MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sinirsey jaki sens ma detoks tylko od telefonu jak siedzisz na necie i tak
0
@Arden ja tam lubię filmiki z dwiema paniami
19
Stół pierwsza klasa musiał być xd
0
@Filipem a Pulisic to faktycznie LeBron soccera xd
0
@partymaker Mam spore wątpliwości czy tak miał być ten przepis używany
2
@Kozinho. W końcu zawita tu pierwsza kobieta?
1
@FcPortoFan1999 Nawet nie, bardziej że po prostu lubisz ten rok, albo nawet tylko tę liczbę, bo ja tak wrzucam cyfry do nicku w grach
1
@FcPortoFan1999 Szczerze to jako osoba która nigdy nie tworzyła nicku w ten sposób to generalnie olewam te cyferki na końcach użytkowników. A tak z obycia myślałem, że masz z 35+ Oski, natomiast były znaki jak pewna znajomość świeżej kultury internetowej, iż faktycznie jesteś młodszy.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiedziałem, że ty taki gówniarz Oski jesteś. Ale to tym bardziej brawa dla ciebie, że tak szybko w życiu ogarnąłeś co dla ciebie jest ważne (ekstraklasa i repeentacja)
0
@BorzyKrzys czy to było najgorsze okno Juve w tym wieku?
6
Amerykańska edukacja xd
4
@Zoker Zaznajom ją z koncepcją dylatacji czasu @misterio
1
@Kgorecki2500 No idąc logiką odtworzenia to chyba jednak zakaz wyjazdu jest działaniem sprzecznym.
2
@Pablozeusz W 2024 też wychodzili z trzecich, a i tak Polska grała już tylko o honor w ostatnim meczu grupowym
1
Kapitan Ameryka
1
Ale to użycie varu było zgodne z regulaminem? Mistaken identity to nie mistaken decision
0
@BulaKG Faworytem są, ale nikt ich nie lubi
4
Cerro Grande na varze xd
3
@macio_944 ogórki kiszone pasują do wszystkiego
1
@PatrychoO jak nepotyzm to chyba raczej trumpa
1
Nie spać, oglądać i do rana zapierdalać
0
@Seledynowy Ja zaraz idę bo jutro i w niedzielę będzie nikła szansa na sen
2
@maroon ewentualnie niech trafią na Iran na następnej fazie
1
3/3 mecze zaliczone, ale mecz USA o trzeciej w nocy to tym bardziej musi wlecieć wraz z ceremonią otwarcia
2
Fani na trybunach posłuchali @Luciano99 i nie będą tego oglądać
0
John Stones nic w sezonie nie pograł to teraz nadrabia grając w Kanadzie
1
@Sulimo Up from the bottom moja ulubiona z nowych, a nie wiem czy nie w ogóle
8
Już za trochę ponad godzinkę JE Edin Džeko wchodzi do gry
3
Też mi się tak wydawało xd
0
@4drian0 G. Russell znowu nie ukończył?