Mavcin1980
Dołączył/a: marzec 2021
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Julesa pozamiatali
0
znowu początek dajemy się zepchnąć tylko tym razem nie obeszło się bez straty bramki...oby opanowali i nie dali się dalej rozpędzać united
1
w sumie to po nieciekawie zapowiadającym początku ostatecznie dobra pierwsza polowa, pod kontrola...oby tak dalej!!!! Vamos!!
0
@Barca2022 Araby mają u siebie w krajach drugą ligę a swoją ekstraklasę urządzili sobie w premier League...powinni jej zmienić nazwę ;);)
2
ale nie był to dobrze strzelony karny, ani mocno ani precyzyjnie, coś w Barcelonie Robert stracił niesamowita pewność, bezwzględność w wykańczaniu piłek
0
uffffffffff Robert
0
karny! uuuuuuuu
1
ale w obronie widać tez niepewność Man Utd. trzeba ich trochę mocniej postraszyć i opanować ten mecz bo na początku zdaję się, jakby bramka united była kwestią czasu
0
Balde nie gra dzisiaj przeciwko Elche, musi bardziej uważnie zabezpieczać w obronie swoją stronę
1
@caminero dokładnie, dramat jakiś...powinni się ludzie wyj...ać na to wszystko, jakby przestali płacić to by się nauczyli i by zostały dwie porządne platformy a reszta by się zamiotła...
2
@michasfcb89 oszukać przeznaczenie....dobrze powiedziane pamiętając ostatnie lata w europie.
Oszukać przeznaczenie i odmienić los! :)
2
Prawdę mówiąc bardzo obawiam się, że to będzie kolejny europejski turbo klops jak to w ostatnich latach...ale jak napisał kolega poniże: "oszukać przeznaczenie" i oby po awans i odmianę losu! Vamos!
1
Sprawa powinna zostać wyjaśniona, choćby dla dobra Barcy...
Ale Hiszpański futbol to jest kwestionowany przez spadający poziom hiszpańskich drużyn i całej Ligii :) i tu akurat Sevilla i jej prezesina są bardzoooo winni ;)
2
Trochę to ciężkie tematy, ograniczenia FFP są napewno do modernizacji ale co do zasady być powinny, jakby ich nie było to taka barca by się zadłużają dalej bez opamiętania a tak przynajmniej to ich zmusiło to ogarnięcia się trochę
1
Fati strasznie się pogubił
0
@Chudini123 no i się rozgrzał trochę ;)
27
Znakomita pierwsza połowa Ferrana, chłopak wykorzystuje swoją szansę. Oby wrócił do formy, ze swoją uniwersalnością, grą na różnych pozycjach, byłby to nieoceniony zawodnik dla zespołu kiedy byłby w dobrej formie.
Oby też przełamanie Roberta, choć ja akurat nie uważam, że ma spadek formy bo nawet kiedy nie strzela to wkładał wiele pracy i ułatwiał innym strzelanie :)
7
Lewy!!!! Brawo :)
2
Brawo Ferran!! pokazał, że potrafi
0
Jedziemy, VAMOS!
0
Sporo graczy w słabej lub bardzo słabej formie. Chyba ciężko będzie się to oglądało ale…kiedyś powinni dostać szanse odbicia się. Oby po zwycięstwo! :)
0
Ciekawi mnie na ile by sobie dał Ez radę w Barcelonie gdyby został jako zmiennik...chyba lepiej niż na chwilę obecną Ferran
0
Vini powinien dostać przynajmniej trzy mecze zawieszenia...Robert za dwuznaczny gest dostał taką karę, Vinicius bez ceregieli zwyzywał sędziego...Jeżeli obejdzie się bez konsekwencji to ciekawe, w Barcelonie afera sędziowska ale jakoś nie na Barce sędziowie patrzą przychylnie i nigdy nie patrzyli...swoją drogą wypłynięcie tej całej afery może mieć związek z coraz ostrzejszą walką Barcelony z władzami ligi, zakładanie spraw sądowych w różnych instancjach...
0
@FCB24 to samo chciałem napisać, Xavi boi się stawiać na młodych (nie licząc tych, którzy się wybili przed jego przybyciem)...
0
trochę szkoda, oglądałem ostatnio nieco mecz Sevilla - PSV i ten chłopak teraz przydałby się w drużynie...Pedri, Gavi, Simmons, De Jong, częściej jeden z zawodników mógłby odpocząć, grać równie dużo ale nie od pierwszej do ostatniej minuty i nie byłoby takiego problemu jak w tej chwili powstał...korzyść zarówno dla zawodników jak i drużyny
0
Mecze pucharowe i reprezentacji to ostatnio przekleństwo Barcy, gra się sypie, kontuzje i ogólnie później cały zespół jest rozłożony.
Nie bardzo tez rozumiem eksperymentów Xaviego w takim meczu. Takie zmiany to mógłby robić na średniaków w la liga a w tym meczu powinien grać sprawdzony pierwszy garnitur.
7
to chyba powinien być karny?
0
Xavi co jakiś czas ma mecz jakby chciał go koniecznie zjebać po całości...od składu który wystawił, taktyki, poprzez zmiany...nie wiem o co chodzi ;)
0
W tym meczu wszystko się może wydarzyć…oby to był początek powrotu wielkiej barcy w Europie
1
Na dobrych warunkach i z kontraktem na dwa sezony plus ewentualne opcje przedłużenia w zależności od formy ciekawa opcja dla barcy bez konieczności płacenia za transfer