MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Uwielbiam psy i na pewno będę jeszcze posiadał nie jednego. Na pewno Goldena i na pewno Border Collie.
2
@Zoker No ja mam wrażenie, że ludzie go mają za genialnego "ułoma", który umie tylko grać w piłkę i pić Yerbę, a nie widzą w ogóle tego jaką przemianę przeszedł na przestrzeni ostatnich lat. To jest inteligentny i ogarnięty gość, który by sobie poradził w nie jednej roli, szczególnie patrząc na to jak "wybitni profesjonaliści" pracują u nas w klubie.
6
@Zoker Ogólnie to Messi przestał pressować dopiero wtedy, gdy nie miał juz takiej wydolności organizmu by latać box to box. Jak był młody to odbierał piłkę pod swoim polem karnym i wychodził z nią z połowy otwierając akcję. Robił tak przez wiele lat. Potem zostawał już tylko z przodu bo był na tyle inteligentnym zawodnikiem, że nauczył się dozować swoje siły i nie biegać tam, gdzie powinni być młodzi obrońcy. Każde jego podanie czy zryw z przodu robiło różnicę i na to trzeba było zachować energię na przestrzeni całego meczu bo to właśnie tam mógł dać najwięcej drużynie. Gdyby latał za każdą piłką jak Ci co mieli po 20 lat to by zdechł w 60 minucie.
A jeśli chodzi o wiedzę to gość posiada wieloletnie doświadczenie na każdym poziomie rozgrywek. Wie jak się ustawiać zarówno wtedy, gdy drużyna broni jak i atakuje, technika strzałów czy wykończenie. Napastnicy nabywają tę powtarzalność wraz z treningami. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś kluby miały poszczególnych trenerów od zajęć indywidualnych, którzy odbywali treningi z młodymi w roli mentora.
3
@Arden Rola ambasadora jest oczywista, ale ja bym go też widział w roli trenera napastników. Tam chodzi wyłącznie o przekazanie swojej wiedzy i organizację zajęć treningowych.
15
SERIA FILMOWA #24
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #23
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16569377#comment-16569377
(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Familijny, Film polski, Gangsterski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Ręka Boga"
https://www.filmweb.pl/film/R%C4%99ka+Boga-2001-31405
Do agenta FBI zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że wie kim jest poszukiwany seryjny morderca.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Serpico"
https://www.filmweb.pl/film/Serpico-1973-9448
Historia Franka Serpico podejmującego samotną walkę z korupcją w szeregach nowojorskiej policji.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Nad grobem"
https://www.filmweb.pl/film/Nad+grobem-2013-654140
Sześciu bohaterów budzi się w lesie obok grobu pełnego gnijących ciał, nie pamiętając, jak się tam znaleźli. W miarę upływu czasu zaczynają podejrzewać, że morderca może być wśród nich, i próbują odtworzyć wydarzenia, by odkryć prawdę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Szef"
https://www.filmweb.pl/film/Szef-2014-600964
Po utracie posady w renomowanej restauracji mistrz kulinarny otwiera mobilny bar szybkiej obsługi.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Hook"
https://www.filmweb.pl/film/Hook-1991-1220
Kapitan Hook porywa dzieci dorosłego już Piotrusia Pana, zmuszając go, by wrócił do Nibylandii i walczył ze starym wrogiem.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Zabić Sekala"
https://www.filmweb.pl/film/Zabi%C4%87+Sekala-1998-202
Chłopi nakłaniają kowala Barana do zabicia prześladującego ich Sekala.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film Gangsterski - "Klan Sycylijczyków"
https://www.filmweb.pl/film/Klan+Sycylijczyk%C3%B3w-1969-7172
Korsykański gangster rewanżując się za pomoc w ucieczce pomaga rodzinie gangsterskiej z Sycylii skraść kosztowności zamożnych jubilerów.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
5
@Kgorecki2500 Mój idealny kebab to wołowina z baraniną do tego sos ostry z czosnkowym i prócz świeżych warzyw jeszcze jakaś surówka typu Colesław
2
@Arkon Powiem Ci szczerze, że mało znam tych młodych, ale te co kojarzę to Michalina Łabacz i Vanessa Aleksander. Ta pierwsza miała dobra rolę w "Wołyń", ta druga w "Marzec 68" i "Wojenne dziewczyny".
3
@Arkon Może już nie taka młoda, ale ja zawsze bardzo lubiłem patrzeć na Agnieszkę Więdłochę. Jest słodka.
1
@gumaz La Cara Oculta mi przychodzi na myśl. Nie jest to o osobie pogrzebanej żywcem, ale jak obejrzysz to myślę, że będziesz zadowolony i zrozumiesz czemu akurat ten przyszedł mi na myśl.
0
Jest na sali ktoś na bieżąco jeśli chodzi o rynek motoryzacyjny? Mam pytanie na Priv
0
@BorzyKrzys Nie tak ostro Krzysiu, pamiętaj, że jesteś pacyfistą i się brzydzisz agresją. Liczyłeś na łatwe zielone? Pragnę tylko zaznaczyć dwie rzeczy
- nie jestem jedyną osobą, która tu wychodzi na buca bo wielokrotnie widziałem jak Ci ktoś zwracał uwagę, więc nie graj tu nieskazitelnego szeryfa bo Ci ta rola nie pasuje zupełnie, szczególnie, że masz dość "osobliwy" styl bycia.
- mało mnie interesuje opinia wirtualnych nicków w internecie. Może dla Was to jest jedyne towarzystwo jakie macie, dla mnie nie.
Pozdrawiam i pochwal się w końcu jak ten przeszczep w Turcji.
0
@Eklerek W pizzerii też płacisz za prąd i składniki tylko, że więcej. W przypadku zamówienia jeszcze sobie dolicz koszty transportu. Jeżeli masz czas, żeby tu siedzieć to na pewno też go masz by zrobić ciasto. Argument "że trzeba posprzątać" to się akurat sprowadza do lenistwa. Nie trzeba robić wielu prób jeśli ogarniasz google na podstawowym poziomie.
@draxidox
1
@draxidox No to jest najlepsze rozwiązanie - Piec 400 stopni i za każdym razem pizza jak w lokalu, ale trzeba sobie zrobić ciasto, przygotować składniki, więc leniuchy zawsze będą woleli zadzwonić.
0
@FcPortoFan1999 Masz jakąś książkę do polecenia?
1
Książki na temat rozwijania świadomości, psychologia, socjologia, ciekawostki mózgu.
Biorę po 500 i słucham Państwa.
1
@Jakchcesz Nie, w ogóle bym się nie bawił w żadne infantylne kary tylko jak ktoś kilka razy nie rozumie to bym go wy#ebał z pracy. To nie jest piaskownica i jeżeli jest jakieś konkretne przeznaczenie tej wody to pracownik powinien to pojąć. To tak jakby mieć do s#ania wyznaczony kibel, a robić to za regałem na magazynie.
0
@Jakchcesz A znamy kontekst? Bo co jeśli pracownicy mają swoją wodę w innym miejscu, np. saturatory na 5l baniaki, albo maszynę, która serwuje zimną i gorącą i akurat tej konkretnie mają nie brać bo jest do czegoś innego.
4
@Szmulek Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy sprzedawać go po kosztach. Jego wartość rynkowa jest większa, niż 40mln. Trzeba się nauczyć w końcu robić transfery.
0
@Zelazny_Mike The Brutalist, Nosferatu, Kos
2
@Safrani Bardzo mnie to cieszy. "Pokój" dostał 30 nagród w tym Oscar i 52 nominacje. Czarny kot to komediowy klasyk, a w Paszczy robotę robi Sam Neill.
14
SERIA FILMOWA #23
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #22
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16565068#comment-16565068
(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Familijny, Film polski, Gangsterski)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Czysta formalność"
https://www.filmweb.pl/film/Czysta+formalno%C5%9B%C4%87-1994-4826
W deszczową noc komisarz policji przesłuchuje znanego pisarza.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Pokój"
https://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%B3j-2015-731541
Pięcioletni Jack od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają Pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "W paszczy szaleństwa"
https://www.filmweb.pl/film/W+paszczy+szale%C5%84stwa-1994-6419
Prywatny detektyw pracujący dla firmy ubezpieczeniowej dostaje zlecenie związane z odnalezieniem słynnego pisarza horrorów. W tym celu postanawia przeczytać wszystkie jego książki.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Czarny kot, biały kot"
https://www.filmweb.pl/film/Czarny+kot%2C+bia%C5%82y+kot-1998-514
Rodzina drobnego kryminalisty ma problemy finansowe. Postanawia więc zwrócić się o pomoc do lokalnego gangstera, który chce wyswatać swoją siostrę z nastoletnim synem złodziejaszka.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Wszyscy mają się dobrze"
https://www.filmweb.pl/film/Wszyscy+maj%C4%85+si%C4%99+dobrze-2009-478426
Po śmierci żony Frank postanawia odwiedzić swoje dorosłe dzieci i sprawdzić, jak radzą sobie w życiu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Ćma"
https://www.filmweb.pl/film/%C4%86ma-1980-12063
Jan prowadzi audycję radiową dla cierpiących na bezsenność. Problemy prywatne i zawodowe stopniowo prowadzą go do rozstroju nerwowego.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Gangsterski - "Kamorysta"
https://www.filmweb.pl/film/Kamorysta-1986-115913
Mafioso znany jako "Profesor" pragnie zjednoczyć neapolitańską Camorrę z sycylijską Cosa Nostrą.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
0
@Kgorecki2500 Trochę od dupy strony, ale w sumie ta pierwsza część jakoś mocno powiązana nie jest z drugą.
5
@KamQiX Tebas cały czas odpowiada, że Barcelona wie co musi zrobić by wrócić do zasady 1:1. Laporta cały czas opowiada, że już, prawie, za chwilę, jeszcze moment, wkrótce, nie długo do niej wrócimy. To nie wiem, kto za to w końcu odpowiada?
1
@FCBparasiempre 2pkt straty w lidze i już płacz jakby wszystko było przejebane. Może po prostu trzeba dojrzeć emocjonalnie do sportu i ogólnie do życia.
"przyszedłeś", a nie przyszłeś. Nie ma w ogóle takiego słowa.
0
@takisobiektos Tak, masz rację, ale z drugiej strony jak tak patrzę na Cristiano i Messiego to chyba nie mają z tym większego problemu, gdzie obecnie się znajdują i bez kompleksów przygotowują się do MŚ.
0
@takisobiektos Myślę, że liga MLS nie byłaby tu żadną przeszkodą dla trenera by go powołać na MŚ bo niezależnie od tego, gdzie będzie grał nadal nie mamy kim grać w kadrze na tej pozycji. Dopóki sam nie oznajmi, że kończy z Reprezentacją to go będą powoływać nawet z Arabii Saudyjskiej.
0
@bartekvisca I tak długo trzymał wysoki poziom, ale przychodzi taki czas, gdzie trzeba zejść z dużej sceny. Iniesta też by mógłby grać dłużej u nas i jeszcze miał znakomite mecze, gdy już było postanowione, że odchodzi, ale gość wiedział, że nie uniknie słabszej dyspozycji i w końcu będzie krytykowany, więc zszedł na własnych warunkach. Ja np. lubię i szanuję kiedy piłkarze wyczuwają sami ten moment i nie udają, że deszcz pada jak Krychowiak w Reprezentacji.
0
@MateS A kto to są Niemcy, że się na nich powołujesz? stanowią dla Ciebie jakiś wzór do naśladowania? Mało mnie interesuje co robią szwaby.
1
@Safrani Dla mnie hit, a jeszcze większy kwaśnica na żeberku, ale już dawno nie jadłem bo unikam tłustego.
2
@Hektor16 Nie przejmuję się rzeczami, na które nie mam wpływu ;) Przynajmniej ludzie mają co oglądać wieczorami ;)
@Batys I to są dobre pozycje w tym gatunku, więc będzie Pan zadowolony.
@Safrani A chyba nawet cos wspominałem ostatnio, że go wrzucę w końcu do serii no i jest.