Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PIWOSZ89 Nie no słabe 0:00 to już nowy dzień
0
No mi zaimponował tymi podaniami do tyłu, boku i jedną stratą xD Nie dmuchajcie aż tak balonika
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jedna Jowita czyli J = 250 kg
0
@tomek8756 Wstydź się
6
@Recha_0684 Borneo się chyba za dużo filmów Marvela naoglądał i myśli że ameryka powinna świat zbawić
6
@kaamil1910 Pięknie Mateusz to uplastycznił
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym tak wolał na przykład, trochę jak pies ogrodnika, ale traktuję porażki naszego największego rywala jako naszą wygraną i odwrotnie. Trochę lipa byłoby zdobyć zaledwie puchar króla i oglądać jak madrycioki chełpią się kolejną LM, jeszcze jakby zamiast pucharu króla dać LL to inna sprawa
5
@Nazio_87 Protip: Wystarczy nie wdupiać odpadów do zlewu tylko do kosza
1
@kubix05 My girl, my girl, where will you go? I'm going where the cold wind blows
11
@Octane Chłop co zrobił z Ciebie służącego
1
@partymaker Bez przesady sezon się ledwo zaczął, Iga rekordowy wynik zrobiła na AO, to że teraz forma się trochę zachwiała jeszcze o niczym nie świadczy. Przegrana z Ostapenko czyli jej naturalną nemezis nie powinna nikogo dziwić, a z Mirrą? Cóż trzeba przywyknąć że pojawiła się tenisistka która potencjałem przewyższa Igę, na pewno nie raz z nią jeszcze wtopi
1
@gaucho104 Wszystkie, ale nie w pełnym wymiarze, czasem nie było czasu żeby oglądnąć cały i się włączyło nawet na telefonie drugą połowę czy coś. A tak żeby się nie chciało Barcelonki oglądnąć to chyba nie miałem, jak tylko jest możliwość to włączam
1
Iga się skończyła, nadchodzi era wielkiej Andriejewej
0
@Encore :P
2
@Encore A to można sobie wybrać? To rzeczywiście lepiej nie ryzykować
0
@Encore Mbappe miał niedawno tak słabą formę że już go wypychali niektórzy, nie warto oceniać piłkarza tylko po obecnej formie
0
@Kubsoleon A Guardiola to niby nie? xD
1
@Peniu Też go lubię w sumie tak trochu
3
Pieprzony żółw, dobry jest
0
@kuz Mamy Yamala, ciężko będzie ich razem upchać tak żeby jeden drugiemu minut nie zabierał
0
@MichuZ44 To ciekawy ten brutalista jak wolisz na La bambie siedzieć
6
@MesQueUnClub96 żegnam
9
@MesQueUnClub96 Schaboszczak z puree ziemniaczanym i młodą kapustą zasmażaną
0
@tadzik447 Tego akurat nie oglądałem, ale Kacper? Top
1
@Marian_Pazdzioch Ta a Pan Ferdek znalazł pracę i przestał pić
0
@PizzerMan Zimno krucyfiks, niby wiosna tej zimy ale chwilowo przymroziło
3
@macio_944 Trzymajcie się tam Maćki :(
0
Garcia ty kaleko xD
3
Pora na rekina, tylko pytanie za kogo, każdy z trójki z przodu dzisiaj średnio
0
Komentarz usunięty