5

@LOPEZ16 Joan i Eric Garcia widzisz mnie?

3

Strasznie męczące jest słuchanie przez 90 minut Kręcidło. Jak taki ktoś może "komentować" mecze...

3

Clair Obscur Expedition 33 z tytułem gry roku!
Kto grał? Polecacie?

2

@Luciano99 no dzięki ❤️

2

Komentarz usunięty

0

@CurryTheGoat30 Nie będzie niczego

2

Joan Garcia to niesamowity przekot. I Raphinha też, ale to już pewnie wiecie.

3

Kurła, jutro nasza Barca gra! I to na prawie nowym Camp Nou! Ale zajebiście :))

2

0

1

@Kozinho. Dobrze, że nie przyszła @jowita bo by się dopiero działo.
@July_6_BcN Aaa no widzisz to może ten antybiotyk tak zadziałał.

3

@July_6_BcN Zaprosił Cię bo widziałem jak siedzisz na kolanach u @Kessie
Ale Twój stan był raczej wskazujący, więc możesz nie pamiętać

3

@kubix05 Mmmniaam! :)

1

@Lionel_Messi10 Ale żenada. Nie dość, że nasza gra wygląda jak wygląda to jeszcze dali tych podniecających się słabą grą Barcy typów...

11

Nie mam nic do realu, nawet szacunku

1

@Pedri16Future Już nie raz, nie dwa...

0

@damian16161212 Ty tak serio?
Aha

0

@VegetaPolska Ten jak się odpalił xD Was bolą du**ka bo wiecie, że ten wasz podklub jest żałosny i niczego nie wygrywacie dzięki umiejętnościom. Przybij piątkę z innymi twojego typu.

2

To jest strona poświęcona PSG? xDD

0

real szmatryd

0

@MajkelMajkel Przecież tam sami kibice tych szmat

7

@Kessie Ke>ssie

2

2

Całkiem spoko, że stroje Romy nie są ojebne reklamami ze wszystkich możliwych stron
:)

4

Zajebiste zmiany. Tak o 20 minut za późno.

3

Dobra Laporta, kupuj tego bramkarza Elche

0

@Tarnowitz A kto tak powiedział?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Flicka uwielbiam bo dał naszej Barcy mnóstwo dobrego, ale jego decyzji często nie rozumiem...

1

Pamiętam jakby to było wczoraj...
https://www.facebook.com/share/r/1ELW5y3SwU/
Ahh ten Lionel ❤️❤️
I te dośrodkowanie...

0

https://www.facebook.com/share/r/1CYjaa2oV8/
Ahh ten Lionel. Gdyby to weszło... ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?