Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Skąd mam wiedzieć jak żałosne Ty masz
1
@Pawlak1992 Na przestrzeni lat się zmieniają Ci ulubieni i znienawidzeni, kiedyś bym rzekł Messi i Pepe, teraz Araujo i Vini
1
@semafor No właśnie jestem dyskryminowany przez Ciebie, bo zamiast zaakceptować moje uprzedzenie i mdłości do tęczy to wysyłasz mnie do lekarzy, uważam że według zasad wolności i tolerancji, które promujesz nie powinno mieć to absolutnie miejsca
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@semafor Bo nie tolerujecie ludzi zdrowych i ich mdłości na widok tęczy
4
@semafor Chorzy jesteście z tą teńczą
3
@LionelM95 Takim że dali Ci jałmużne w postaci internetu lite żebyś mógł se na La bambe czasem wejść
2
@AFA90 A @Kitek1640 to niby co, pies?
6
@kondzix2115 Tak, a to dopiero początek moich wad
1
@takisobiektos Higwhay to wpie*dol
0
@szymonekk Jednakże czy możemy zbadać zaangażowanie piłkarza oglądając go jedynie przez ekran telewizora? Treningi, przestrzeganie diety, jest wiele czynników których nie dostrzegamy, a lubimy krytykować tylko dlatego że nie spełnili naszych oczekiwań
1
@Foro Uj by mnie strzelił jakbym miał na NFZ chodzić, przykre niestety
1
@fart Tego nie wiemy panie kolego
0
@fart Bóg przecież sam się miesza w politykę każąc swoim sługom przekonywać ludzi do głosowania na Pis
6
@RoberDzik Masz szlaban na herby dopóki nie ściągniesz tej firanki z avka
15
@Objectivo Matka boska patronka inflacji
0
@Patrykl145 A skąd wiesz że daje z siebie 30%, ze wzoru Walaszka wyliczałeś? Bo mi się wydaje że przeważnie piłkarze dają z siebie ile mogą, ale rzeczywistość nie jest taka kolorowa że za każdym razem dawanie z siebie wszystkiego równa się sukces.
0
@Ali3231 No i dlaczego to odłączenie nie może potrwać dłużej Ferranie
2
@Mazi Ziomek co ty pieprzysz xD To Xavi stawia na Balde mając zdrowego ziomka Albę, Koeman dał mu kilka razy ledwo zagrać
1
@MrPGG I co że niby mamy Ci zaśpiewać sto lat? Herba Ci mogę dać urodzinowego, ale nie za darmo poproszę spowrotem
1
@Emhyr Koszmar xD Koszmarem są te pismaki upośledzone
2
@JohnA Ale żeś go wkopał teraz, chłop ma zakaz zbliżania się i za samo oznaczenie go w dyskusji z Sysią dostanie bana
2
@Encore Jak nic siądzie teraz kilka kompilacji Messiego w repce dla poprawy humoru
2
@wasacz No dobra może jednak sraczka nie przyszła znienacka
0
@wasacz A więc to co z Sabalenką i punktami wstawiłeś dalej aktualne? Ile punktów dostanie Iga za ten niedokończony turniej
1
@Encore Chyba maskę uczuć żeby obściskiwać nieletnie szamanki
4
@lucca87 No już idę sponsorować cukrzycę Lapcia pozdro
0
@tbas @wasacz 2 tygodnie ponad "odpoczywała" po Garrossie, myślę że serio mogła się zatruć
1
@wasacz O tym nikt w przyszłości pamiętać nie będzie, a Hubert cyk do CV 3 0 z Fedem xD