Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Camavinga nie powinien dostać drugiej żółtej, bo to mogłoby miec wplyw na mecz? XD szkoda, ze od Garcii tak nie pomyśleli, co to w ogole ma byc, ze on zapomniał, że mu dał żółta, czyli jakby pamiętał to by nie dał? Ten paskudny klub z dnia na dzień sie kompromituje, mam nadzieję, ze ten Alvaro amaro i te głąby zostaną w tym Realu i dalej beda sie kompromitowac
4
Nie umiałbym sobie tego wyobrazić, że po tak słabym sezonie Arbleoa fartem prześlizgnął Ligę Mistrzów, coś jak Zidane w 2016 roku.
2
@Laminedependencia tylko, że dwie bramki Realu były tak wydrukowane, że szkoda słów
1
Jak mi kamień spadł z serca, że to dziadostwo obrzydliwe odpadło, sędzia robił co mógł, żeby kylianek wygrał w końcu puchar, ale na szczęście sprawiedliwość wygrała, bardzo by to bolało jakby przeszli, patrząc na to jaki oni syf grali, a jak my graliśmy wczoraj.
4
Sprawiedliwość wygrała, cieszę się, ze ta drukarnia i największe oszustwo w piłce odpada. Drugi sezon z rzędu bez pucharów.
11
Co się dzieje z tymi sędziami. Jest var, tysiące kamer, technologie, a mam wrażenie, ze jest gorzej. Łysy z fifa całkowicie ten futbol zniszczył, on jest przesiągnięty tak korupcja, ze to sie w glowie nie mieści.
2
Brawo Bayern ciezko sie gra w takim wydrukowanym meczu
1
Ja pi*dole serio? Nam wczoraj nie gwizdali, a tu takie coś? Serio?
1
Po co Tah jak można z Gaviego zrobic stopera
1
Mam dosc tej jebanej ligi mistrzow
1
@Encore fantastyczny trener, co jak co, ale ułożył ten klub, pozbył się gwiazdeczek i zbudował mądry skład. Nawet z Dembele zrobił gościa, ktory wygrał zlota piłkę, mysle, ze wygraha drugi rok z rzędu LM
1
@Gaz ten styl już też przestaje przynosić korzyści. Jesteśmy przewidywalni, nie mamy do tego ludzi.
0
@RoberDzik warto też dodać, że Atletico nie dostało rzutu rożnego, ale w waszej narracji to nie pasuje.
0
Cubarsi, Eric i Martin to są zawodnicy do rotacji, by grali w meczach z ogórkami i średniakami, by dawać odpocząć podstawowym obroncom. To są zawodnicy ze słabszymi warunkami fizycznymi, często elektryczni, popełniający głupie błędy, za wolni, tym bardziej na taktykę wysokego pressingu oraz zbyt przewidywalni i nieczytający gry, głównie piłki idą za ich plecy i przy kontrach juz wiadomo, ze to będzie gol. Nam potrzeba dwóch szybkich, dobrych fizycznie stoperów, którzy czytają grę. A o Araujo to juz nie chce mi się pisać.
0
Można sporo mówić o Simeone, ale wygrało jego doświadczenie. Chłop miał pomysł na ten dwumecz i go wygrał, jemu nie zależało na strzelaniu bramek, dał nam pograć intensywnie pierwsze 25 - 30 min żeby później puchnąć, wiedział żeby szukać tej jednej sytuacji poprzez błędne ustawienie naszych w obronie i dwa razy mu sie to udało. Piłka nożna to taka gra gdzie trzeba grać mądrze, a my tego nie robimy.
31
A najważniejszym wnioskiem jest to, że Barcelona nie ma zawodników do grania wysoką linią obrony i za to płacimy
3
@FCB24 kiedys to pisałem, że my mamy za przeciętny skład, żeby wojować w Europie. Na ligę to wystarcza, ale w Europie wychodząc środkowymi obrońcami na mecz Eric Garcia - Gerard Martin nie moze sie to udac
0
@blablak mnie ten superpuchar to srednio interesuje, bo tego nikt na poważnie nie bierze, ja wolę w końcu wygrać Ligę Mistrzów nawet kosztem tych krajowych rozgrywek
6
@trolownik i szybko je tracimy
1
@La Pulgaa ponieważ został nim Hansi Flick i to jemu powierzono to zadanie
16
My też jesteśmy rozczarowani, że nie wyciągasz wniosków i drużyna dalej gra wysoką obroną pomimo tego, że nie musi i nie ma do tego piłkarzy.
1
Flick teraz powinien postawić twardy warunek szwagrom, albo ściągają klasowego stopera i to jak najszybciej, albo robi thank you and good luck.
0
W przyszłym sezonie trzeba spróbować w obronie Christensen- Bastoni. Klub opuścić powinni Lewandowski, Balde, Casado i Araujo. Rashford to juz teraz może sie pakować z powrotem do domu. Napastnik warunek konieczny, Cancelo i jakiś skrzydłowy. Deco i szwagry muszą zrobic wszystko, aby to lato było ze wzmocnieniami. Trudno.
2
To jest kolejna porażka na konto Flicka. Dosłownie to samo co tydzień samo. Simeone doskonale przygotował sie do tego dwumeczu, wie, ze Flick jest niereformowalny i będzie rzeźbił tę wysoką obronę z tymi plackami, którzy są wolni. Pedri, który grał razem z Olmo fatalny mecz, trzyma do końca, a pod koniec wpuszcza desperacko Araujo na atak. Dobrze, że jakoś specjalnie sie nie napaliłem na ten mecz, bo wiedziałem ze tak będzie.
0
Dzięki za wszystko Flick, ale po tym sezonie out. Nie jest to wybaczalne popełniać w ciągu tygodnia ten sam błąd, znowu został ograny przez Simeone, lecz to było wiadome co on zagra. Nie wyciąga wniosków i gramy fatalnie w obronie. Dzięki za wszystko i za ten szczególnie pierwszy sezon, bo zbudował z tych ochłapów mistrzów i zabrakło niewiele z Interem
0
Znowu przegrywamy tym samym błędem, jak nie mozna winic za to Flicka, jak tak właśnie przegraliśmy w pierwszym meczu, bezsensowne wyjście obrony do przodu i ta jedna kontra, którą chcial Simeone, więcej nie muszą.
0
Var potential red card
0
Za duzo razy było to samo zeby miałoby sie cos zmienić.
3
Takie gole właśnie strzelał Real w latach 14-18 stąd tyle Lig Mistrzów
0
Wiedziałem, ze tak bedzie, juz ciul