Mavcin1980
Dołączył/a: marzec 2021
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Prowadzą ten klub ku upadkowi. Sprzedają przyszłe przychody żeby zarejestrować piłkarza na tu i teraz. Co będą robić żeby za kilka lat rejestrować nowe kontrakty? Kiedy już wezmą i przejedzą pieniądze które dopiero mają wpłynąć?
Po co było kupować Olmo nie mając miejsca w FFP? Bo się jakoś uda? Trzeba było kupować kogoś dopiero kiedy ma się budżet na to dograny.
Fatalnie to wygląda niestety.
3
Tylko to nie decyzja władz klubu więc ich optymizm i spotkanie we własnym gronie nic nie zmienia o ile nie uczestniczyli w nim ludzie z federacji.
Po drugie, nawet jeżeli uda się to odkręcić i zarejestrować piłkarzy to wciąż pozostaje to wszystko wielką kompromitacją klubu. Prawdopodobnie niewyobrażalnie ta sytuacja skomplikuje ewentualne pozyskiwanie piłkarzy w przyszłości, w tym tych, którym kończą się kontrakty.
0
@[Oli] ameno…tyle w kwestii lamentowania…prawie cały zespół siadł, obrońcy bronią słabo, bramkarz nie pomaga…pomoc zapomniała jak zespołowo zdominować przeciwnika i zaskoczyć szybką, pomysłową grą…
0
Z De Jongiem, pomijając jego absurdalnie wysokie zarobki od samego początku, wydawało się, ze nie może nic nie pójść źle, ze będzie podstawą Barcelony na lata.
Niestety z perspektywy lat miał bardzo niewiele występów które by go broniły. Piłkarze zarabiający 10-20% jego pensji ostatecznie daliby tyle samo.
Według mnie powinni się go pozbyć jak najszybciej, nawet za niską kwotę żeby już ten temat zamknąć i zejść z jego pensji. Przedłużanie kontraktu na niższych ale wciąż wysokich warunkach to odkładanie problemu na później.
1
To jest jakaś paranoja…wyprzedadzą kolejne przyszłe dochody po zaniżonej cenie (kolejna dźwignia) ponieważ…kupili sobie piłkarza na którego nie było ich stać…po jaki ch… kupili Olmo skoro klubu nie stać ani nie udało się sprzedać nikogo pokroju De Jong i zrobić miejsce w budżecie? Laporta i ekipa pogrążają ten klub coraz bardziej ekonomicznie i wizerunkowo.
2
3 minuty i prawie dwie bramki już wpadły, ciekawie...
5
Żenujący występ na "uczczenie" 125 lecia...
Sędziowie sędziami ale Barca ale gra to drugie, po prostu nagle prawie wszyscy stali się cieniami samych siebie w ostatnich meczach...
Szkoda, że Flick nie daję szansy Wojtkowi, w takich sytuacjach jak pierwsza bramka mógłby wybronić i może mecz by się inaczej układał a tak wszystko co w bramkę to wpada...
1
Nie wiem co się stało ale Barca w ostatnim czasie kompletnie się zacięła, gra zaczyna wyglądać fatalnie i w zasadzie tylko Raphinia zasługuje na wystawienie oceny resztę szkoda nawet klasyfikować...i niestety to nie pierwszy mecz wyglądający tak słabo...
0
Co jeszcze musi Penia wpuścić żeby wreszcie Wojtek pokazał co potrafi?
0
Bez sensu takie wyliczanie...lepiej zapłacić za napastnika wtedy będzie grał później za darmo?
Przynajmniej pensja nie powinna być wliczana a same prowizje i wtedy można mówić o tym, czy uzyskana kwota jest okazją czy nie...
Pensja osobno powinna być ogarniania, czy piłkarz nie wymaga za wiele w temacie swojego kontraktu indywidualnego.
1
Bardzo dobrze, niech się regeneruje...Podobnie Lamine powinien mieć odpoczynek, młody i "stary" są mocno eksploatowani i obijani ;)
0
Ale to jest właśnie problem spalonego i VAR, "ludzie wybierają moment którym są zainteresowani"...to są dziesiąte sekundy czasami które decydują i jeżeli VAR chce to udowodni minimalny spalony lub nie.
Ja uważam, że takie minimalne spalone nie powinny być odgwizdywane, nie mają żadnego wpływu na to, że obrońca zdążyłby interweniować, powinno to być zawsze interpretowane na korzyść atakujących.
Bez względu na to, czy na korzyść Barcelony czy przeciwko ;) po prostu dla dobra piłki i kibiców.
1
Araujo w swojej normalnej, dobrej, dyspozycji to bardzo silny punkt obrony Barcelony. Rozumiem, że niektórzy uważają, że Inigo z Cuabrsim spisują się na tyle dobrze, że Ronalda można sprzedać. Ale dwoma obrońcami grać nie można całego sezonu, Kounde też nie może grać każdego meczu. Araujo da sporo więcej możliwości rotacji i możliwości taktycznych. Poza tym kiedy jest w formie to jest bykiem nie do przejścia, Hansi napewno doskonale by wykorzystywał tego zawodnika.
Oczywiście wszystko zależy od podejścia piłkarza, przedłużenia kontraktu i wymagań, jeżeli żądania mają być jakieś absurdalne to trudno, nie powinno się tworzyć dla niego żadnego kominu płacowego. Jak będzie żądał zbyt wiele lub robił dalej schody z przedłużeniem to wtedy do sprzedania i tyle, poszukać innych opcji na rynku.
0
Czy Vinni nie ma z tym problemu? Nie zaleje się łzami za zachowanie swoich kibiców?
5
Flick i jego cały sztab potrafił doskonale przygotować zespół fizycznie i mentalnie. Chłopaki zapieprzają cały mecz, mają ciągły głód gry, chcą więcej i więcej...nawet taki "emeryt" Robert gra jakby był na początku kariery i jeszcze niczego nie wygrał.
Napewno pojawią się zadyszki, gorsze chwilę, sezon jest długi, ale jest to projekt na który warto postawić i dać tym ludziom pracować z pełnym zaufaniem, latami w stylu angielskich gigantów.
Dodatkowo odważne stawianie na chłopaków z La Masi a Ci młodzi ludzie, niekiedy niemal dzieciaki, co wejdą to robią cos niesamowitego...
W tej chwili mamy Balde, Bernala, Casado, Fermina, Gaviego, Yamala, Cubarsiego...a kolejni czekają...to jest fenomen na tym poziomie w świecie piłki nożnej, żaden klub z najwyższej półki nie ma takie struktury składy, większość piłkarzy kupują a u nas z nieba spadli w ciężkich czasach.
Trener Flick może, i robi, z tego mega ekipie bez sufitu jeszcze żeby Pan Laporta i spółka potrafili to wykorzystać i mądrze poprowadzić finansowo żeby uzdrowić ekonomicznie klub. Ograniczyć zbędne transfery, jak choćby szukano defensywnego pomocnika za miliony, a trzy miesiące później mając Bernala i Casado kto uzna, że to byłby uzasadniony wydatek? Panie Laporta, do roboty, jest szansa ten klub odbudować ekonomicznie i przy nowym obiekcie stworzyć potwora na każdym polu :)
0
Młodzi wchodzą do gry w Barcelonie jakby dawali lekcję starszym...świetne wejście zaliczył Bernal, po jego tragicznej kontuzji wydawało się, ze jesteśmy w czarnej dziurze a tu Pan Piłkarz Casado robi robotę jakby był podstawowym zawodnikiem od lat...
Przyszłość tego klubu to wychowankowie, kolejne perełki kiedy dostają szansę rosną w oczach na gigantów. Dzięki temu nasz kochany klub może przetrwać ciężkie czasy, zamiast kupować i powiększać długi można je redukować ponieważ wychowankowie wypływają jak z kapelusza.
1
Koniec, VAMOS! dziękujemy drużynie! Hansi wyciąga wszystko co najlepsze z każdego z chłopaków, dziękujemy!
1
@Tikitaki3 sędzie już wie, że i tak tego meczu nie uratuje dla Madrytu
3
Cisza w sedesie madryckim ;) tylko się niesie śpiew Katalończyków ;)
0
Raphinia!!!!!! 0:4!!!! :):)
0
tak jest :):) mamy to!!!
3
ale szkoda....jezuuuuuuuu....Robert powinien mieć trzecią brmaeczkę
4
Lewyyyyyyyyy co się odpiera....lalalalala :)
0
Robertttttttttttt :):):)
0
Wreszcie, największe demony Barcelony pokonane! :):)
0
@DAM1ANOo dokładnie, mimo wysokich wygranych to jednak po szybkich atakach przeciwnicy dochodzą dosyć łatwo do sytuacji a rywale pokroju Bayern czy Real nie będą mieli tyle litosci co inne zespoły…to wymaga koniecznie poprawy
0
De Jong to zaczyna być przegięcie, zaczyna mega irytować...a bardzo długo wierzyłem w tego chłopaka.
3
Pewnie trener wie lepiej ale nie powinno być deklaracji wybiegających ponad najbliższy mecz...zadeklarował, że z Sevilla zagra Inaki ale kojony mecz powinien być otwarty.
Po drugie Inaki nwcale nie zasłużył swoją postawą na grę, nie ma co go bronić i gadać, że zasłużył bo nie, nie zasłużył.
2
Tomaszewski już dawno temu powinien zamilknąć…nie wiem dlaczego wciąż ktoś cytuje jego kretynskie wypowiedzi
1
Nie mają większych zmartwień na własnym podwórku? Zrujnowali wspaniałe rozwijający się klub, jedna z głośnych sił w Hiszpanii i rosnąca w Europie…lepiej niech się wezmą do roboty a nie bawią w piaskownicy w obrażanie się ;)