0

a kiedy podpisali kontrakt?

1

przecinki w niewlasciwych, miejscach

0

dyskusja z madrolem nie ma sensu. dziekuje i nie pozdrawiam.

0

Ronaldo. obaj mamy swoje punkty widzenia, ale nie przekonasz mnie o tym, ze Ronaldo to nie jest kretyn. Messi wyrównanie rekordu Raula celebruje uśmiechem i uściskiem kolegów, a Ronaldo po strzelonym karnym wymachuje rękami w powietrzu, drze morde na cały Madryt i pokazuje całemu światu swoją "wielkość".

0

absolutnie, ZP dla Ronaldo. chodzi mi tylko o wiele razy wałkowany temat ZP dla Messiego na MŚ. Messi był kluczową postacią wicemistrza, dla mnie wybór absolutnie słuszny.

0

Scolari juz by ich powołał, Dunga nie zna się na rzeczy.

2

nasz asior Douglas nie został powołany do reprezentacji Brazylii?!

0

żeby być dobrym trenerem trzeba być pryszczatym grubasem?

0

Di Maria....
Messi nie zagrał "mistrzowsko"? to kto Twoim zdaniem tak zagrał?

0

"kiedyś postanowiłem rzucić alkohol i kobiety. to było najgorsze 20 minut w moim życiu."

1

Andres, potrzebujemy Cię w formie!

0

na jego miejscu nie bralbys się za Shakire?

1

o tak. miejmy nadzieję, że całą pulę nieszczęścia w Barcelonie Vermaelen przeżywa teraz, a potem będzie tylko lepiej.

0

wiem co to znaczy, nie jestem głupi. analogicznie mogę zrobić tak z moją skromną osobą - w ciągu 17 lat nie zarobiłem nic, bo nie musiałem. skoro przez 17 lat niczego nie zarobiłem to wychodzi na to, ze do konca zycia niczego nie zarobię.

1

nie zdziw się, jak w następnym Gran Derbi Vermaelen będzie zatrzymywał CR7.

0

człowieku, myślisz, że Neymar będzie udzielał się w grze defensywnej?

1

o mój Boże, pozdrawiam redaktorow ASa z podłogi. dziękuje za miły poranek ;)

0

błagam...

0

Chadli skradł mu show :)

0

łaskawco, zarumieniłem się. pozdrawiam również i liczę na nastepne, tak samo albo i bardziej owocne konwersacje.

0

wysoki poziom konwersacji, jak na bystrzaka i śmieszka przystało

0

Pique też zawsze pokazywał.

0

ale to dzisiaj błysnąłeś jakże błyskotliwą, w Twoim rozumieniu, ripostą w moją stronę. ja nie mogę się pozbierać do teraz, cały, jak to powiedziałeś, "dzień".

3

Kolor czerwony: gówniana pomoc.

0

szczególnie wczoraj Mathieu zawiódł. Vermaelen to samo, strasznie slaby mecz.

0

2 godziny to nie jest cały dzień

0

śmieszek i bystrzak z Ciebie :) musisz być z siebie niesamowicie dumny.

0

Drogba do Chelsea wrócił.

0

sam jesteś pajac

0


totalna żenada, strasznie przereklamowany piłkarz. moja babcia zrobiłaby to samo co on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?