MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem fanem Iranu od niedawna, ale Jankesi to od zawsze denerwują
12
Fajny ten Urugwaj, taki nie za mocny
0
@Faro ciekawe jaki kurs na odtworzenie HRE
5
Kolejny woke nonsens po Szwajcarii
0
I jeszcze niech dziękują opatrzności Belgowie, że Salah ma swój prime za sobą
3
Ale w ogóle nie czuć tego mundialu. Mega nudy
2
@misterio Plus czeskie można też odpowiednio wykadrować
2
@PatrychoO Kto ma rację dzień wcześniej przed innymi, ten przez dobę uchodzi za idiotę. Twardym trzeba być nie mietkim
1
@Kozinho. Mnie to nieironicznie trochę ciekawi czemu tak nie zrobi, wiadomo są lepsi piłkarze na niektóre pozycje ale zgrania klubowego kadra nigdy nie nadrobi
0
@Faro Najwyższy poziom zielonego Przylądka?
5
@VegetaPolska czym te się tam zajmujesz? Może jest opcja skorzystać z okazji
3
@michaleu Mocno kibicuję Iranowi także pozycja obowiązkowa
11
Do statystyk
4
Święte słowa
2
@esem91 Natomiast deklinacja jego imienia to Pała Cubarsiego według tych komentatorów xd
13
@Comentateiro Widzę innej matematyki uczyli te 160 lat temu
9
I oficjalnie Wyspy Zielonego Przylądka dołączają do zawsze groźnych Wysp Owczych
0
@Xaviball jak tam te nudne dzisiejsze mecze
1
Mecze Brazylii i Hiszpanii tylko windują pozycję Pana Hansiego Flicka
0
Taktyka?
Jest Yamalek
Jest piłeczka i grają sobie chłopaki
5
Na kolanach do Malidiniego przyjdzie Łysy
4
Ten mecz komentuje AI i nie wmówicie mi, że jest inaczej.
2
Teraz młody kontuzja i można kończyć ten mundial xd
0
@FcPortoFan1999 Na Anglię i tak za ofensywny Oski. Grajcie Burnem na skrzydle
7
Na drugą musi wejść ten Gordon
0
Taka sytuacja
1
Spokojnie, zaraz się rozkręci
1
@Xaviball W poprzednim formacie też by się raczej dostali
1
@FcPortoFan1999 do porażki w finale Oski?
3
@FcPortoFan1999 kim jest to się okaże w trakcie