Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LOPEZ16 Joan i Eric Garcia widzisz mnie?
3
Strasznie męczące jest słuchanie przez 90 minut Kręcidło. Jak taki ktoś może "komentować" mecze...
3
Clair Obscur Expedition 33 z tytułem gry roku!
Kto grał? Polecacie?
2
@Luciano99 no dzięki ❤️
2
Komentarz usunięty
0
@CurryTheGoat30 Nie będzie niczego
2
Joan Garcia to niesamowity przekot. I Raphinha też, ale to już pewnie wiecie.
3
Kurła, jutro nasza Barca gra! I to na prawie nowym Camp Nou! Ale zajebiście :))
2
https://www.facebook.com/share/v/1P3Qbi9zEG/
GOAT ❤️
0
https://www.facebook.com/share/v/19vACBUxBx/
Muzyczka fajna
1
@Kozinho. Dobrze, że nie przyszła @jowita bo by się dopiero działo.
@July_6_BcN Aaa no widzisz to może ten antybiotyk tak zadziałał.
3
@July_6_BcN Zaprosił Cię bo widziałem jak siedzisz na kolanach u @Kessie
Ale Twój stan był raczej wskazujący, więc możesz nie pamiętać
3
@kubix05 Mmmniaam! :)
1
@Lionel_Messi10 Ale żenada. Nie dość, że nasza gra wygląda jak wygląda to jeszcze dali tych podniecających się słabą grą Barcy typów...
11
Nie mam nic do realu, nawet szacunku
1
@Pedri16Future Już nie raz, nie dwa...
0
@damian16161212 Ty tak serio?
Aha
0
@VegetaPolska Ten jak się odpalił xD Was bolą du**ka bo wiecie, że ten wasz podklub jest żałosny i niczego nie wygrywacie dzięki umiejętnościom. Przybij piątkę z innymi twojego typu.
2
To jest strona poświęcona PSG? xDD
0
real szmatryd
0
@MajkelMajkel Przecież tam sami kibice tych szmat
7
@Kessie Ke>ssie
2
Pięknie się tam "bawicie" @Luciano99
https://www.facebook.com/share/v/17DxMwbNPU/
2
Całkiem spoko, że stroje Romy nie są ojebne reklamami ze wszystkich możliwych stron
:)
4
Zajebiste zmiany. Tak o 20 minut za późno.
3
Dobra Laporta, kupuj tego bramkarza Elche
0
@Tarnowitz A kto tak powiedział?
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Flicka uwielbiam bo dał naszej Barcy mnóstwo dobrego, ale jego decyzji często nie rozumiem...
1
Pamiętam jakby to było wczoraj...
https://www.facebook.com/share/r/1ELW5y3SwU/
Ahh ten Lionel ❤️❤️
I te dośrodkowanie...
0
https://www.facebook.com/share/r/1CYjaa2oV8/
Ahh ten Lionel. Gdyby to weszło... ❤️