Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Marcelinho99 Tak, na przykład Ty jak wygrywaliśmy 1 0
0
@Firestone Nic dziwnego, ten chłop przeżywa ekstazę za każdym razem jak polakowi źle się wiedzie xD
2
@FcPortoFan1999 Wiem, bo sam czasem oglądam ceesika albo Lola
2
@kanver_ Jak widać nikogo nie obchodzi esport, nawet esportowców
1
@adi7adi8 Jakie były zasady losowania tych grup, każdy mógł do każdej trafić? Wychodzi na teoretycznie łatwiejszą niż jakby się miało z Sabalenką grać czy Rybą :D
1
@tadzik447 Nie, z platformy obywatelskiej
0
@Emhyr Tylko Pilsner
0
Głupi nurek, słuszna kara
1
@Kgorecki2500 Black Flag, ale seria z Ezio też zajebista
1
@arasz1819 Nadzieję betonowego elektoratu pisiorów że jednak zdołają utworzyć rząd
0
Yamal mmm, dobrze że już legalny
0
Zamiast ktoś kurła zamykać środek to dwóch w jedno miejsce pobiegli xD
1
Komentarz usunięty
0
@Arys Ma taki chłopski pyszczek trochę i fryzurę lipną dobiera, ale w czapce ujdzie
0
@arasz1819 Dokładnie tylko Zeus, bo w świecie rzeczywistym nic takiego nie ma miejsca araszu drogi
0
Komentarz usunięty
0
@Cotutajsiedzieje Jakbyś był czarny to by Ci nie usunęli
0
@Rust_Cohle Walter Red
3
Haha poznań jakie przegrywy
1
@ToWinaSedziego Jakoś trzeba zarobić na sterydy dla chomików
1
@Rewolucja123 Fajny avek chłop ma
0
@zodiak_10 Przypomnij na notatniku bo tutaj każdy wie
0
@macio_944 Co wy się tak co chwila podpalacie jakimś trailrem który nawet nie wiadomo czy wyjdzie.. Jak wyjdzie to wtedy się oglądnie, ale żeby sprawdzać codziennie xD
1
@_barti Nie wiem bo jeszcze nie ma rządów za Tuska
0
@cchesterr43 Jakiej minucie, po niecałych 20 sekundach xD
0
Policeman wbija, tera będzie się działo
0
@fc20barca Odważna teza
6
Ferran odjebał coś podobnego jak gałka na padzie przez przypadek ci się ześlizgnie
0
Kutxabank, Walaszek pozdrawia
1
@QQL5 Curly orzechowe? Top