Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@MarioVeB! Krucjaty i prześladowania wymierzone w ambasadę argentyńską sprawiły że nawet najbardziej zagorzali członkowie musieli zejść do podziemia
6
@Luciano99 Taa Liverpool, Lucjan co najwyżej Liter gul
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Katalończyk 99 To prawda, ja o tych patusach głównie dowiaduję się dzięki temu że ktoś ich udostępnia lamentując jakie z nich patusy xD
0
@Kgorecki2500 Dzięki wystarczą mi oczy xD
2
@esem91 Chęć do życia
2
@Aragorn33 Witamy przewodniczącego
10
@Chaoss Zaraz abmabadada platformy się zleci i powie że oni się tylko bronią przed pisem który nonstop ich atakuje, a po za tym PiS przez 8 lat używał propagandy w publicznej telewizji, więc oni też mogą
0
@Rewolucja123 Both
11
Komentarz usunięty
3
@Roobo Tych marudzących tumoków szkoda czytać podczas meczu, lepiej się skupić na oglądaniu
7
@kynio302 Ten filmik jest starszy niż @Comentateiro ale zawsze cieszy
1
@krefi10 Niezły wyczyn, ale nie jest rozsądnym tak katować organizm, czego to się nie zrobi dla lajków teraz
0
@FcPortoFan1999 Na tym koncie tak
1
@Cochise Wódz już dość dzisiaj wypił, dobranoc
3
@Cochise A ty co pomyliłeś Twittera z La bambą i nie tam gdzie trza napisałeś komentarz? xD
0
@MarioVeB! Gorzej niż małpy
4
@MarioVeB! trzeba spytać @Rewolucja123
0
@Who_you_mam Straszne to jest płakać co mecz madryciaków o sędziowanie xD
6
Skończcie płakać bo notatnik ma z Was bekę tylko
1
@MarioVeB! Belingus się skończył
12
@sevs Nie przeszedłeś weryfikacji i testu człowieczeństwa znaczy że jesteś madryciakiem, wypad na notatnik
7
@RomanHoffer Jak poprosisz ładnie @kamyk_23 to Cię zabierze na skoki spadochronowe w Las Vegas albo objazdówkę po Route 66
3
@Rust_Cohle Bałbym się tych pierogów później jeść
1
@pluszek Czy to jakaś próba generalna bez widowni?
2
@Miszak Brawo Sabalenka
1
@Jojek Szymon Moszny jakbym jednego miał dać, a tak to sporo tego jest Tomki Grzymskie, Mariusze, Srakery, Sebastiany itd itp
3
@Jakchcesz Czarnuhy mogą używać tego słowa, ale czy ja mogę używać słowa czarnuh? Panie elemencie jakbyś pan czytał ten komentarz to ja się tylko grzecznie pytam
1
@gumaz sam wiesz kto