MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przypomnij, za co jest przyznawana ZP?
0
jaki Neuer? wolałbym już Rasiaka. ale Neuer? co takiego zrobił?
2
nie przestał, tylko brakowało mu tego, co maCR. gdyby Ronaldinho nie ruchal po klubach, to i Messi i Ronaldo nie mieliby ani jednej ZP.
0
obiecanki cacanki...
1
nikogo nie powinno obchodzić to, co i z kim robi pod koldra.
1
nie. Neuer nie ma takiego wpływu na drużynę jak Ronaldo. o Messim nawet nie wspominam.
0
polemizowalbym.
0
za co Neuer? za wychodzenie 40m przed bramkę?
0
przegenialny mecz przegenialnych drużyn.
2
powinno być już 2;1.
1
kur*a, kultury trochę...
0
mistrzu komentarza, pokornie przyznaję rację i bzdurne komentarze pozostawiam do mistrza dyspozycji.
0
Barca to na pewno przeczyta i podziekuje.
0
ViscaElLegia, Ty pewnie Brad Pitt, nie?
0
Vermaelen przynajmniej tak może sobie użyć ;D
0
Suarez nie musi nikogo karać.
6
oby się powiodło i Vermaelen już na dobre wrócił.
0
nie lekceważ Douglasa, bo możesz się nieźle przejechać...
0
przetłumacz sobie to na hiszpański, a potem wyslij do redaktorów Sportu.
0
Ronaldo bardziej kompletny?.ciekawe w jakich kwestiach.
0
"xd"
0
to "skszydlowy"
2
Paweł, do szkoły!
0
będzie mecz w nc+?
0
kandydatura Neura jest więcej niż bez sensu. owszem, jest świetnym bramkarzem, ale on gra w drużynach, które utrzymują się przy piłce, a sam Neuer ma dwie okazje do wykazania się na mecz. jest taki świetny bo stoi 30m od bramki? nie sądzę. tylko Messi i Ronaldo, w tym roku mimo wszystko Ronaldo trochę przewyższa Męskiego, ale naprawdę minimalnie.
0
?
0
0
jeden z najlepszych? Ty jesteś całkiem normalny?
1
jaki Krzycho?
1
unicef dla Ciebie nie jest piękny?