Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tak se wyobraziłem teraz jak przewodniczący ambasady będzie jeździł po domach po całej Polsce i sprawdzał ludziom telefony oraz laptopy czy czasem nie pisali mu głupot na privie, a jak w końcu się uda znaleźć sprawcę to zagra z nim w swoją grę, będzie zmuszony do oglądania zapętlonych towarzyskich meczów Argentyny przez całe tygodnie, a żywić się będzie jedynie Alfajores
2
@takisobiektos Nie kozakuj bo Cię namierzą zaraz przez ip i będzie wjazd na chatę z kolegami z podstawówy
1
@FcPortoFan1999 Wiem, zapoznałem się ze wstępnym planem kanału
0
@Aragorn33 Lepiej się chyba nie dało go opisać
3
@FcPortoFan1999 Nie chodzi o niewygodne rzeczy tylko wcinanie się w zdanie i wmawianie komuś że powiedział tak a nie inaczej, mimo że rozmówca miał co innego na myśli, typ jest żałosny imo
1
@macio_944 O ile Stanowskiego jeszcze da się lubić to tego Mazurka dzbana nie zdzierżam. @Encore Między innymi po tej rozmowie właśnie, chłop nie da się normalnie wypowiedzieć tylko Ci narzuca jakiś tok myślenia. Stano to samo robi zresztą, ale jakoś w mniej irytujący sposób
2
@Firestone Do ambasady Konfederacji, ponoć lubią psiaki :D
0
@macio_944 No ale mimo wszystko jest to pakowanie się w gówno xD Spore ryzyko że Ci nie wyjdzie i będą po Tobie jechać od najgorszych. U Nas jeszcze dochodzi aspekt stylu, gra ma być ofensywna, przyjemna dla oka, a wyniki co najmniej kilkubramkowe, więc rzekłbym iż trenerka w Barcelonie to jak pływanie w szambie na dnie którego leżą diamenty
0
@Aragorn33 Ale czy skłamał?
5
@agaFCB Dobra zwracam honor moja też mówi że 4/10 xD Czyli albo jestem piękniejszy niż blondyn, albo brała co dawali
2
@agaFCB A Alcaraz to niby nie? :P
14
@MesQueUnClub96 Ruchable, 7/10
1
@MESSIah16
3
@barcanawieki Albo jakiś przekręciarz pierze hajs u Owsiaka
2
@AlexDark00 No to wlicz do tego twojego wzoru jeszcze fakt że Lewy ma w kanadyjce 19 punktów, Ferran 14, Rapha 11, a Polak ma już 35 lat i w jego wieku też coraz ciężej się wykręca wyniki. Jesteś jak zwykle mało obiektywny
1
@AlexDark00 Na twoją ocenę w stosunku do Roberta trzeba brać poprawkę, więc odejmując nienawiść do Polaka to akurat wychodzi 4/10
1
@PatrykBarca Gorsi są tylko Ci co potrzebują konkretnie niedzieli żeby odpocząć
0
@Blue9 Ta ocena bardziej pasuje do ostatnich meczów, ale na przestrzeni całego sezonu taki Ferran, Raphinha i Lewy to jeden pies i tu się zgodzę że się nie nadają, chociaż na korzyść Ferrana przemawia jeszcze wiek, jego bym zostawił
0
@Seledynowy Ciekawe co mają powiedzieć pracownicy gastro, służby zdrowia, policja itd itp, ich też biednych zmuszają do pracy w niedzielę :/ Spędzić czas z rodziną można w każdym innym dniu w tygodniu kiedy się ma wolne
1
@Blue9 Trochę Cię odkleiło, Raphinha wykręca lepsze/podobne staty co Ferran, obu bym dał po piątce. Lewy mimo spadku formy jednak coś tam ustrzeli nie raz, czwórkę można mu dać a nawet 5, takie niskie oceny typu 2 czy 3 to musieliby naprawdę żadnych goli i asyst nie dawać Ci piłkarze
1
@maroon Każda inna decyzja to też kot w worku, tak ogólnie bywa z trenerami że nie gwarantują sukcesów
0
@MadafakinGuy Gołąbki też z własnych gołębi?
1
@vangoor Napisał że gra sporadycznie więc game pass średnio mu się opłaci @Masnymichael Bier PS5 ma dużo fajnych gier w które nie zagrasz na Xboxie
1
@Popitek12 Dobrze przegrana ruskiego dzbanioka zawsze cieszy
4
@Miszak Ta chodziliby, chyba na mecze Sabalenki
2
@Firestone A to tylko jedne z jego zalet
0
@Nazio_87 No szczególnie jak wymyślają bajeczki z kloppem
0
@Nazio_87 Chyba rak 1
0
@KrychaFCB Ćwiąkała ciśnie bekę z Peni akurat
3
Co jak co, ale za takie bezczelne faule powinna być czerwona z miejsca, Yamal ostatnio też powinien wyłapać dla dobra piłki nożnej