MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kitek1640 Tak, codziennie.
2
@TR3YWAY Była pamięciówa?
2
@gumaz Poważnie ktoś mu przelał? Nie no...xd Hit
4
@gumaz Miałem pewne powody
18
SSERIA FILMOWA #12
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię, która będzie się pojawiać codziennie w godzinach 8:00-9:00.
Poprzednia część #11
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16521426#comment-16521426
(Thriller, Dramat, Horror, Akcja, Komedia, Familijny, Film polski)
_______________________________________________________________________________Kategoria Thriller - "Obywatel X"
https://www.filmweb.pl/film/Obywatel+X-1995-4596
Lekarz sądowy, badając ciała kolejnych ofiar, przejmuje nieudolnie prowadzone śledztwo. Pokonując opory władzy, która kwestionuje tezę o istnieniu seryjnego mordercy, robi wszystko, by doprowadzić do ujęcia sprawcy.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Przerwana lekcja muzyki"
https://www.filmweb.pl/film/Przerwana+lekcja+muzyki-1999-882
Susanna poznaje Lisę w zakładzie psychiatrycznym. Od niej uczy się akceptacji siebie.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Ukryty wymiar"
https://www.filmweb.pl/film/Ukryty+wymiar-1997-559
Rok 2047. Ekipa ratunkowa odnajduje statek Event Horizon, który zaginął 7 lat wcześniej w okolicach Neptuna.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Akcja - "Wściekłość"
https://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82o%C5%9B%C4%87+-2010-535417
Japońskie klany rywalizują o władzę w przestępczym podziemiu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Puk puk"
https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157
Grupa pacjentów cierpiących na OCD czeka w poczekalni na spóźnionego lekarza, próbując poradzić sobie z ekscentrycznymi dziwactwami – swoimi i innych.
_______________________________________________________________________________
Kategoria film familijny - "Gwiazdy na ziemi"
https://www.filmweb.pl/film/Gwiazdy+na+ziemi-2007-433939
Ishaan jest uznawany za łobuziaka i nieuka. Wkrótce jednak napotka na swojej drodze osobę, która odkryje nie tylko problem, z jakim się boryka, ale także jego niezwykły dar.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Układ zamknięty"
https://www.filmweb.pl/film/Uk%C5%82ad+zamkni%C4%99ty-2013-635169
Oparta na faktach historia opowiada o trzech przedsiębiorcach, którzy wskutek zmowy zostali oskarżeni o działalność w grupie przestępczej.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Giwera @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10
3
@bartekvisca Dla mnie to jest ogólnie Topka jeśli chodzi o polskie filmy. Żaden film tak nie oddaje "polskości".
0
@mkord No to ciężko w tym budżecie.
3
Znają go tu wszyscy i szanują. Zapłaci za wszystko co zjecie i wypijecie tej nocy, tak jak zapłacił za tetetkę. Wojnar co grosza nie skąpi.
1
@jacobFCB Na pewno nie Jack Daniels bo przehajpowany.
6
A kto umarł ten nie żyje.
Fajnie sobie odświeżyć co jakiś czas Franza Maurera.
1
@maroon No nie wiem jak masz rozplanowany czas. Dużo ludzi tutaj śmiga po dwóch forach, więc założyłem, że też tak możesz ;D
1
@maroon To sobie załóż ;D
1
@Kgorecki2500 Też byłem, ale tydzień temu. Nie był zły, ale poza tytułem to już to nie ma nic wspólnego z pierwowzorem. Czy brutalny? Zbyt dużo brutalnych filmów obejrzałem, żeby go tak określić ;)
1
@Safrani Miałem Labradora. Sporo piesków tej rasy nie ma poczucia sytości. Ten mój mógłby jeść dopóki by nie zwymiotował. Musiałem mu wszystko odpowiednio dawkować no i od małego uczyłem, że nie ma skamlania przy stole, gdy ktoś je, ale często instynkt był silniejszy. Tak czy inaczej świetne, rodzinne psy :) Twój już chyba wiekowy, nie? Ile ma wiosen?
6
@Safrani Trump przyleciał z wizytą?
PS. Widzę, że Labradorowi często coś ze stołu spada ;D
3
@Kozinho. Na żadnym, Wołowina ma swój tłuszcz. Wystarczy dać mniejszy ogień i się wytopi. Chyba, że robisz według przepisu @Popitek12 to wtedy 1 litr Kujawskiego.
2
@Hosh Musze stary, bo aż kręgosłup mnie boli ;) Spokojnie, to tylko probiotyk po ujowej chorobie.
@Kgorecki2500 Kup sobie taką 28cm albo mama niech Ci da. Może ma wolną sztukę na stanie.
2
@FCB_dimiC Nie usunąłem, tylko mi usunęli bo oznaczyłem go kiedy był zbanowany xd
4
@Kgorecki2500 Ty lubisz szybkie przepisy to łap. Rzucasz to na patelsona i Elo.
https://zapodaj.net/images/3faa5c34fa571.jpg
2
@Derean Na miejscu Atletico wolałbym grać 90 minut, bo bardziej sprawiedliwy rezultat da 180 minut, a lepszą drużyną jest Barcelona, która wygrała trzy ostatnie spotkania, a jeszcze wcześniej był remis. To taka podpowiedź dla kolegi @Antimadridista_WR
0
@karci0 Niby ta, ale trzy ostatnie mecze wygrane
1
@Kgorecki2500 Ile miałeś? Tydzień?
2
@Marusek Nie, nie. Absolutnie nie chcę tutaj wrzucać wyłącznie filmów produkcji USA. Już było kilka filmów Bollywood, francuskie, hiszpańskie, azjatyckie, a nawet Liban, więc będzie ogólnie światowo ;)
3
@mint https://www.fcbarca.com/130189-hansi-flick-na-temat-doniesien-o-spoznieniu-lamine-yamala-na-mecz-z-psg-to-gono-prawda.html
[Śmiech] Chciałbym wiedzieć, skąd pan wziął tę plotkę. To gó*no prawda [Hansi użył słowa bullshit] — przepraszam, że powiem to w ten sposób, ale tak właśnie jest. W tym klubie, z Deco i z resztą ludzi z otoczenia, mam świetne relacje. Naprawdę wierzą w naszą pracę. Mamy pełne zaufanie i nigdy nikt nie poprosiłby mnie o coś takiego. Mówię to jasno — to śmieci, nieprawdziwa plotka, śmieci. A jeśli ktoś to powiedział, to po prostu kłamie. Zgoda?
9
@SenoX No ta sytuacja to się, aż prosiła o podpis "Cucurella opuścił chat" xD
0
@Czyhrynski Dla mnie to wszystko dzisiaj jest zbyt zmonetyzowane i pozbawione duszy. Każdy się nastawia na zarobek, a nie na sztukę i potrzebę przekazania czegoś autentycznego. Po prostu konsumpcjonizm przeorał ludziom głowy.
1
@Safrani No to rocznik mojego brata. Jesteś równo 10 lat starszy ode mnie ;)
3
@LOPEZ16 Ja się nie zgodzę z Twoim znajomym bo muzyka jest jak wszechświat, ograniczona jedynie wyobraźnią i nie polega wyłącznie na wymyślaniu nowych rozwiązań. Można ją kreować w nieskończoność na jednym sprawdzonym systemie.
5
@LOPEZ16 A nie masz wrażenia, że podobnie jest z piosenkarzami, aktorami i ogólnie dotyka to wiele dziedzin życia? Bo mimo tego, że słyszę, iż jest to boomerskie idealizowanie swoich czasów to jakoś nie mogę się wyzbyć tego wrażenia.
1
@Safrani Przypomnij mi, z którego jesteś roku?