0

jak najbardziej ciekawa opcja, takich zawodników powinna szukać obecnie Barca, którzy nie są gwiazdami ale mogę wypalić a przynajmniej być mega solidni. Eric obecnie prawie nie przydatny, można by go sprzedać, Alonso też już cudów nie gra, Chad i Nicka mogliby stworzyć mega opcję do rotacji, tym bardziej, że Jules może grać też na prawej stronie.

3

@Malibu dokładnie, mam wrażenie, ze nie byłoby teraz pedriego, gaviego, balde gdyby nie to, ze na jednych postawił koeman a innego pozostanie wymusiła sytuacja…xavi by oddał balde a na lewej grałby Alonso i alba…to akurat uważam, ze trener zamiast szukać wzmocnień powinien częściej patrzeć na młodych, ostatnie czasu pokazują, za potrzeba potrafi wykreować gwiazdy :)

0

Generalnie to tak słabo te opcje wypadają…może poza tym młodym brazyliczykiem, aczkolwiek tu się nie wypowiadam bo nie znam chłopaka. Foyth, Zubimendi…No może, może, pod warunkiem, ze trenerzy maja pomysł jak wtedy poukładać sensownie kadrę i nie zepsuć tego, co zaczyna działać oraz rozsądnych kosztów.
Natomiast nie ma żadnego sensu ściągać na sile zawodników typu Pavard czy Yannick, którzy już są na równi pochyłej, już lepiej wykorzystywać zawodników obecnych w klubie i nie tworzyć kolejnych kosztów.

1

Szału tym razem nie było, tylko "momenty"...ale najważniejsze kolejne trzy punkty :)

24

Araujo MVP tego meczu

0

Przydałoby się szybko podwyższyć wynik i ułożyć mecz

1

@LatajacyHolender niektórzy zwyczajnie się czepiają...Lewy nawet kiedy bramek nie ładuję to i tak robi robotę i różnicę na boisku. Sama jego obecność mocno skupia uwagę przeciwnika.

1

ALE AKCJA!!! Brawo :):)

0

Vamos!! oby po kolejne ważne 3pkt :):)

3

@Faro dokładnie...podbijmy im tylko cenę na maksa w niby licytacji

1

Laporta to niestety zwykły polityk populista...domyślam się w jakiej partii byłby wysoko w Polsce ;))

0

@lukkobe dzięki za informację...bez względu na same możliwości klubu, sądzę, że powinni zaproponować mu umowę na poziomie do 5mln i trudno, musi Busi zadecydować...z pełnym szacunkiem ale żaden poważnie gospodarujący klub nie płaci już kroci zawodnikowi na koniec kariery.

0

a ktoś może oglądał tego zawodnika w meczach Fiorentiny? bo mam trochę obawy, że to zawodnik mistrzostw z reprezentacją ale czy w klubach, meczach na codzień, też tak dobrze wypada?

0

a ktoś się orientują jaką obecnie pensję pobiera Busi? po tych wszystkich ewentualnych obniżkach w poprzednich latach?

0

póki co, to nie ma oczym dyskutować...ani nie ma przebudzenia ani też nie ma co gada tym, że się nie nadaję...

1

coś nie ma szczęścia w innych klubach, a szkoda, akurat w Barcelonie pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie....szkoda, że kiedy musiał odejść to trafił akurat do Chelsea

4

Sporo komentarzy o tym, że jedni na jakiegoś piłkarza wieszają psy, a drudzy im to wypominają kiedy zaczyna grać lepiej...ale Panowie i Panie, WSZYSCY jesteśmy tu kibicami Barcy, czasami krytykujemy kogoś z drużyny ale każdy z nas chciałby musieć "odszczekać" wszystkie słowa krytyki kiedy zawodnik zamknie usta swoją dobrą grą. Każdy z nas chciałby przepraszać Ansu, Ferrana itp po ich kolejnych występach na miarę talentu :):) nie ma co si tutaj obrażać i wytykać wzajemnie, cel mamy wspólny ;);) VAMOS

1

Gratulacje dla zespołu…:) żałuje tylko, ze lewy nic nie ustrzelił ale wykonał kawał roboty…i chyba, nie spodziewałem się tego, ale szkoda kontuzji Busiego ;)
Bardzo ważne zwycięstwo, VAMOS!!!!!

1

a tak z inne beczki :)



;););)

0

@Uukasz_93 no tak, może masz rację...cóż, pozostaje mieć wiarę w trenera ;)

0

Na tę chwilę tak, a w zasadzi skład jak narazie najlepszy jaki Xavi stworzył, piłkarze niektórzy mogą być wciąż lepiej wykorzystani, stać ich na więcej. Lepiej niech się nie zabetonuję z tym składem, ustawieniem, mocnych wariantów powinno być więcej żeby reagować na kolejnych przeciwników...

6

Zdecydowanie wole żeby został Abde niż żeby szukali "wzmocnień" typu Yannick z Atletico...lepiej uzupełnić kadrę Abde który już jest w klubie a nie kupowanie kolejnych "wypalonych gwiazd"

2

Fati w obronie pięknie się przyglądał jak zawodnik mu ucieka i omal nie zdobył bramki...miał przynajmniej najlepsze miejsce na stadionie żeby to zobaczyć z bliska

19

Ja to czasami nie wiem jak to możliwe, że Barca ma takie statystyki w obronie, tak niewiele bramek traci xD

0

Ewidentny błąd dyrektorów drużyny żeńskiej i tyle. Wyrok sprawiedliwy a odpowiedzialni w klubie niech to wezmą na klatę, dziewczyny wygrały 9:0 a przez brak profesjonalizmu kierownictwa drużyny nie awansowały.

2

@Matej wygrały superpuchar ;) puchar królowej jak narazie ostatnie mecze to 1/8 finału i meczu tej rundy to się dotyczy, kolejne jeszcze nie były rozgrywane :)

0

Oj chyba jebnie to…okaże się, ze będzie najdłużej i najdrożej

7

Jeżeli już to pójdzie w jakieś tematy Arabii za niewyobrażalne pieniądze a nie wróci do Barcelony…chciałbym go zobaczyć w Barcelonie kończącego karierę z klasa ale klubu na to nie stać a piłkarz i jego otoczenie pokazali wielokrotnie, ze akurat pieniądze kocha bardziej niż barwy klubowe. Z całym szacunkiem dla Leo, pozostaje Bogiem w Barcelonie, ale pieniądze są dla niego ważniejsze, choć i tak już ma więcej niż wydać może, to akurat jego wada.
Choć chciałbym się zdziwić ;);)

1

żeby człowiek musiał nerwowo czekać na gwizdek końcowy na meczu z Getafe na Camp Nou???

1

@12Cule34 oby było coraz lepiej, przyszedł za darmo, w Milanie pokazywał co potrafi, byłoby kapitalnie gdyby zaczął pokazywać to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?