MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalVamos To zupełnie nie jest perspektywa z jakiej bym patrzył. Ogrom wpływu na "toczenie się" życia nie zależy ode mnie. Natomiast w tym zakresie w jakim mogłem na nie wpłynąć nie mam sobie nic do zarzucenia (może bym więcej imprezował jakbym wiedział, że czas się kończy).
1
Opcja wschodniej inspiracji dla pomarańczowego xd
0
@A4ron Arsenal może ten mecz wygrać, przegrać, albo zremisować. I ja bym dał tak po 33% na każdą z opcji xd
5
@Jakchcesz ale co remis z Belgami zamknął nam nadzieję to nasze xd
0
@Krzysztof1987 Spotify premium na rok, dwa kursy @Kgorecki2500 z burgerem i otwartą flaszkę
0
@Kgorecki2500 I zabije Voldemorta
5
@Aragorn33 bosak kłamie? Nowe nie znałem xd
4
@Katalonik97 Dupą Upomecano
45
Luźno
0
@CLS63AMG Był sezon co lunin też im całą pucharową wybronił i dopiero w finale tibi kurła
4
@Kgorecki2500 Jak Faraon to tylko El Shaarawy
5
@Comentateiro
15' awaria Varu przy faulu na Olise
22' Courtouis wyjmuje setkę
30' Kimmich z metra w trybuny
45' Mbappe z karnego po tym jak Upomecano się poślizgnął
66' Valverde z dystansu rykoszetem
81' Kane dwie żółte po wejściu z ławki za dyskusje z sędzią
5
On wiedział
2
@Adran360 Dla mnie kolejny przykład serialu który zapowiada własny finał przez długi czas by na koniec ten finał rozczarował. Pomijając pewne problemy już wcześniej
0
@panczo Bo hrabia nigdy Fenta nie próbował
0
@Czajka90 interu nie trenuje Arteta
0
@July_6_BcN Wymyśl Juliet jakiś nowotwór w rodzinie z przerzutami to się nastrój popsuje i zniechęci do poruszania takich błahostek
1
@AmigoBlancos Podaj 5 grających gorszą jak takiś mądry xd
3
Lechia Gdańsk idzie na rekord sumy bramek w sezonie chyba xd
9
@FcPortoFan1999 22 minęła to widzę mocno lecisz z propozycją Oski
3
@July_6_BcN niedziela wieczur humor popsuty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To jak nawrocki cofnie karę dla Lechii to biorą mistrza @FcPortoFan1999
0
@Encore Budżet mają mocny, ale mówi się że okno może być u nich spokojne. Co do solidności obecnej kadry to też na pewno można mieć wątpliwości
0
@Criss18Barca To ludzie chcą oglądać to dostają. Jakby pozytywne wiadomości się lepiej sprzedawały to by ich było dużo więcej w tv i innych mediach
0
@AmigoBlancos Francja
4
@KrwawiaceoczyVEB Czerwona Araujo się nie skasuje
1
@Chimera na jakim księżycu? Wyłącz TV włącz myślenie @Popitek12
5
@Comentateiro wszystkie psychotropy ci dziadek zabrałem więc nie będzie omamów
1
@Cochise Pisałem za kolegę, ja nie jestem st*pkarzem