Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds to byłaby już taka kompromitacja
61
Skandal, że Enrique nie powołał Viniego, Rodrygo, Bemzemy, Fede, Modricia, Kroosa, Tchouameniego, Alaby, Militao, Courtoisa i Mendyego, a powołuje połowę Barcelony, która będzie grac w Lidze Europy. Nie dość, że sędziowie przeciwko Realowi, to jeszcze Lucho.
4
Dlatego Sousa był krytykowany. Na euro nie wziął żadnych Jędrzejczyków i innych Dzbanów, stawiał na swoje. Teraz jest Michniewicz i razem ze swoimi kolegami z kanału sportowego powołuje swoich.
0
@GeneralXavi a co zrobił pis? Skoro wszystko co złe to wina Tuska i Unii?
3
Życzę, aby Xavi zamknął mordy nam hejterom
1
Masakra, żeby zadłużona Barcelona miała 5 punktów przewagi od wielkiego Realu Madryt zwycięzcy Ligi Mistrzów w którym gra zdobywca złotej pilki xD
7
@mrboom Zero zdziwienia, przecież on tak za poprzedniej kadencji też tak robił.
1
@sintesox jeśli trenerem byłby ktoś kto zna się na piłce nożnej, a nie typ co sukcesem jest kupione mistrzostwo Polski w Lubinie to może i nawet byśmy grali w ćwierćfinale
3
@Rewolucja123 u Koemana się nazywało to osraniem, a u Xaviego gra psychologiczną xD
11
Pozdro, że ktoś wierzy, że z nim cokolwiek ugramy..
0
@TheNekro94 4:0 było w dwumeczu w 2019
0
Chociaż z drugiej strony mecze teraz będą kometowac Twarowski, Pełka czy Wolski, a nie Bożydary i inne
9
Jeszcze 3 lata temu taki mecz był w 1/4 finału Ligi Mistrzów, a teraz jest w 1/16 LE xD
5
Może i tam razem się uda i Liverpool znowu przegra
11
"Niech pier*ola się Ci z Madrytu.." to jest największy z cytatów.
0
@daniel32778 różne se opinie, choć dla pisowców to wina Tuska
0
@barti_VEB97 nie, nie życzę mu śmierci, bo musi jeszcze za wszystko odpowiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tomek8756 kaczyński ma gdzieś Polaków, niszczy kraj, a wy się zastanawiacie czy przesadza xD zresztą to on kazał bratu ladowac
0
@Bobo25 nie ma to jak porównywać Arsenal do Barcelony, uwielbiam to xd
0
@Faro szkoda, że nie ma Leo, bo miałby kto Xaviemu mecze wygrywać
0
@bartulek98 żaden to prestiż dla takiego klubu
0
@Survier między innymi
0
Szczerze, to już lepiej mieć 4 miejsce w grupie niż grac w tej Lidze Europy.
0
@AmigoBlancos tu chodzi o kasę. Polsat daje tyle, bo canal + wszystko na te gowniana ekstraklape wydaje. Wydaje mi się, że w grze o następne prawa będzie polsat i viaplay
1
@KrwawiaceoczyVEB tak, tak wiadomo. W ogóle nie liczy się druga połowa, więc uznajemy ze Bayern przegrał jeden mecz w fazie grupowej, ale to i tak dobry wynik.
0
Bayern te grupę wygrał na luzie. 6 wygranych niesamowite.
0
Kiedyś grało się taki mecz pełnym luzem i czekało na losowanie fazy pucharowej, dziś gramy o 2 mln euro.
0
@HypeR to zwykle gangusy, nie raperzy
7
@Janiama i Xavi menedżer sezonu