5

@Marcelinho99 Tak, na przykład Ty jak wygrywaliśmy 1 0

0

@Firestone Nic dziwnego, ten chłop przeżywa ekstazę za każdym razem jak polakowi źle się wiedzie xD

2

@FcPortoFan1999 Wiem, bo sam czasem oglądam ceesika albo Lola

2

@kanver_ Jak widać nikogo nie obchodzi esport, nawet esportowców

1

@adi7adi8 Jakie były zasady losowania tych grup, każdy mógł do każdej trafić? Wychodzi na teoretycznie łatwiejszą niż jakby się miało z Sabalenką grać czy Rybą :D

1

@tadzik447 Nie, z platformy obywatelskiej

0

@Emhyr Tylko Pilsner

0

Głupi nurek, słuszna kara

1

@Kgorecki2500 Black Flag, ale seria z Ezio też zajebista

1

@arasz1819 Nadzieję betonowego elektoratu pisiorów że jednak zdołają utworzyć rząd

0

Yamal mmm, dobrze że już legalny

0

Zamiast ktoś kurła zamykać środek to dwóch w jedno miejsce pobiegli xD

1

Komentarz usunięty

0

@Arys Ma taki chłopski pyszczek trochę i fryzurę lipną dobiera, ale w czapce ujdzie

0

@arasz1819 Dokładnie tylko Zeus, bo w świecie rzeczywistym nic takiego nie ma miejsca araszu drogi

0

Komentarz usunięty

0

@Cotutajsiedzieje Jakbyś był czarny to by Ci nie usunęli

0

@Rust_Cohle Walter Red

3

Haha poznań jakie przegrywy

1

@ToWinaSedziego Jakoś trzeba zarobić na sterydy dla chomików

1

@Rewolucja123 Fajny avek chłop ma

0

@zodiak_10 Przypomnij na notatniku bo tutaj każdy wie

0

@macio_944 Co wy się tak co chwila podpalacie jakimś trailrem który nawet nie wiadomo czy wyjdzie.. Jak wyjdzie to wtedy się oglądnie, ale żeby sprawdzać codziennie xD

1

@_barti Nie wiem bo jeszcze nie ma rządów za Tuska

0

@cchesterr43 Jakiej minucie, po niecałych 20 sekundach xD

0

Policeman wbija, tera będzie się działo

0

@fc20barca Odważna teza

6

Ferran odjebał coś podobnego jak gałka na padzie przez przypadek ci się ześlizgnie

0

Kutxabank, Walaszek pozdrawia

1

@QQL5 Curly orzechowe? Top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?