MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a kiedy podpisali kontrakt?
1
przecinki w niewlasciwych, miejscach
0
dyskusja z madrolem nie ma sensu. dziekuje i nie pozdrawiam.
0
Ronaldo. obaj mamy swoje punkty widzenia, ale nie przekonasz mnie o tym, ze Ronaldo to nie jest kretyn. Messi wyrównanie rekordu Raula celebruje uśmiechem i uściskiem kolegów, a Ronaldo po strzelonym karnym wymachuje rękami w powietrzu, drze morde na cały Madryt i pokazuje całemu światu swoją "wielkość".
0
absolutnie, ZP dla Ronaldo. chodzi mi tylko o wiele razy wałkowany temat ZP dla Messiego na MŚ. Messi był kluczową postacią wicemistrza, dla mnie wybór absolutnie słuszny.
0
Scolari juz by ich powołał, Dunga nie zna się na rzeczy.
2
nasz asior Douglas nie został powołany do reprezentacji Brazylii?!
0
żeby być dobrym trenerem trzeba być pryszczatym grubasem?
0
Di Maria....
Messi nie zagrał "mistrzowsko"? to kto Twoim zdaniem tak zagrał?
0
"kiedyś postanowiłem rzucić alkohol i kobiety. to było najgorsze 20 minut w moim życiu."
1
Andres, potrzebujemy Cię w formie!
0
na jego miejscu nie bralbys się za Shakire?
1
o tak. miejmy nadzieję, że całą pulę nieszczęścia w Barcelonie Vermaelen przeżywa teraz, a potem będzie tylko lepiej.
0
wiem co to znaczy, nie jestem głupi. analogicznie mogę zrobić tak z moją skromną osobą - w ciągu 17 lat nie zarobiłem nic, bo nie musiałem. skoro przez 17 lat niczego nie zarobiłem to wychodzi na to, ze do konca zycia niczego nie zarobię.
1
nie zdziw się, jak w następnym Gran Derbi Vermaelen będzie zatrzymywał CR7.
0
człowieku, myślisz, że Neymar będzie udzielał się w grze defensywnej?
1
o mój Boże, pozdrawiam redaktorow ASa z podłogi. dziękuje za miły poranek ;)
0
błagam...
0
Chadli skradł mu show :)
0
łaskawco, zarumieniłem się. pozdrawiam również i liczę na nastepne, tak samo albo i bardziej owocne konwersacje.
0
wysoki poziom konwersacji, jak na bystrzaka i śmieszka przystało
0
Pique też zawsze pokazywał.
0
ale to dzisiaj błysnąłeś jakże błyskotliwą, w Twoim rozumieniu, ripostą w moją stronę. ja nie mogę się pozbierać do teraz, cały, jak to powiedziałeś, "dzień".
3
Kolor czerwony: gówniana pomoc.
0
szczególnie wczoraj Mathieu zawiódł. Vermaelen to samo, strasznie slaby mecz.
0
2 godziny to nie jest cały dzień
0
śmieszek i bystrzak z Ciebie :) musisz być z siebie niesamowicie dumny.
0
Drogba do Chelsea wrócił.
0
sam jesteś pajac
0
totalna żenada, strasznie przereklamowany piłkarz. moja babcia zrobiłaby to samo co on.