0

Jak ten sędzia tego nie widział to tylko pies przewodnik i biała laska, bez kitu.

9

Typ ma teraz pytanie w milionerach "Jak tatuś zrobi dziubek to nie ma (mhmm) we wsi" mówi Adaś Miauczyński"? gościu od razu zaznaczył ostatecznie:

- robiąc sobie selfie

hahaha brak słów

35

Peja w agencie, Popek w tańcu z gwiazdami, Vienio aktor serialowy, robią chłopaki karierę, potem się będą dissować kto większa komercja :D

3

Z twarzy typowy sąsiad społeczniak, ile to coś musi mieć kompleksów.

0

Też za nim nie przepadam ale film mi się oglądało fajnie.

1

To ja w takim razie :
Los Ojos de Julia (Oczy Julii) Thriller
La Piel que habito (Skóra w której żyję) Thriller

15

Dwie bramki Suareza były wypracowane przez Leo Messiego, w dwóch przypadkach Luis dostawiał tylko nogę, kilka kluczowych zagrań w tym do Jordiego Alby + rajd w polu karnym zakończony golem i genialny rzut wolny. Asysta Suareza przy bramce Coutinho umówmy się, że jest dyskusyjna bo Cou strzelił praktycznie z niczego piękne Golazo. Także w pełni rozumiem, decyzje użytkowników, oczywiście zdania mogą być podzielone.

4

A może, nie bądźmy drobiazgowi :)

0

No tak, ale poprzeczka to już są centymetry od przepięknej bramki, nie stawiam tego na równi ze strzałem w gołębie, choć statystycznie to strzał niecelny.

0

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że wszystkie strzały z dystansu jakie uderzał były w światło bramki, w tym raz poprzeczka. Widać, że jest świetny w tym aspekcie.

0

Messi strzelił z wolnego, Coutinho z dystansu to gdzie ta druga asysta? wymieniłem już 4 a bramek było 6

0

Podsumowując:
Suarez (hat trick, asysta), Messi (dublet, asysta), Coutinho (golazo, asysta), Dembele (asysta)

7

Messi na pewno będzie miał jakiś hołd dla dziadka pod koszulką klubową i będzie chciał strzelić bramkę.

0

Co Wy macie z tym Iniestą? nie ma drugiego takiego zawodnika i być może nigdy nie będzie, nikt nie jest w stanie go zastąpić, a takiego zawodnika jak Isco chciałaby mieć każda drużyna na świecie, technika i kontrola piłki na najwyższym poziomie.

0

0

Andre Gomes, potem długo długo nic i Reus, Milik

1

Mnie też irytuje jego ciągłe machanie rękami i niepotrzebne żółte kartki, rozumiem, że można się zdenerwować, kiedy ktoś Cię notorycznie kopie po nogach, a sędzia pozostaje niewzruszony, ale wykłócanie się o to, że arbiter nie uwierzył w Twoją symulacje to już jest słabe, przez takie coś właśnie, później nawet jak powinno być przewinienie to go nie ma, bo już są wyczuleni, że to Suarez, który ciągle się przewraca, aczkolwiek uwielbiam go za pressing, nieszablonowe strzały i to jakim jest człowiekiem poza boiskiem. Gdyby miał jeszcze trochę więcej zimnej krwi to już by była naprawdę full opcja.

0

To co było kilka lat temu to już jest nieistotne, od tamtego czasu obydwie drużyny zmieniły się pod wieloma względami, oczywiście, że dobrze wyprowadzony kontratak może nas skrzywdzić, tylko, że jeżeli Chelsea myśli o awansie to musi wziąć sprawy w swoje ręce, a nie czekać na dary od losu w postaci kontrataku, bo tutaj czas będzie grał na ich nie korzyść.

0

No właśnie nie wiem, bo z takim wynikiem to odpadają.

12

Remis bramkowy bardzo cieszy, ale sama gra strasznie schematyczna i szablonowa, zero niekonwencjonalnych zagrań i kreacji, taka zimowa melancholia, mam nadzieję, że w okresie letnim wróci trochę magii, jednak spokój jaki ma w sobie Umtiti, coś pięknego.

0

100 procent koncentracji, 100 procent zaangażowania i Vamos!

0

No, wszystko zmierza ku temu, szczególnie ten odcinek co ludzie się oceniali gwiazdkami w telefonie. :)

0

Faktycznie, źle przeczytałem, myślałem, że Ci chodzi o 1939-45

0

No to na pewno, ale tu Polska milicja i Polskie wojsko zabijali swoich rodaków, katowali i lali pałami jak leci, później grzebali ich po nocach, żeby tuszować prawdę. To jest najgorsze, że Polak Polaka.

3

"Czarne lustro" to jest miazga, polecam wszystkie sezony. We wszystkich sezonach każdy odcinek ma osobną historię karykatury przyszłości.

8

Oglądam właśnie "Czarny Czwartek-Janek Wiśniewski padł" wcześniej nie widziałem tego filmu i po prostu brak słów. Nie było mnie na świecie w tamtych czasach, ale wierzyć się nie chce, że Polak Polaka katował i znęcał się z uśmiechem na twarzy. Strzelali do studentów jak do kaczek, zwierzęta nie ludzie. Czyste zło. Nie do pojęcia, że to się działo w kraju w którym się urodziłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żal po prostu, absolutnie nie zasłużyli tutaj na zwycięstwo i jeszcze ten naciąganiec, zaraz mnie coś trafi.

0

Bezsensowny błąd pomocnika PSG bo real jest do rozklepania dzisiaj. Szkoda, bramkarz rzucił się w dobrą stronę.

0

Jeżeli po takich ciężkich meczach jakie mieliśmy z Valencią i Espanyolem, i tym, że zawodnicy grali co 3 dni, ktoś myślał o formalności z Getafe, to mu gratuluje znajomości tematu. Odpoczną przez cały tydzień i z Eibarem znowu będą ahy i ochy. To nie są wirtualne postacie z fify, że w każdym meczu zawodnik ma 100 procent kondycji, tym bardziej, że Messi, Suarez, Iniesta, Busi, Rakitić, Paulinho, Pique nie mają już po 20 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?