1

Jestem fanem Iranu od niedawna, ale Jankesi to od zawsze denerwują

12

Fajny ten Urugwaj, taki nie za mocny

0

@Faro ciekawe jaki kurs na odtworzenie HRE

5


Kolejny woke nonsens po Szwajcarii

0

I jeszcze niech dziękują opatrzności Belgowie, że Salah ma swój prime za sobą

3

Ale w ogóle nie czuć tego mundialu. Mega nudy

2

@misterio Plus czeskie można też odpowiednio wykadrować

2

@PatrychoO Kto ma rację dzień wcześniej przed innymi, ten przez dobę uchodzi za idiotę. Twardym trzeba być nie mietkim

1

@Kozinho. Mnie to nieironicznie trochę ciekawi czemu tak nie zrobi, wiadomo są lepsi piłkarze na niektóre pozycje ale zgrania klubowego kadra nigdy nie nadrobi

0

@Faro Najwyższy poziom zielonego Przylądka?

5


@VegetaPolska czym te się tam zajmujesz? Może jest opcja skorzystać z okazji

3

@michaleu Mocno kibicuję Iranowi także pozycja obowiązkowa

11


Do statystyk

4


Święte słowa

2

@esem91 Natomiast deklinacja jego imienia to Pała Cubarsiego według tych komentatorów xd

13

@Comentateiro Widzę innej matematyki uczyli te 160 lat temu

9

I oficjalnie Wyspy Zielonego Przylądka dołączają do zawsze groźnych Wysp Owczych

0

@Xaviball jak tam te nudne dzisiejsze mecze

1

Mecze Brazylii i Hiszpanii tylko windują pozycję Pana Hansiego Flicka

0

Taktyka?

Jest Yamalek
Jest piłeczka i grają sobie chłopaki

5

Na kolanach do Malidiniego przyjdzie Łysy

4

Ten mecz komentuje AI i nie wmówicie mi, że jest inaczej.

2

Teraz młody kontuzja i można kończyć ten mundial xd

0

@FcPortoFan1999 Na Anglię i tak za ofensywny Oski. Grajcie Burnem na skrzydle

7

Na drugą musi wejść ten Gordon

0


Taka sytuacja

1

Spokojnie, zaraz się rozkręci

1

@Xaviball W poprzednim formacie też by się raczej dostali

1

@FcPortoFan1999 do porażki w finale Oski?

3

@FcPortoFan1999 kim jest to się okaże w trakcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?