2

@TR3YWAY a jak moje wina to nie twoja kobieta to @Luciano99

6

Zaprosił osoby niskorosłe na urodziny?

1


No mogły się bardziej dziewczyny do strzałów przyłożyć ;)

1

@marcin62 ludzie głodni to lont krótki mają

2

@LeoMessiiBarcaPepa Tylko obecny projekt ma zupełnie inne założenia co do naszej obecności na księżycu. Pierwsze misje mają spędzać tam znacznie więcej czasu niż Apollo, a docelowo ma powstać baza księżycowa

3

@kanver_ A potem najwięcej i tak się mówi o tym jak Kostaryka wygrała grupę z Anglią i Włochami

2

@directedbyfcb Coraz bardziej lubię Deco xd

0

@Faro Wiemy, że nie przepadasz za tymi co dobrze grają

2

To kiedy powrót Turbo do kadry?

0


Technikę uderzenia to raczej Iga ogarnia, lepiej jakby z nowym psychologiem pomógł Rafa

1

@macio_944 Total war Warhammer 3, Europa universalis 4, Heroes 5, Civ 5, 3 Wiedźmin 3 z dodatkami

3

@draxidox eee tam. Najlepszy polski mecz to z Meksykiem za 711. Ależ tam piłeczka chodziła @FcPortoFan1999

0

@gumaz Sprzedając wszystko co mam to pewnie z parę lat

1

@lajcior Tak szczerze to u mnie w rodzinie nie za bardzo występują specjalne potrawy wielkanocne. Chyba że jajko i chrzan się liczą.

1

@Roobo Jakby to była dyskusja @clyde to już by nie była. Tobie daję jeszcze z pół godziny ;)

40

@norbi77 To trzeba usiąść na spokojnie. Na pewno amerykański polityk dominic tarczynsky umie wyjaśnić te szachy 7D

1

@GeneralXavi nie no żarty sobie robisz

0

Jak tam debata w kanale o słusznej nazwie? Wygrał chłopski rozum czy patointeligencja?

0

@TR3YWAY święta sręta

1

@Gieswu A co jak mistrzowie zaliczą totalny spadek? Nie ma co za bardzo mieszać z formatem mistrzostw

1

@Criss18Barca w Brazylii był zabawny, teraz to takie na siłę mocno

1

@turhiay tam przy golu Polaków chyba spalony był

16


To Marek powinien się starać pojechać na mundial

1

@NeroTFP1 Tu zmiana nastawienia potrzebna od zaraz. W WTA jest kogo oglądać, ale szkoda patrzeć na taki los Polki

3

@blakkudium nie chciałbym być w skórze evertonu

2

4

@Frimpong on akurat obchodzi tę hiszpańską wersję

9

@Popitek12 Prawie załapałeś koncepcję prima aprilis. Jestem prawie dumny Popi

0


Nauka czytania duże wyzwanie

0

@RinooniR Delektuje się płaczem w polskich i niepolskich mediach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?