MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Szczygiel06 Starość to jest bardziej proces niż moment w mojej opinii. I u każdego ten proces trochę inaczej wygląda. Natomiast na pewno są pewne kamienie milowe
2
@mordini123 się człowiek cofa w czasie
2
@TR3YWAY widzisz co się starasz na tej siłce, jak można na wspomaganiu lecieć xd
0
@Batys Ważne o jakich kwotach mówimy
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj to nieważne. Ważne co za dwa miesiące federacja orzeknie po protestach
1
@Popitek12 Thank you from the mountain Popi
3
@dmcteam Nieprawda. @Kessie został nocnym na podstawie kwalifikacji, konkretnie że w nocy to go nie widać więc może z zaskoczenia brać
1
@BulaKG ale jakby boso grały to byś inaczej mówił
1
@mordini123 tylko żeby nie było jak z pucharem Anglii xd
0
Gdybyście mieli moc cofnąć jedno powołanie do kadry dla dowolnego piłkarza to czemu byłby to Umtitti na mudialu 2018?
1
@Faro Za dzieciaka miałem dziurę w nodze i została blizna do teraz po szyciu. A tak piłkarsko to z kolanami mam problem jak się nie rozciągne mocno przed graniem.
5
Trzeba szybko kontrować dodatkowym Spotify premium dla rodziny
0
@Danny Gaucho teraz pomyślmy ile by miał gdyby nie posty na insta
0
@draxidox Generalnie to pracuje z domu, ale lubię jeździć samochodem jakoś (może dlatego właśnie, że nie muszę tego robić codziennie)
0
@Faro Na razie to Isak jest jego następcą xd
1
@MateuszDoniec Aaa... Czyli nie rezygnuje z Barcelony, a dla białych trzy razy Nie.
0
No dobra, ale gdzie ta wypowiedź o realu? xd
72
Gabinet lekarski w Madrycie
- No dobra Kylian pokaż to kolano
- Ale ja jestem Rodrygo
14
@Arden no właśnie strasznie dziwne, że ludziom z listy nie chwaliła się tym
1
@macio_944 Ja tam akurat sam się czułem więźniem nudy podczas seansu, ale cóż ludzie są różni
3
@Popitek12 Tak jest to aktor
2
@Hosh Policja spojlerowa już pewnie po ciebie jedzie xd
0
@Aequlibre Biali chyba nowe Daleko od noszy kręcą xd
1
@Rupert_Haubica Neuer też tak kiedyś w lm zrobił, może zbyt mocna inspiracja
4
Jak real dostaje na twarz to od razu się lżej człowiekowi na sercu robi
2
Fortnite? Dembele?
3
@Szicek10 chyba tylko jakieś półmózgi by go tu chciały teraz
4
Ale jak to bilety za miliardy by obejrzeć Curacao u Jankesów się nie sprzedają? xd
1
@Laminedependencia dobrze, że nie Lot
4
@Lionel_Messi10 Dobrze, że to tylko mundo