2

@Kidd bo musi być to niestety prawda. Dziwi mnie tylko, że teraz to wypłynęło, że nikt wcześniej nie zatrzymywał tej machiny. Dla mnie ta hiszpania to jedna wielka mafia, razem współpracowali, ale jak wypływa coś, to nagle każdy przeciw każdemu.

0

W sumie to ja się nie dziwię Florkowi, że tak nagle zaczął być przeciwko Barcelonie. Tam też się zacznie prędzej czy później grunt palić.

1

@malicinho ale co wy chcecie jesli Barcelona popełnia takie rzeczy?

3

Mundial ustawiony pod Messiego, Liga ustawiona pod Barcelonę. No masakra, wszyscy przeciwko nam, nam strzelać na bramkę w Pucharze nie kazano

0

Young Leosia, Dziarma jprdl wstyd co te Spotify odwala

2

Oni się tak kopia po czołach, że nie dziwota, że 1/16 Ligi Europy to jest wyczyn

0

Ile goli strzelił nowy Raul?

3

W tamtym sezonie Xavi odrobił stratę, bo nie miał już żadnej presji, było wiadomo że sezon na straty. Tu już gwiazdy myślami przy mistrzostwie, już miało być 10 punktow, a jest 7 i perspektywa meczu z Realem. Jak dla mnie Xavi po sezonie out, bo w ten projekt już nie wierze i dawno ten mit upadł.

2

@qbuteq Xaviego to widać już nie można za nic obwiniac

5

W Realu Madryt wystarczy strzelić gola i zostać nowym Raulem:) a za pół roku out do Mallorci

2

@Zawsze_Wierny ta przyszedł jakiś Julian Araujo co znając życie będzie niewypałem i dojdą inne jakieś wynalazki, tyle z transferow

0

@Joe_Pesci dublet chyba

0

Najgorsze jest to, że nie ma żadnych realnych opcji żeby na lato ściągnąć jakaś sensowna 9, czy pomocnika.

10

Jak dla niektórych odpadnięcie w 1/16 Ligi Europy to już nie jest kompromitacja, to trochę jest to przerażające

0

@Rewolucja123 nie, nie było xD odpaść w 1/16 to już jest kompromitacja

2

Nieważne czy będzie majster czy nie, po sezonie Xavi out, już chyba tylko zaslepiency nie widzą, że on się do trenerki nie nadaje bynajmniej w Barcelonie. Potrzebny nowy napastnik, do Lewego z wielkim szacunkiem, ale to też powinien być ostatni jego sezon tutaj.

9

Barcelona wygra jakoś to mistrzostwo i od nowego sezonu powrót do kompromitacji

8

Jak ktoś się łudzi, że w przyszłym sezonie będziemy coś grac w Lidze Mistrzów, to się zdziwi

5

Już wiecie czemu Real wygrywa Ligę Mistrzów, a my odpadamy?

0

Kessie do Interu, Frenkie do Man UTD

2

Więcej 34 letnich napastników. Jeszcze Suareza do ataku

0

Ale to boli, że Barcelona znowu sfrajerzyła w fazie grupowej, bo można w tym sezonie byłoby ukręcić dobry wynik w Lidze Mistrzów.

0

@Emhyr szczerze nie chciałem, ale jak widzę jak Messi "odzył" po zdobyciu mundialu, to chce.

2

@cold_play no właśnie tak jest. Nie wierzę, że rywale prowadząc do 90 min 2:1 nagle dostają wylewu i tracą 2 bramki w minute, albo że bramkarze dziwnym trafem zle wybijają. To siedzi w głowach.

0

Wiara w jakieś Napoli xD
Przyjdzie mecz z Realem i tak przegrają. Tu panuje jakieś dziwne psychologiczne podejście, jakby te kluby się bały nie tyle Realu, ale ze po prostu przegrają.

2

Widać jak ważny był Sadio Mane. Wiedział kiedy uciec z tego tonącego okrętu.

2

@masq to też jest człowiek. To, że zarabia miliony i jest sławny nie znaczy, że nie może mieć żadnych zaburzeń. On mierzy się codziennie z ogromnym stresem, presją, musi czytać o sobie nagorsze opinie w mediach. Ale wiadomo, że depresja nie istnieje przecież

0

Jeszcze 4 lata temu żeśmy ich klepali na Camp Nou 4:0 a teraz zastanawiamy się czy w ogóle coś ugramy.

0

@Rewolucja123 Ale bzdury

16

Ostatnia rzeczą jaką kibic Realu Madryt może mówić, to o tym ze ktoś wygrywa fartem i dzięki sędziemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?