Mavcin1980
Dołączył/a: marzec 2021
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Olmo może i będzie dobrym zawodnikiem ale wywalone około 60mln na piłkarza niepotrzebne, posiadając już kadrze innych znakomitych zawodników na tę sama pozycję...skoro nie udało się ściągnąć Nico to lepiej było te pieniądze zainwestować w konkretnego defensywnego pomocnika albo po prostu trzymać czekając na okazję a nie przepalać na niepotrzebny transfer...
0
@KluivertFCB sporo w tym racji, Iniaki kiedy miał szansę coś spróbować osiągnąć to spękał i trzymał się kurczowo Athleti i jego kariera kończy się na bycie gwiazda lokalną…Nico powinien wyciągnąć wnioski i wykonać krok naprzód kiedy jest do tego idealny moment a nie słuchać brata który się zadowolił tym, co miał. Najwięksi chcą wciąż wygrywać i grać o najwyższe cele, granie o puchar króla ewentualnie i walka żeby się udało zagrać w jakiś pucharach to nie są cele dla wielkich, więc Nico musi zadecydować jakim piłkarzem chce zostać, jak chce być zapamiętany.
5
Popieram przedmówców…po co wydawać około 60mln na Olmo mając już Fermina…zbędny zakup i wydatek. Lepiej trzymać kasę i czekać na jakąś okazję pokroju Nico, zawodnika jakiego nie ma w klubie.
1
Powinni wciąż pracować nad Nico, rozmawiać jak mu ułatwić przejście, co potrzebuje...to jest robota Deco a nie gadanie, że dostał ofertę i jak chce to niech sobie przyjdzie albo pociąg odjedzie.
Wciąż też uważam, że jeżeli mają pieniądze na Nico a ten nie chce w tym momencie przejść to nie powinni tej kasy przewalać za wszelką cenę na kogoś innego, jak na Olmo. Lepiej czekać na jakaś super okazję na rynku a nie przepłacać za kogoś, kto nie jest niezbędny. Olmo tak, ale tylko przy jakiejś fajnej cenie a tu się zrobi zaraz gwiazdorski transfer, zarówno koszt zakupu jak i pewnie kontraktu.
2
Tylko po co? Akurat ten piłkarz nie jest niezbędny, mamy wychowanków…nawet jeżeli jakimś cudem mają trochę grosza do wydania to kie znaczy, że trzeba natychmiast na siłę to zrobić…lepiej zostawić i czekać na jakąś prawdziwą okazję do ściągnięcia kogoś, kto może bardzo wiele dać drużynie a nie aby wydać…
1
Jeżeli już mają w kogoś zainwestować to powinni poprawić ofertę dla Nico, walczyć o niego. Chyba, że prawda jest, że już Deco go zdążył obrazić i żadna oferta tego nie zmieni. Lepiej jeden a jakościowy zawodnik na przyszłość niż starać się połapać co się da. Teraz żeby nieco przykryć porażkę transferową Nico wezmą Olmo przepłacając byle panowie Deco i Laporta chociaż trochę mogli odtrąbić jakiś tam sukces. Lepiej już większe środki przeznaczyć na Nico a Olmo to ciekawa opcja ale tylko do jakiejś rozsądnej kwoty i warunków a nie teraz jechać po bandzie żeby tłum się cieszył.
0
Pełna zgoda. Teraz jeszcze żeby zakryć nieco swoją nieudolność pozyskają Olmo za jakieś absurdalne kwoty przy okazji zwiększając kolejny raz zadłużenie, będzie kolejny do spłacania nawet kiedy już przestanie grać.
0
@kejdzi Zgadzam się, to kwestia wyboru piłkarza ale jeżeli zostanie w Bilbao zostanie bohaterem kibiców tego klubu, może raz na jakiś czas coś osiągnie dzięki reprezentacji...ale w klubowej piłce jeżeli chce mieć szansę osiągnąć coś wielkiego, porywać miliony, to powinien odejść i podjąć wyzwanie.
0
Jeżeli faktycznie jest tak, że barca złożyła ofertę i ma kasę na wpłatę klauzuli czyli decyduje sam piłkarz…i zadecyduje, że woli dalej stać w miejscu w Athletic, a przy całym szacunku i sympatii, ten klub powyżej pewnego poziomu nie podskoczy, to jednak nie będzie świadczyło najlepiej, piłkarz musi być pazerny na kolejne kroki, chcieć grać w wielkich meczach w największych klubach, jeżeli chce być faktycznie wielki.
0
Temat już dawno powinien być zamknięty i Felix jasno powinien usłyszeć, że nie ma to sensu. Zawodników którym czasami wyjdzie mecz mamy dosyć, po co brać i płacić kolejnemu.
1
O cholera…to już nawet w biurach optymizm upadł…musi im Laporta wzorem Lewego grilla zorganizować…
3
Przewalili kasę a teraz jeszcze sami głośno mówią o tym, żeby przypadkiem nikt się nie nabrał i go nie odkupił...
3
@Ronad10 w sumie to chyba każda oferta byle definitywne odejście...męczące jest to przepychanie problemów na kolejne lata z niektórymi piłkarzami, mają wysokie kontrakty więc im się nie pali i co okienko wracają wciąż te same tematy, jak ich wypchnąć choćby za część pokrycia wypłaty żeby się w papierach FFP zgadzało...
0
Trochę to męczące, "w oczekiwaniu na decyzję piłkarza"...skoro niby ofertę ma na stole, skoro tak bardzo chcę ponad innymi klubami...to ile można rozmyślać? tak, nie lub oczekuję takiej zmiany w ofercie kontraktu i wchodzę w to.
4
Ansu poczuł, że się go zechcą pozbyć to cyk kontuzja i zostanie w klubie załatwione ;)
9
za mało żeby coś powiedzieć o człowieku a i sam wywiad to sporo ogólników ale mam nadzieję, że faktycznie nadejdzie czas kiedy Barca będzie kierowana przez profesjonalistów a ci będą zatrudniać tylko kolejnych profesjonalistów...ostatnimi laty jest ich coraz mniej w naszym kochanym klubie i efekty widać coraz bardziej, nawet taka potęga może w końcu paść pod naporem głupców.
1
@Barcelonista_14 dokładnie...jego przybycie powinna się wiązać z ruchami z klubu, De Jong, Ferran itp ale raczej to mało realne, albo gość kontuzjowany albo nie ma zamiaru nigdzie się wybierać.
0
@kaamil1910 wszystko właśnie zależy jakie miałyby być inne ruchy, co z Ferranem, de Jongiem itp Ale oczywiście uważam, że Nico powinien być priorytetem a Olmo to tylko ewentualność w powiązaniu z innymi transferami z klubu, sprzedażą. Niestety to raczej trudne ponieważ nikt się nie kwapi do odejścia. Pomoc Pedro, Gavi, Olmo, Fermin i ktoś na DM dawałaby różnorodności w grze, intensywności i możliwości ciągłej rotacji, może chłopaki by nie stali w kolejce do gabinetów lekarskich. No ale to fajnie wygląda w teorii i przeprowadzić wszystkie operacji z klubu i do klubu to prawie nierealne.
7
Pomijam fakt, jak miałoby się to odbyć na poziomie finansowym ale chciałbym Nico w Barcelonie, wspólnie z Laminem robią robotę na boisku ale też można ten duet świetnie wykorzystywać marketingowo, chłopaki potrafią się wspólnie bawić, pozytywnie.
Olmo? może i fajnie, jakoś w klubie mnie nie przekonuje ale kiedy przychodzi do najważniejszych meczów reprezentacji jest niesamowity więc może wspólnie z Nico, Laminem, Gavim i Pedrim ponownie stworzyliby kręgosłup pod sukcesy...
0
@aldewir swoją drogą, kluby w końcu powinny mieć jakieś mechanizmy na takie sytuacje…jeżeli ktoś nie gra, spadł z forma itp, dostaje tylko część zarobków, jeżeli zamiast 12mln dostanie 2 za nie granie to wciąż bardzo dużo ;)
3
Cała ta historia transferu Roque to jakiś absurd wyglądający jak przekręt lub skrajna niekompetencja ludzi decyzyjnych.
0
@Hasszz ogólnie to w większości bazujemy na tym, co donoszą hiszpańskie media sportowe, a te niestety mogłyby robić w operach mydlanych...niewiele ma to wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem i podawaniem informacji popartych jakimś rzetelnym źródłem ;);)
1
@DJ6 kasa od Nike już tuż tuż, najpóźniej na koniec tygodnia trzy tygodnie temu ;)
3
Patrząc na to jak Lamine z Nico współpracują ze soba na boisku całe mistrzostwa i jak bawią się wspólnie poza boiskiem, chciałbym żeby Laporta faktycznie była ogarnął jakoś temat i ściągnął chłopaka, powinno to działać kilka ładnych lat.
0
Gdyby Barca miała możliwość wpłacenia klauzuli moglibyśmy wówczas mieć ból głowy i się zastanawiać czy Olmo to dobry ruch czy nie…ale możemy najwyżej obserwować, to nie jest obecnie zmartwienie Barcelony bo i tak nie wpłaci 60mln.
0
Laporta wejdzie ale z wekslami bez pokrycia od cyganów, że hajs wpłynie do klubu, już płynie, juz…jak tylko arkodeon przestanie grać…
A później się obudzi i zacznie się żebranie w Atletic, że w sumie to dadzą więcej niż klauzula ale w raty na kilka lat ;) a jak się nie uda to się zwali winę na Tebasa :)
W każdym razie, mam nadzieję, że mnie zaskoczą i się uda, na papierze takie skrzydła Nico i Lamine powinny działać następnych kilka lat bardzo fajnie…
0
@JarekS czasowo tak faktycznie wygląda temat…z drugiej strony w trakcie tych miesięcy nie dostał prawdziwej szansy od Xaviego, niekiedy piłkarz nie potrafi się odblokować widząc taki brak zaufania…inna sprawa, co prezentuje na treningach, czego my nie wiemy, nie widzimy, a może Xavi widział i miał powody nie wystawiać chłopaka…teraz Flick powinien go ocenić najpierw i zadecydować czy zasługuje na prawdziwą szansę ale jeżeli powie nie wydaje mi się, że powinien zostać sprzedany i tyle.
0
@BORO_12 ten gość, Curry, powinien być spalony w Barcelonie a wciąż się z nim robi wątpliwe interesy.
0
@T^L no chyba, że na treningach widać, że jest taki niewypał to faktycznie, lepiej pchać póki się ktoś może nabrac…tylko jeżeli tak jest, to w klubie pewne osoby powinny stracić robotę skoro dały się nabrać, tak zajebiscie piłkarza obserwowali, i zdecydowali wydać tyle kasy na zawodnika z takimi brakami.
0
Po raz kolejny, nie jestem jego fanem ale wydać tyle pieniędzy i dać zawodnikowi zagrać parę razy ogony to absurd. Powinien dostać prawdziwe szanse i sporą porcję zaufania, tak żeby naprawdę spróbować zbudować piłkarza w nowym środowisku…wtedy jeżeli się nie sprawdzi to ok, może odejść…ale obecnie to jakaś absurdalna sytuacja