2

@PIWOSZ89 Nie no słabe 0:00 to już nowy dzień

0

No mi zaimponował tymi podaniami do tyłu, boku i jedną stratą xD Nie dmuchajcie aż tak balonika

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jedna Jowita czyli J = 250 kg

0

@tomek8756 Wstydź się

6

@Recha_0684 Borneo się chyba za dużo filmów Marvela naoglądał i myśli że ameryka powinna świat zbawić

6

@kaamil1910 Pięknie Mateusz to uplastycznił

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym tak wolał na przykład, trochę jak pies ogrodnika, ale traktuję porażki naszego największego rywala jako naszą wygraną i odwrotnie. Trochę lipa byłoby zdobyć zaledwie puchar króla i oglądać jak madrycioki chełpią się kolejną LM, jeszcze jakby zamiast pucharu króla dać LL to inna sprawa

5

@Nazio_87 Protip: Wystarczy nie wdupiać odpadów do zlewu tylko do kosza

1

@kubix05 My girl, my girl, where will you go? I'm going where the cold wind blows

11

@Octane Chłop co zrobił z Ciebie służącego

1

@partymaker Bez przesady sezon się ledwo zaczął, Iga rekordowy wynik zrobiła na AO, to że teraz forma się trochę zachwiała jeszcze o niczym nie świadczy. Przegrana z Ostapenko czyli jej naturalną nemezis nie powinna nikogo dziwić, a z Mirrą? Cóż trzeba przywyknąć że pojawiła się tenisistka która potencjałem przewyższa Igę, na pewno nie raz z nią jeszcze wtopi

1

@gaucho104 Wszystkie, ale nie w pełnym wymiarze, czasem nie było czasu żeby oglądnąć cały i się włączyło nawet na telefonie drugą połowę czy coś. A tak żeby się nie chciało Barcelonki oglądnąć to chyba nie miałem, jak tylko jest możliwość to włączam

1

Iga się skończyła, nadchodzi era wielkiej Andriejewej

0

@Encore :P

2

@Encore A to można sobie wybrać? To rzeczywiście lepiej nie ryzykować

0

@Encore Mbappe miał niedawno tak słabą formę że już go wypychali niektórzy, nie warto oceniać piłkarza tylko po obecnej formie

0

@Kubsoleon A Guardiola to niby nie? xD

1

@Peniu Też go lubię w sumie tak trochu

3

Pieprzony żółw, dobry jest

0

@kuz Mamy Yamala, ciężko będzie ich razem upchać tak żeby jeden drugiemu minut nie zabierał

0

@MichuZ44 To ciekawy ten brutalista jak wolisz na La bambie siedzieć

6

@MesQueUnClub96 żegnam

9

@MesQueUnClub96 Schaboszczak z puree ziemniaczanym i młodą kapustą zasmażaną

0

@tadzik447 Tego akurat nie oglądałem, ale Kacper? Top

1

@Marian_Pazdzioch Ta a Pan Ferdek znalazł pracę i przestał pić

0

@PizzerMan Zimno krucyfiks, niby wiosna tej zimy ale chwilowo przymroziło

3

@macio_944 Trzymajcie się tam Maćki :(

0

Garcia ty kaleko xD

3

Pora na rekina, tylko pytanie za kogo, każdy z trójki z przodu dzisiaj średnio

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?