2

Nie ma co się dziwić, że się tak zachowują, dwa sezony bez pucharów serio muszą bolec, a świadomość, że Barcelona idzie po kolejne, a kolejny sezon Realu może być prawdopodobnie taki sam, wpycha ich tak w takie głupie ruchy.

4

Może warto sprawdzić te wygrane Ligi Mistrzów w ostatnich latach? bo w latach 2016-2018 mieliśmy sporo kontrowersji, jak nie pamiętne ciepłe kulki, to spalony w finale z Atletico, spalone z Bayernem, dziś zresztą przedłuża sie po 10 min doliczonego czasu i na koniec daje karne, moje spekulacje są tak samo zresztą warte jak ich petycje.

10

Wyjątkowo się cieszę z tego transferu, bo gość potrafił nam sporo napsuć krwi. Niby nie jest to wybitny piłkarz, ale nam potrafi strzelać.

0

W tym Realu nie ma kto piłek posyłać, ale ważne, ze bedzie kolejny napastnik-gwiazdor, który będzie się kłócił z mbappe i viniciusem

0

Vitinha musiałby być głupi, żeby odchodzić z PSG. Tu ma wszystko, projekt sportowy, finanse, drużynę, trenera, który jest dla nich jak ojciec i wycisnął z piłkarzy dwie Ligi Mistrzów pod rząd. W zamian pójdzie do toksycznej atmosfery, pod skrzydła mourinho, będzie się użerał z męczennikiem i Mbappe, a na dodatek będą mu ryć głowę negreirą. Pójście do Realu dla niego to ogromny krok do tyłu, nie z tymi piłkarzami, nie z tym przyszłym trenerem i nie z tym dziadem z Alzheimerem

3

Nikt nie chce goscia co nie ma kręgosłupa moralnego, dał wolną rękę pseudogwiazdom, którzy objęła władze w klubie, a on tylko stał i przepraszał i atakował Barcelonę. Nie będę juz dodawał, ze jego styl, a raczej brak stylu gry i reakcje na wynik, to kpina, jedyny plus, ze próbował wprowadzać młodzież, ale to zgubne, bo po prostu musiał.

0

I dobrze, że my na ten mundial nie awansowaliśmy, bo to szkoda czasu i chociaż nas ominie kolejna kompromitacja

2

Szkoda, że Dembele nie miał takiej skuteczności w ważnym momencie w Lidze Mistrzów w meczu z Liverpoolem

32

I dlatego trzeba wykorzystać to okno i ściągnąć takich graczy jakich chce Flick, pozbyć się tych co nic nie dadzą tej drużynie i walczyć o Ligę Mistrzów, nawet kosztem ligi. Nie mogę patrzeć na to, że takie PSG wygrywa dwa razy z rzędu, w finale grają Intery, Arsenale, Liverpoole, Atletico, a my odpadamy i nas gnoją jak chcą, do tego zawsze ktos musi w obronie się zes*ać metr przed kiblem.

2

PSG broni Ligę Mistrzów, a my od 11 lat dwa razy byliśmy w półfinale, to bardzo przykre

5

Weźcie se wyobraźcie, że w tym meczu gra Araujo

0

To jak przeciwko Realowi zawsze ktos w takim momencie musi coś odj*bać i dać tlen rywalowi

6

Takie kluby jak PSG czy Real zawsze w finale będą pchane przez sędziow

5

Szkoda, że oni w tym Atletico takie kozaki nie są jak trzeba wygrywać puchary, bo przerabianie zdjęć im dobrze wychodzi, ale wygrywanie już nie.

1

Ludzie Deco oszalał

3

Flick rozwinął wielu piłkarzy, do tego klub ściągnie mu tych co chce, to bedzie wielka machina

0

@PietrasCoelho Polacy nie weryfikują informacji, szczególnie wyborcy pisu i konfederacji oni od razu rzucają pierwszym fejkiem jakiego napotkają, a ty chcesz zeby weryfikował ktoś informacje.

1

@DanielPL myślisz, ze jakby nie mieli pieniędzy, to by ich brali?

1

@beter2 jakby nie było kasy, to by nie brali sie za typa z 80 baniek, widać ile Lewandowski blokował w FPP

10

Zapomniała dodać, że Barcelona wygrała ligę dzieki negreirze i hala madrid

0

@ShawnC Dokładnie

11

I co każda zmiana w przerwie to powod do newsa?

2

@macio_944 jego kontuzje pozwalały rejestrować innych, może o to chodzi, bo to jest bez sensu.

0

W tym klubie coś biorą, czy o co chodzi? Kiwior, Christensen nowy kontrakt, para stoperów Cubarsi-Martin, bo dobrze im szło. Jak my mamy liczyć sie w Europie, jak ten Deco to taki nieudacznik. Nie chce mi się już czytać tych rzeczy, bo to szkoda zdrowia.

5

Ja pie*ole zaczyna się, takie obietnice i znowu powolne wycofywanie się, ile jeszcze lat tej kasy nie bedzie??

4

@Agrafka no Cancelo tak, a on juz nie

0

@EzioAuditoreDF w sumie, gdyby na trzeci raz z rzędu Niemcy odpadły by na mundialu w fazie grupowej, to można mówić o katastrofie

1

Dziwne czasy po covidzie nastały, chyba rzeczywiście żyjemy w innej rzeczywistości.
Tottenham wygrywa puchar i to europejski
Harry Kane zdobywa trofeum
Arsenal mistrzem Anglii
PSG i Man City wygrywają Ligę Mistrzów
Lewandowski odchodzi z Barcelony jako jeden z najlepszych napastników, wygrywając trzecie mistrzostwo Hiszpanii
Polska ma dwie drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzów


4

Nikogo, kolejna liga mistrzów przegrana

1

Nawet niech nie próbuje. A jak nie, to rozwiązać z nim kontrakt. Nie mozna tolerować takich zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?