej w tym roku od CR7;)

1

Jak ci się chce takie głupoty pisać..

0

Osiedlowy śmieszek :V

0

Ciekawe czy Benzema zostanie. Osobiście widziałbym Aguero jako śn, i za nim CR7 James Bale i z tyłu Modric z Kroosem

0

To za te wszystkie przekręty finansowe. Oliwa...

0

Zapomniałeś dodać że zamienilbys ich na wszystkich pilkarzy Barcy

0

I bardzo dobrze. Za te wszystkie przekręty finansowe!

1

Był kiedyś Espanyol na okładce katalońskich gazet???

0

Komentarz usunięty

0

Ale z Ciebie śmieszek!! Tak się dośmialiśmy

1

Jak 15-letni dzieciak może mówić że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii? Było wielu piłkarzy lepszych od Messiego i na bank będzie jeszcze więcej. Maradona był najlepszym piłkarzem w historii (no można polemizować z Pele).
Może i jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale w histori?? Śmiech na sali :D

0

Gdyby nie Ronaldo, Messi miałby 7 złotych piłek. Peszek;)

0

Taaak, z sensem i kulturą... W co drugim komentarzu obraża się rywala (Ronaldo i Real)...

0

Przecież to są Neymara:P

0

Komentarz usunięty

0

Fajnie że wrzuciłeś tylko te statystyki w których był znacznie lepszy Messi. No ale jak się jest kibicem Barcy to się nie zna czegoś takiego jak obiektywizm.
Pozdrawiam

0

Widzę że tylko kibice Barcy mają wąty do Higuaina. Na innych portalach głównym winowajcą jest Messi. Taki "Bóg" a strzelił na turnieju 1 bramkę, i to z KARNEGO!!!

ps. Redakcja - dawać mi bana, nie jestem za Barcą!

0

To jest was dwóch;)

0

A co jeśli zaczną wygrywać??

0

Dla Messiego życie w epoce CR7 też jest przekleństwem. Popatrz, np. miałby teraz 7 złotych piłek

0

Po prostu jestem obiektywny, nie to co wy.

0

Boże jaki wy macie ból dupy... Jakby Messi strzelił gola w meczu to może nie oglądaliśmy karnych. 1 bramka na cały turniej i to jeszcze z karnego.. Śmiech na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?