0

@Sinirsey jaki sens ma detoks tylko od telefonu jak siedzisz na necie i tak

0

@Arden ja tam lubię filmiki z dwiema paniami

19


Stół pierwsza klasa musiał być xd

0

@Filipem a Pulisic to faktycznie LeBron soccera xd

0

@partymaker Mam spore wątpliwości czy tak miał być ten przepis używany

2

@Kozinho. W końcu zawita tu pierwsza kobieta?

1

@FcPortoFan1999 Nawet nie, bardziej że po prostu lubisz ten rok, albo nawet tylko tę liczbę, bo ja tak wrzucam cyfry do nicku w grach

1

@FcPortoFan1999 Szczerze to jako osoba która nigdy nie tworzyła nicku w ten sposób to generalnie olewam te cyferki na końcach użytkowników. A tak z obycia myślałem, że masz z 35+ Oski, natomiast były znaki jak pewna znajomość świeżej kultury internetowej, iż faktycznie jesteś młodszy.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiedziałem, że ty taki gówniarz Oski jesteś. Ale to tym bardziej brawa dla ciebie, że tak szybko w życiu ogarnąłeś co dla ciebie jest ważne (ekstraklasa i repeentacja)

0

@BorzyKrzys czy to było najgorsze okno Juve w tym wieku?

6


Amerykańska edukacja xd

4

@Zoker Zaznajom ją z koncepcją dylatacji czasu @misterio

1

@Kgorecki2500 No idąc logiką odtworzenia to chyba jednak zakaz wyjazdu jest działaniem sprzecznym.

2

@Pablozeusz W 2024 też wychodzili z trzecich, a i tak Polska grała już tylko o honor w ostatnim meczu grupowym

1


Kapitan Ameryka

1

Ale to użycie varu było zgodne z regulaminem? Mistaken identity to nie mistaken decision

0

@BulaKG Faworytem są, ale nikt ich nie lubi

4

Cerro Grande na varze xd

3

@macio_944 ogórki kiszone pasują do wszystkiego

1

@PatrychoO jak nepotyzm to chyba raczej trumpa

1

Nie spać, oglądać i do rana zapierdalać

0

@Seledynowy Ja zaraz idę bo jutro i w niedzielę będzie nikła szansa na sen

2

@maroon ewentualnie niech trafią na Iran na następnej fazie

1

3/3 mecze zaliczone, ale mecz USA o trzeciej w nocy to tym bardziej musi wlecieć wraz z ceremonią otwarcia

2

Fani na trybunach posłuchali @Luciano99 i nie będą tego oglądać

0

John Stones nic w sezonie nie pograł to teraz nadrabia grając w Kanadzie

1

@Sulimo Up from the bottom moja ulubiona z nowych, a nie wiem czy nie w ogóle

8

Już za trochę ponad godzinkę JE Edin Džeko wchodzi do gry


3


Też mi się tak wydawało xd

0

@4drian0 G. Russell znowu nie ukończył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?