2

@Zoker Ano tak, kwestia gustu. Pisałem po prostu w odniesieniu do trylogii GoW, która dla mnie była wybitnym dziełem.
Tak czy inaczej miłego gracowania :)

3

@lajcior @MesQueUnClub_87 Ci pewno coś podpowie :)

1

@Zoker GoW jest słaby. Wg mnie. Dlatego pytam

1

@Zoker No to z przymrużeniem oka. Ale nie szkoda Ci życia na God of War?

1

1

Pizdy madryckie na majku. Tfu

2

Zaraz będzie VAR xD

3

Następny się wysypał. Kurwa.

0

@VinDiesel Nie. Po prostu chciałbym się dowiedzieć który taki mądry.

0

@VinDiesel Dawaj. Kto go porównał?

0

Taka kaszana w meczu a do tego spocone madryle na majkach. Bleeh

1

@Katalończyk 99 Dzięki i wzajemnie

0

@Katalończyk 99 Jestem tutaj

0

Oho, zaczyna się widzę; "Rodzina Alvareza szuka domu w Barcelonie" xD
To będzie temat nr 1 na lato...

17

Betis proszę ja Was, wygrajcie dzisiaj z mierdami.

1

@norbi77 A za chwilę żółta dla któregoś z naszych. Norma.

2

@norbi77 Oczywiście, że nas te pizdy z gwizdkiem dymają.

4

@norbi77 Bruno Fernandes i @Kessie

2

@Luciano99 Jeśli historia futbolu trwa 29 minut to tak

1

@Messibestplayerintheworld Czym niby zaskoczył?

2

@Kamiloza91 Przyjdzie real I dostaną wpierdol.

0

@PIWOSZ89 A pewnie tak będzie.

0

@Striker o kurwa, straszne.

1

@MessiForeverTheBest Idziesz kurwa prosto, później w lewo i dalej prosto. Idziesz, no i po prawej fryzjer a po lewej ten kebab co ci mówiłem

0

2

@kubix05 Szkoda, że Afellay nie zrobił kariery w Barcy.

0

@Encore Ta piłka to była jakaś anomalia xD

0

Komentarz usunięty

0

@fotohobby No tak ;) I oby jeszcze długo się nie zmieniło ;D

3

@kubix05 Arcydzieło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?