8

@ViscaelBarca2007 Ten zagotowany Borek to miód na oczy xD

2

@FanBarcYxD Jakbyś ulepszał w momencie jak przeciera pot z czoła to by nie spalił

2

@bartas97 Za 10 minut za dozo na ch2

9

@MarioVeB! A jaki kurs że się zesra?

8

@norbi77 Pamiętam jak Najman wygrał jaka to melodia odpowiadając na każdą nutkę, telewizja to ładne ustawianko

2

@norbi77 Topowy serial


2

@blakkudium Czy ktoś powiedział pyszne pl

0

@escarabajo Tyś jest hinduski, Cochise to był wódz Indian w Ameryce, a nie przywódca Indii xD

2

@Sysia11 Widocznie nie traktuje ich jako swoje dzieci, stąd te ochłapy

0

@VegetaPolska Dokładnie, on taki nie jest

0

@Sysia11 Możesz wystąpić o większe alimenty, wierzę że poskutkuje

2

@Kapitan hawk Za to sam Rodrygo to śpiewa o swoim starym

5

@ranger3120 Ic totli kontendzius, łen ju łocz e mecz ju bikom łanofdem, dat kent bi futbol, it gat tu bi somfing els

0

@Rust_Cohle Najlepsze wrażenia będą po przeczytaniu książek i ograniu poprzednich części, ale nie jest to konieczne żeby gra sama w sobie się spodobała. Ja do niej podszedłem po graniu w samą drugą część na przykład, ale polecam zaczerpnąć ile się da wcześniejszych wątków

1

@Kgorecki2500 A co na to Sapek

2

@Comfortable_ Ale angielski dabing w anime już nie Goat

2

@Kapitan hawk Ten to się umie dostosować

0

@Ricardinio14 Jeszcze jak

1

@Popitek12 Należało by tu też rozdzielić środowiska, w wodzie mógłby to być płetwal błękitny, na lądzie mógłby to być orzeł, chociaż tu bym też wyznaczył chyba środowisko powietrzne bo to latanie i wydłubywanie oczu to spora przewaga, tak typowo na lądzie to może słoń

4

@Popitek12 Winisjusz

2

@mindbender84 Nigdy nie mów nigdy, mogą zmienić formułę i dać więcej pytań

5

@Lionel_Messi10 xD Staruszek mu kunia bije i jeszcze się cieszy

3

@Kuba_1 Ten tłuścioch jest jakiś upośledzony, a nonstop widzę że ktoś go publikuje

1

@Lionel_Messi10 Oki dzięki za opinię, taki miałem plan w sumie, Star Warsy też tak oglądałem od oryginalnej trylogii i nie żałuję :D

0

@Lionel_Messi10 No właśnie paradoksalnie od dupy strony, ale też nie bo po kolei chronologicznie i dlatego pytam osób co oba oglądały jakby to rozegrali jakby mieli ponownie oglądać :D

0

Lepiej oglądać najpierw Gota i później Ród smoka czy na odwrót, jak myślicie?

0

@JordiAlbion Mołdawia

0

@dawid4444 To naucz się nie generalizować i nie wrzucać tych "wszystkich" do jednego wora, tylko tyle i aż tyle

1

@BulaKG Taktyk do taktyka

0

@dawid4444 Kolejna statystyka ze wzoru Hajto, co drugi komentator xD Z dupy bierzesz te swoje dane i odnosisz się do jakichś paru odklejonych gości co chcieli pozbyć się gościa którego nikt normalny nie chce się pozbyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?