1

@July_6_BcN Z pikantnych potraw to polecam zupę meksykańską, Pad Thai z kurczakiem, Gulasz lub Ramen.

1

@TR3YWAY Ja po tych Świętach potrzebuje jutro na obiad czegoś tak prostego jak ziemniaki z koperkiem, kefir i dwa sadzone.

3

@michaleu Jeden z najlepszych pomocników w historii.

8

@ViscaelBarca2007 To był zawsze jeden z jego największych atutów, że potrafi się dobrze ustawić. Ma instynkt strzelecki i dlatego piłka często go znajduje. Liczby, które ponabijał nie wzięły się znikąd. Do tego znakomita gra głową i wyskok do piłki. Wykonuje też kawał "czarnej" roboty bo gniecie się z obrońcami, żeby inni mieli też więcej miejsca na akcję.

1

@mrboom Jakość wykończenia wnętrza, zastosowane technologie i cena. Europa już nie ma podjazdu. Ci goście co testują te nowe modele to się za głowę łapią.

5

@AmigoBlancos Hiszpania

0

@Criss18Barca Obecnie? no żebyś wiedział i to bez sarkazmu :))

2

@Gronek Nie, już zawsze będzie drugi w kulach.

0

@TR3YWAY Byłoby prościej, gdyby po prostu wzięli rozwód skoro od 15 lat wujek sypia z inną kobietą. W tej sytuacji na miejscu dziadków zaprosiłbym zarówno i ciotkę i wujka. Co więcej nie widzę w ogóle problemu, żeby wujek przyszedł tam ze swoja obecną partnerką. Ciotka jako dorosła kobieta już dawno temu powinna zaakceptować, że chłop ma nowe życie.

0

@Chimera LG C5 .

3

@TR3YWAY No to jak ma żonę, która jest żoną już tylko w teorii (czyli nie żyje z nią praktycznie w związku tylko z konkubiną) to na imprezę rodzinną (na którą zabiera się osobą towarzyszącą - w tym przypadku obecną partnerkę) naturalnym było by iść z konkubiną. Dla mnie to jest logiczne.

1

@Herato Widzowie w Polsce traktują ten film z dużym sentymentem i lubią go oglądać w czasie wolnym jakim są wszelkiego rodzaju Święta.

1

@Kgorecki2500 No ta, ale ta grupa świrów niczym się różni się od fanatyków Xbox czy PC? Od początku istnienia jednocześnie tych platform porobiły się obozy, które toczą jakieś infantylne bitwy o to, co ma lepszego pada, na czym można odpalić najlepsze ustawienia graficzne, na co wychodzą najlepsze gry itp. Nigdy nie mogłem pojąć takich ludzi.

4

@Kgorecki2500 Ja jestem posiadaczem Playstation i nie interesuje mnie kto może na czym zagrać i w jaką grę. Interesuje mnie to, że rozkładam wygodny fotel przez TV 65 z dźwiękiem przestrzennym 5.1 przy zgaszonym świetle i cieszę się rozrywką w najbardziej wygodny dla mnie sposób.

0

@Frimpong Odejdzie za kilka sezonów bo będzie chciał pieniądze, których klub mu nie będzie chciał dać. Dodatkowo on wkrótce będzie oczekiwał kadry do wygrywania LM i jeżeli Prezydent takiej nie zbuduje to będzie kolejny powód do odejścia. Zaraz mu ojciec powie, że "zasługujesz na więcej ze swoimi umiejętnościami" i się zacznie saga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@majkiii Gada, że włoscy trenerzy nie stawiają na młodych w wieku Yamala i pewnie by grał przez to w II lidze.

1

@gumaz Pewnie, to już jest klasyk kinematograficzny.

6

Na dobrą sobotę ;)



@JimMorrisonFCB

1

@gumaz No jest trochę odczuwalne, ale nie ma tragedii. We wtorek mam lekarza i tam sobie będę coś działał w tym kierunku.

1

@gumaz Ja te listę filmów robię zawsze w pracy, a w weekend to się luzuje, więc nie będzie teraz

1

@Chimera Ja już święciłem wczoraj wieczorem, ale nie wiem czy się liczy

2

@Frimpong No może styknie na Imperatora 9%, a następne dwa złote to komuś wyciągnę z wózka na zakupach

2

@Luciano99 To jakie te pewniaki? Bo mam wolne 2zł i nie wiem w co zainwestować.

1

@Karol145 U mnie też się źle zaczął, ale będzie lepiej. U Ciebie też.

5

Chłop jeszcze siedzi w PRL. Następny kierunek to podejrzewam MLS.

2

@Karol145 Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt również życzę. Po każdej burzy wychodzi słońce. Tego się trzymam.

1

@Safrani Eee, to z głodu nie umrzesz, ale nie powiem, bo smaka narobiłeś.

1

@Safrani Jakie dzisiaj potrawy będą spożywane? Ja sobie wymyśliłem Łososia z ziemniakiem i surówką.

1

@Batys Że duże stężenie alkoholu ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?