MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne ze złamanym palcem chyba powinien być jako kontuzjowany, a nie nieobecny decyzją szkoleniowca.
29
Redakcja powinna w tym momencie zbanować sama siebie, za publikowanie w serwisie słów niecenzuralnych a teraz uwaga, test na bana:
motyla noga
kurza stopa
a niech to drzwi ścisną
kurka wodna
do diaska
jasny gwint
psia kość
0
Tebas pozdrawiam cie! ty wiesz jak !
0
Yhy, dobra dobra, już wierzę.
0
Predyspozycje pod każdym względem do bycia najlepszym. Talent, pracowitość, ambicja, pokora.
47
Wieeelki szacunek dla kibiców Betisu.
2
Jakieś fatum z tymi kontuzjami.
0
Nie lubią? delikatnie powiedziane, ale vice versa i czekam tylko na rewanż.
1
Bydło z trybun ma chwile radości, czekamy na was 25 stycznia.
3
Masche nie będzie chciał go wykonywać. Zapytany kiedyś o to, że nie strzelił żadnego gola powiedział, iż woli by bramki przychodziły naturalnie, później wyjątkowo raz zgodził się wykonać rzut karny, który chłopaki mu oddali i strzelił, pamiętam łzy w oczach.
4
Najlepszy według Sportu ale i tak pewnie wyjdzie Pinokio od 1min.
0
Oby było tak jak mówisz, w BVB chyba nie miał tak częstych kontuzji? Również się ucieszyłem na wieść, że dołączy do nas, szybki, zwinny, obunożny, ale już dawno się tak nie cieszyłem z transferu jakim jest Coutinho, świetny zawodnik z doświadczeniem, który myślę z marszu wniesie dużo jakości do składu.
0
I tego właśnie się obawiałem jeśli chodzi o Dembele, że okaże się "szklany". Obym się mylił.
0
No, poprawiam się, do końca stycznia
1
Zauważyłem, bo Deulofeu i Rafinia odchodzą, a wystawił go moim zdaniem by sprawdzić czy lepiej będzie grał na pozycji prawego skrzydłowego gdzie jest więcej swobody, niestety jak zwykle piłka go parzy i widać, że chce się jej jak najszybciej pozbyć, w tym klubie to za mało, trzeba brać obrońców na siebie. Denis myślę, że zostanie na rezerwie z Iniestą i Aleną.
1
Tak? a do czego go potrzebuje? Jakieś argumenty?
1
Skąd ta pewność? okienko jest otwarte do końca lutego, a on sam chce odejść
1
Wkrótce nas opuści :) a wtedy otworzę szampana.
15
Duet Messi-Alba zmiażdżyli Celtę, Gomes grał cały mecz i jest bez-na-dziej-ny, Dembele będzie super grajek.
0
Dokładnie, pewny awans musi być.
0
To żeś zabłysnął :D
1
Wow! Magiczna kompilacja
31
Wreszcie wszystko ładnie się układa, mamy mądrego trenera, świetny atak, super pomoc i solidną obronę, grubą przewagę w tabeli i teraz jeszcze czyszczenie ławki ze zbędnych grajków. Czego chcieć więcej.
0
No i się doczekałem:))) Brawo!
0
Zdecydowana większość klasowych piłkarzy będzie bogata aż do śmierci.
1
Liczyłeś na hattricka klasycznego? :)))))))))
0
Według Mundo na 1 połowę może być, ale później bym widział D.Suarez w miejsce Gomesa, lewe skrzydło Dembele, i Rafinha za Vidala na prawym. Szkoda, że nie ma Paco.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie chce mi się za bardzo wierzyć, żeby chciał opuścić Barcelonę aczkolwiek Bartomeu już powinien mieć przygotowany nowy kontrakt dla niego z zaporową klauzulą.
0
Choćby nie wiem ile czasu spędzał na treningach i na siłowni to nigdy nie będzie miał tej inteligencji piłkarskiej i przeglądu pola, o Neymarze nie mówiąc :) I od tej strony Messi ma przewagę nad innymi.