4

@Szczygiel06 Starość to jest bardziej proces niż moment w mojej opinii. I u każdego ten proces trochę inaczej wygląda. Natomiast na pewno są pewne kamienie milowe

2

@mordini123 się człowiek cofa w czasie

2


@TR3YWAY widzisz co się starasz na tej siłce, jak można na wspomaganiu lecieć xd

0

@Batys Ważne o jakich kwotach mówimy

1

@FcPortoFan1999 Dzisiaj to nieważne. Ważne co za dwa miesiące federacja orzeknie po protestach

1

@Popitek12 Thank you from the mountain Popi

3

@dmcteam Nieprawda. @Kessie został nocnym na podstawie kwalifikacji, konkretnie że w nocy to go nie widać więc może z zaskoczenia brać

1

@BulaKG ale jakby boso grały to byś inaczej mówił

1

@mordini123 tylko żeby nie było jak z pucharem Anglii xd

0

Gdybyście mieli moc cofnąć jedno powołanie do kadry dla dowolnego piłkarza to czemu byłby to Umtitti na mudialu 2018?

1

@Faro Za dzieciaka miałem dziurę w nodze i została blizna do teraz po szyciu. A tak piłkarsko to z kolanami mam problem jak się nie rozciągne mocno przed graniem.

5

Trzeba szybko kontrować dodatkowym Spotify premium dla rodziny

0

@Danny Gaucho teraz pomyślmy ile by miał gdyby nie posty na insta

0

@draxidox Generalnie to pracuje z domu, ale lubię jeździć samochodem jakoś (może dlatego właśnie, że nie muszę tego robić codziennie)

0

@Faro Na razie to Isak jest jego następcą xd

1

@MateuszDoniec Aaa... Czyli nie rezygnuje z Barcelony, a dla białych trzy razy Nie.

0

No dobra, ale gdzie ta wypowiedź o realu? xd

72

Gabinet lekarski w Madrycie
- No dobra Kylian pokaż to kolano
- Ale ja jestem Rodrygo

14

@Arden no właśnie strasznie dziwne, że ludziom z listy nie chwaliła się tym

1

@macio_944 Ja tam akurat sam się czułem więźniem nudy podczas seansu, ale cóż ludzie są różni

3

@Popitek12 Tak jest to aktor

2

@Hosh Policja spojlerowa już pewnie po ciebie jedzie xd

0

@Aequlibre Biali chyba nowe Daleko od noszy kręcą xd

1

@Rupert_Haubica Neuer też tak kiedyś w lm zrobił, może zbyt mocna inspiracja

4

Jak real dostaje na twarz to od razu się lżej człowiekowi na sercu robi

2

Fortnite? Dembele?

3

@Szicek10 chyba tylko jakieś półmózgi by go tu chciały teraz

4

Ale jak to bilety za miliardy by obejrzeć Curacao u Jankesów się nie sprzedają? xd

1

@Laminedependencia dobrze, że nie Lot

4

@Lionel_Messi10 Dobrze, że to tylko mundo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?