0

@LionelM95 Skąd mam wiedzieć jak żałosne Ty masz

1

@Pawlak1992 Na przestrzeni lat się zmieniają Ci ulubieni i znienawidzeni, kiedyś bym rzekł Messi i Pepe, teraz Araujo i Vini

1

@semafor No właśnie jestem dyskryminowany przez Ciebie, bo zamiast zaakceptować moje uprzedzenie i mdłości do tęczy to wysyłasz mnie do lekarzy, uważam że według zasad wolności i tolerancji, które promujesz nie powinno mieć to absolutnie miejsca

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@semafor Bo nie tolerujecie ludzi zdrowych i ich mdłości na widok tęczy

4

@semafor Chorzy jesteście z tą teńczą

3

@LionelM95 Takim że dali Ci jałmużne w postaci internetu lite żebyś mógł se na La bambe czasem wejść

2

@AFA90 A @Kitek1640 to niby co, pies?

6

@kondzix2115 Tak, a to dopiero początek moich wad

1

@takisobiektos Higwhay to wpie*dol

0

@szymonekk Jednakże czy możemy zbadać zaangażowanie piłkarza oglądając go jedynie przez ekran telewizora? Treningi, przestrzeganie diety, jest wiele czynników których nie dostrzegamy, a lubimy krytykować tylko dlatego że nie spełnili naszych oczekiwań

1

@Foro Uj by mnie strzelił jakbym miał na NFZ chodzić, przykre niestety

1

@fart Tego nie wiemy panie kolego

0

@fart Bóg przecież sam się miesza w politykę każąc swoim sługom przekonywać ludzi do głosowania na Pis

6

@RoberDzik Masz szlaban na herby dopóki nie ściągniesz tej firanki z avka

15

@Objectivo Matka boska patronka inflacji

0

@Patrykl145 A skąd wiesz że daje z siebie 30%, ze wzoru Walaszka wyliczałeś? Bo mi się wydaje że przeważnie piłkarze dają z siebie ile mogą, ale rzeczywistość nie jest taka kolorowa że za każdym razem dawanie z siebie wszystkiego równa się sukces.

0

@Ali3231 No i dlaczego to odłączenie nie może potrwać dłużej Ferranie

2

@Mazi Ziomek co ty pieprzysz xD To Xavi stawia na Balde mając zdrowego ziomka Albę, Koeman dał mu kilka razy ledwo zagrać

1

@MrPGG I co że niby mamy Ci zaśpiewać sto lat? Herba Ci mogę dać urodzinowego, ale nie za darmo poproszę spowrotem

1

@Emhyr Koszmar xD Koszmarem są te pismaki upośledzone

2

@JohnA Ale żeś go wkopał teraz, chłop ma zakaz zbliżania się i za samo oznaczenie go w dyskusji z Sysią dostanie bana

2

@Encore Jak nic siądzie teraz kilka kompilacji Messiego w repce dla poprawy humoru

2

@wasacz No dobra może jednak sraczka nie przyszła znienacka

0

@wasacz A więc to co z Sabalenką i punktami wstawiłeś dalej aktualne? Ile punktów dostanie Iga za ten niedokończony turniej

1

@Encore Chyba maskę uczuć żeby obściskiwać nieletnie szamanki

4

@lucca87 No już idę sponsorować cukrzycę Lapcia pozdro

0

@tbas @wasacz 2 tygodnie ponad "odpoczywała" po Garrossie, myślę że serio mogła się zatruć

1

@wasacz O tym nikt w przyszłości pamiętać nie będzie, a Hubert cyk do CV 3 0 z Fedem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?