0

@Nazio_87 No widać kolorki naturalne. Ja mam takie z rączki, ale Samsungiem, więc barwy lekko podbite.
https://ibb.co/tMWDsFLm
https://ibb.co/bg6C648b
https://ibb.co/Jj846m3M

2

@Krzysztof1987 No od tego się zaczęło, ale ogólnie Eto'o się wielokrotnie wypowiadał na temat jego relacji z Guardiolą. Zarzucał mu brak szacunku, unikanie dialogu czy to, że chciał go uczyć gry na pozycji napastnika. "Lubię go jako piłkarza, ale nie jako człowieka". Jego słowa. Nawet, gdyby go nie chciał wyrzucić to i tak to był zbyt duży konflikt by mogli razem pracować. Eto'o cały czas podważał jego kompetencje. Z kolei Ibrahimović nie chciał się dostosować do zasad Hiszpana. Guardiola nie lubił gwiazdorzenia, kazał wszystkim jeździć samochodami klubowymi, a tamten sobie podjeżdżał Lambo.
@PeRRy No w takiej sytuacji był wybór albo Eto'o, albo Guardiola. To tak jak przyszedł Deco do Laporty i powiedział albo ja albo Alemany.

3

@PeRRy Nie dogadywał się z Guardiolą, więc odszedł. Podobnie zresztą Ibrahimović. Jest coś co łączy całą trójkę - ego.

3

@kubix05 Klasa obiadek tylko u mnie by jeszcze były buraczki albo ćwikła.

2

@Batys No to teraz czas na "Bez litości 3" ;D

4

@Batys No tak czułem, że Ci się spodoba. Świetne kino i lekki wzrusz.

7

@buglikos A ja wiem jaki musimy mieć bo brakuje przede wszystkim obrońców Nasz podstawowy duet to obecnie dziewiętnastolatek i rezerwowy LO, który zagrał na pozycji stopera bodajże 24 spotkania. Na zmianę jest Urugwajczyk z depresją i duński pacjent. Do tego Balde jest cienki. To ma być defensywa, która walczy co sezon o wszystko? Sorry, ale nie ;D

10

@Luciano99 Tę stronę tworzą ludzie pokroju El Fujarka. Chyba nie trzeba nic więcej pisać.

2

@Krzysztof1987 Tym, że jesteśmy drużyną, która strzela najwięcej bramek w lidze, a do dogrywki brakuję zaledwie dwóch, a nie pięciu czy dziesięciu.

3

@NeroTFP1 Super ludzie.

0

@July_6_BcN Ale, żeby na jednym weselu na trzech wolnych chłopaków, trzech było gejami to już trzeba mieć szczęście ;D

0

@marcin62 Według mnie słaby ten ranking, ale takie zestawienia zawsze są mocno subiektywne.

0

@Gary Sosu w sensie Tzatziki? Nie lubisz?

15

1

@Gary Nic Ci się nie pomyliło bo była kosa, ale wydaje mi się, że to już trochę historia ;)

1

@Gary No przecież ja go oznaczam w serii ;) więc nie mam jakieś zadry

0

@gumaz W tygodniu na zdrowo. Ryby, drób, dużo warzyw, piję wodę z cytryną i imbirem z saturatora. Jeden dzień w sobotę sobie luzuję i wjeżdża jakieś piwo z pizzą, lub Whiskey i Burger bo też chcę mieć coś z życia ;D

3

@gumaz Ja pamiętam żetony w salonie gier na automaty 30gr, papierosy LM 4zł, kaseta Liroya w kiosku 4zł, chleb Jędryka 1,60zł, pączek 70gr, Lód wodny Likolab 30gr, CherryCoke puszka 1,20zł

1

@gumaz Ale jaka najniższa krajowa była ;D

2

@4drian0 Trzeba będzie sprawdzić jak pojawi się za rok we wiosennej promocji za 62zł.

3

@Ilka Feministki - "najgorzej jak facet ma piękne włosy, a goli się na łyso"
Też feministki - "To ja się mam dobrze czuć ze swoją fryzurą".

0

@Ilka Niby tak, ale w zasadzie co czy coś to zmienia? ;)

6

@Kgorecki2500 No ja bym wolał się napić i wyrzucić tę butelkę do kosza. Myślę, że lepiej stracić to zawrotne pisiąt groszy, niż jeździć 3 godziny spragnionym ;D

6

@Danny Gaucho Z kałuży, ale dzisiaj pech bo nie ma deszczu.

1

Komentarz usunięty

1

@Dejvo Masz bardzo pretensjonalny ton dyskusji typu "no i co? coś jeszcze?". To jest wyczuwalne.

2

@Dejvo Niech się Deco martwi jakiego bo to jego praca i bierze za to pieniądze. Ja nie jeżdżę po stadionach obserwować zawodników i nie śledzę systematycznie rynku transferowego. I nie wiem na chuj się tak spinasz jak piszę do Ciebie normalnie.

4

@Dejvo Nie mamy, dlatego trzeba go kupić. Proponuję sprzedać Ferrana, Lewandowskiemu obniżyć pensję i posadzić go na ławce, a na 9 sprowadzić nowego zawodnika.

12

@Dejvo Czyli wydamy 40mln, pozbędziemy się napastnika i zostaniemy z Ferranem. Co dalej?

5

@July_6_BcN Ten cudzysłów sprawia, że to nie o mnie mowa, ale przekażę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?