1

przypomnij, za co jest przyznawana ZP?

0

jaki Neuer? wolałbym już Rasiaka. ale Neuer? co takiego zrobił?

2

nie przestał, tylko brakowało mu tego, co maCR. gdyby Ronaldinho nie ruchal po klubach, to i Messi i Ronaldo nie mieliby ani jednej ZP.

0

obiecanki cacanki...

1

nikogo nie powinno obchodzić to, co i z kim robi pod koldra.

1

nie. Neuer nie ma takiego wpływu na drużynę jak Ronaldo. o Messim nawet nie wspominam.

0

polemizowalbym.

0

za co Neuer? za wychodzenie 40m przed bramkę?

0

przegenialny mecz przegenialnych drużyn.

2

powinno być już 2;1.

1

kur*a, kultury trochę...

0

mistrzu komentarza, pokornie przyznaję rację i bzdurne komentarze pozostawiam do mistrza dyspozycji.

0

Barca to na pewno przeczyta i podziekuje.

0

ViscaElLegia, Ty pewnie Brad Pitt, nie?

0

Vermaelen przynajmniej tak może sobie użyć ;D

0

Suarez nie musi nikogo karać.

6

oby się powiodło i Vermaelen już na dobre wrócił.

0

nie lekceważ Douglasa, bo możesz się nieźle przejechać...

0

przetłumacz sobie to na hiszpański, a potem wyslij do redaktorów Sportu.

0

Ronaldo bardziej kompletny?.ciekawe w jakich kwestiach.

0

"xd"

0

to "skszydlowy"

2

Paweł, do szkoły!

0

będzie mecz w nc+?

0

kandydatura Neura jest więcej niż bez sensu. owszem, jest świetnym bramkarzem, ale on gra w drużynach, które utrzymują się przy piłce, a sam Neuer ma dwie okazje do wykazania się na mecz. jest taki świetny bo stoi 30m od bramki? nie sądzę. tylko Messi i Ronaldo, w tym roku mimo wszystko Ronaldo trochę przewyższa Męskiego, ale naprawdę minimalnie.

0

?

0

0

jeden z najlepszych? Ty jesteś całkiem normalny?

1

jaki Krzycho?

1

unicef dla Ciebie nie jest piękny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?