Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Ano tak, kwestia gustu. Pisałem po prostu w odniesieniu do trylogii GoW, która dla mnie była wybitnym dziełem.
Tak czy inaczej miłego gracowania :)
3
@lajcior @MesQueUnClub_87 Ci pewno coś podpowie :)
1
@Zoker GoW jest słaby. Wg mnie. Dlatego pytam
1
@Zoker No to z przymrużeniem oka. Ale nie szkoda Ci życia na God of War?
1
https://zapodaj.net/plik-AQM3fOvcLA
via; Facebook
1
Pizdy madryckie na majku. Tfu
2
Zaraz będzie VAR xD
3
Następny się wysypał. Kurwa.
0
@VinDiesel Nie. Po prostu chciałbym się dowiedzieć który taki mądry.
0
@VinDiesel Dawaj. Kto go porównał?
0
Taka kaszana w meczu a do tego spocone madryle na majkach. Bleeh
1
@Katalończyk 99 Dzięki i wzajemnie
0
@Katalończyk 99 Jestem tutaj
0
Oho, zaczyna się widzę; "Rodzina Alvareza szuka domu w Barcelonie" xD
To będzie temat nr 1 na lato...
17
Betis proszę ja Was, wygrajcie dzisiaj z mierdami.
1
@norbi77 A za chwilę żółta dla któregoś z naszych. Norma.
2
@norbi77 Oczywiście, że nas te pizdy z gwizdkiem dymają.
4
@norbi77 Bruno Fernandes i @Kessie
2
@Luciano99 Jeśli historia futbolu trwa 29 minut to tak
1
@Messibestplayerintheworld Czym niby zaskoczył?
2
@Kamiloza91 Przyjdzie real I dostaną wpierdol.
0
@PIWOSZ89 A pewnie tak będzie.
0
@Striker o kurwa, straszne.
1
@MessiForeverTheBest Idziesz kurwa prosto, później w lewo i dalej prosto. Idziesz, no i po prawej fryzjer a po lewej ten kebab co ci mówiłem
0
Ronaldinho z Temu
https://www.facebook.com/share/r/189fmgQ8Tv/
2
@kubix05 Szkoda, że Afellay nie zrobił kariery w Barcy.
0
@Encore Ta piłka to była jakaś anomalia xD
0
Komentarz usunięty
0
@fotohobby No tak ;) I oby jeszcze długo się nie zmieniło ;D
3
@kubix05 Arcydzieło :)