MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Zawsze mi się kojarzył z takim bezlitosnym s#, który patrzy wyłącznie przez pryzmat biznesu i ubija ciemne interesy za kulisami.
4
@Kgorecki2500 I jak w smaku? Dramat? ;D
@qbsonFCBarca Cytując nazwisko pewnego gruzińskiego piłkarza "Kałmanawarze" ;)
@Armin96 Powiem Ci, że nie wiem czy bym wziął chociaż gryza.
@Batys Robią u mnie na grillu.
1
@Batys Chciałem jedynie wykluczyć polskie dania, których sporo osób nie lubi by nie podpinali je pod to o co dokładnie tutaj chodzi.
9
Jaką "najdziwniejszą" rzecz jedliście w życiu? Nie mam tu na myśli zupy szczawiowej czy kaszanki, a takie mocno egzotyczne dania typu suszona tarantula lub byczy penis.
0
@FCB24 No ok, nie sprecyzowałeś. Po tym zdaniu można wnioskować zarówno obecny sezon jak i cały pobyt.
1
@barteq To wróć się do poprzedniego sezonu, gdzie strzelił 42 bramki i przypomnij sobie co pisała La Rambla pod koniec sezonu. Tez patrzyliście wtedy na obecny sezon?
3
@FCB24 Prawda jest taka, że Lewandowski zostawił po sobie 115 bramek po 174 spotkaniach, a Ferran 59 goli po 191 spotkaniach, więc mniejszy hejt nie jest wyłącznie zasługą narodowości.
5
@ifoa Tu każdy jest kamieniowany. Dorobek nie ma znaczenia.
1
@kanver_ Na Fejsbucie chyba też nie
@Ojciec5tkidzieci + Ronaldinho
2
@Czyhrynski Owen, Szewczenko, Grizemann, a w dalszej przeszłości jeszcze więcej - tak po prostu jest, że nie zawsze zawodnik się odnajduje w danym klubie. Albo szatnia go źle przyjmie, albo presja go zje, albo nowa rola w drużynie mu nie przypasuje, albo nagle zaczną zjadać go kontuzje, jest masa zależnych. Nigdy nie ma gwarancji, że dany zawodnik będzie grał tak jak w poprzednim klubie. Każdy transfer w piłce to "spekulacja" z większym lub mniejszym prawdopodobieństwem na powodzenie.
4
@Arden W Bayernie się akurat odnalazł, ale też nie ma gwarancji, żeby tak grał w Barcelonie, więc nie ma co sobie pluć w brodę. Coutinho w Live był jednym z najlepszych pomocników na świecie, a u nas co było każdy wie. Hazard w Chelsea był jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie, a co było w Realu każdy wie. Takich przykładów jest wiele. Wszystko zależy jak dany zawodnik się zaaklimatyzuje w danym miejscu bo wiele czynników ma na to wpływ.
4
@Giwera Nie no, leszczem zdecydowanie nie jesteś, masz bardzo obszerną wiedzę filmową. Dużo wyżej ponad przeciętną.
20
SERIA FILMOWA #25
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #24
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16572348#comment-16572348
(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Familijny, Film polski, Gangsterski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Frantic"
https://www.filmweb.pl/film/Frantic-1988-1107
Żona nowojorczyka, Richarda Walkera, nagle znika z pokoju w paryskim hotelu. Ten próbując ją odnaleźć odkrywa niebezpieczną intrygę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Urodzony 4 lipca"
https://www.filmweb.pl/film/Urodzony+4+lipca-1989-1007
Ron, zgłaszając się na ochotnika do armii, jest dumny, że służy ojczyźnie. Rany, jakie odnosi w Wietnamie powodują nie tylko kalectwo, ale także całkowitą zmianę jego światopoglądu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Dom osobliwości"
https://www.filmweb.pl/film/Dom+osobliwo%C5%9Bci-2024-10054753
Niewidoma kobieta, będąca medium i kolekcjonerką przeklętych przedmiotów, próbuje poznać prawdę o morderstwie siostry bliźniaczki.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Wysokie i niskie tony"
https://www.filmweb.pl/film/Wysokie+i+niskie+tony-2024-10051655
Światowej sławy dyrygent Thibaut odkrywa, że ma brata – skromnego puzonistę Jimmy'ego. Łączy ich tylko muzyka, ale to wystarczy, by zbliżyć ich do siebie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Wicher"
https://www.filmweb.pl/film/Wicher-2013-663506
Nastoletnia Mika zaprzyjaźnia się z nieujarzmionym ogierem.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film Polski - "Cudowne miejsce"
https://www.filmweb.pl/film/Cudowne+miejsce-1994-4752
Młody ksiądz zostaje po raz pierwszy proboszczem w niewielkiej wiosce. Duszpasterstwo kapłana odbiega od powszechnie znanych kanonów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Gangsterski - "Bandziory"
https://www.filmweb.pl/film/Bandziory-2002-137249
Młody gangster, powraca po deportacji z Jamajki do USA, by kontynuować swoją narkotykową działalność.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
1
@gumaz Perpignan na południu Francji, bardzo blisko Barcelony, ale w planach jest Japonia. Ten kraj mnie bardzo interesuje.
2
@Kgorecki2500 Nie mam pojęcia po co to powstało...
1
@Sulimo Ale zanim do pierdla to najpierw kilka strzałów na ryj.
1
@lithotripter Ale złoto do kanapek. Zazdro, szczerze. Na to plaster ogóra kiszonego i wszystko jest na miejscu.
0
@AmigoBlancos Bo jest tak dużo kebabowni, które serwują to gotowe gówno owinięte folią w makro, że właściciele, którzy nie idą w gotowce są traktowani jak coś premium.
Tak mniej więcej wygląda to co w większości ludzie dostają w kebabie.
https://zapodaj.net/images/b140a33f07137.png
1
@ACMaldini3 Jeśli miałbym to ustawić od najlepszej do najgorszej IMO to
1. The City of Lost Heaven
2. Mafia II
3. Old Country
4. Mafia III
3
@Kinginiesta @LeszekFCB Jeśli chodzi o pasty to ja lubię sobie podsmażyć kurczaka ze szpinakiem, w blenderze miksuje mały jogurt grecki, jajko, czosnek, pestki dyni, oliwę, płatki chilli i parmezan. Zalewam tym patelnię, chwilę sobie to trzymam na małym ogniu i czekam, aż zgęstnieje. Na końcu dodaje krojone suszone pomidory. Do tego najlepiej mi wchodzi Penne, albo Tagliatelle.
3
@AssisMoreira Ostatnio szukałem z miesiąc temu, a gotować trzeba codziennie. Wszystko mi się już objadło. Zaczynam wracać do prostych dań z dzieciństwa.
@LeszekFCB Makarony rządzą ;) Ostatnio sobie zrobiłem trochę przerwy od Bolognese, ale już chyba wystarczy tej absencji.
@Gary No to myślę, że bym się najadł tą porcją, tak na styk, bez zbędnego przepychania żołądka.
2
@Mario96w Cudo. Smacznego.
6
Dobra cykliści, co na obiad macie? szukam inspiracji.
9
@Faro To nie jest cykl życia kibica Barcelony tylko cykl życia chorągiewek nieustabilizowanych emocjonalnie bo dojrzały kibic zdaje sobie sprawę z tego, że sezon nie składa się, ani z jednej porażki, ani z jednego zwycięstwa i popadanie w euforię po passie kilku wygranych lub w depresję po kilku przegranych jest dość infantylne. Tak samo jak wynoszenie danego piłkarza w niebiosa po serii udanych spotkań, a potem mieszanie go z błotem od razu po jednym gorszym. Rozumiem spontaniczny zachwyt lub chęć krytyki kiedy się należy, ale w ogólnym rozrachunku, na chłodno, wnioski powinny być wyważone. To samo tyczy się podejścia do trenerów - piej z zachwytu przez 20 spotkań, a potem go zwalniaj bo Cię rozczarował we dwóch. Zbyt dużo skrajności, zbyt mało balansu.
3
@Popitek12 Przepis na Maciaka z patelsona. Rozbić tłuczkiem i smażyć na głębokim tłuszczu przez 15 minut. Najlepiej smakuje z musztardą rosyjską.
3
@Giwera "Może i szwagier, ale nie mój".
1
@FcPortoFan1999 Nie chcesz tego wiedzieć. Wierz mi.
2
@Szklaner Co będzie jutro? Założysz lewego buta na prawą nogę? ;)
0
@Faro Wolałbym jeden dzień w roku mieć Noc Oczyszczenia. If you know what i mean.
1
@Fog_W_1899 Dokładnie, tu kwestia mentalna jest kluczowa i żeby rozłożyć wszystkie czynniki, które się na to składają to temat rzeka.