0

@esem91 To chyba wywiadów z Igą nie oglądasz xd

1

@Ilka Nie bo liczę że może mają konto tutaj i będzie co czytać jak się będą wyżywać o tym jak to społeczeństwo upada

0

@Kgorecki2500 Nudna gra to jest Black Ops 67, a nie RDR 2

1

@Laminedependencia Też raczej słyszałem, że to dla fanów HP, a tak to szału nie ma

3

1-1 Derby Wielkich Rzek dostarczają xd

1

@Bolton Z Niemiec to lubię tylko Flicka i Mareczka

0

@Lionel_Messi10 "Plus ZAWSZE wrzuca źródło z którego to pochodzi" xd

0

@Lionel_Messi10 Widzę, że jesteś niezdolny do normalnej dyskusji i musisz od razu zmieniać czyjeś słowa w złej wierze by ci pasowały pod tezę xd
Natomiast tak dla zabawy proszę o to pierwszy z brzegu tweet bez żadnego źródła xd


2

@Szczygiel06 piwo to moje paliwo, także trochę taniej

0

@Lionel_Messi10 Co konkretnie wyjaśniłeś? Moje podejrzenia do profilu który uwielbia wrzucać fejki i niezweryfikowane rzeczy? xdd

0

@L3OM3SSI Szkoda, że trudno się domyślić o co chodzi w mojej odpowiedzi xd

1

@ranger3120 Nie, ale cyc to chyba i tak najlepsza opcja znając jednego (nie) sławnego tweeta xd

3

@Lionel_Messi10 ciekawe czy prawdziwa czy jak z pomocą dla Bale i budową studni

0

@FCBMati10 Nie wiem wchodzę tam raz na ruski rok

1

@Ghandi Alkoholowa jeszcze przede mną

1

@TR3YWAY Ja jestem 3P

Picie, Palenie i Pedri

23

Nawet jeśli uznamy, że De Jong jest obecnie lepszym piłkarzem od Bernala w kontekście dawania spokoju itp. To nadal lepiej na przyszłość budować młodego, który ma sufit znacznie wyżej niż Holender, przynajmniej według mnie.

1

@draxidox Ten z tatuażem chyba najgorszy

7

Gdyby ragebait był trenerem xd

0

@Filipem Przecież w pierwszej połowie też to robił akurat

0

@Frimpong a potem newsy o igłach w jedzeniu

4

@Arden Nie wiem czy potrzeba takich rzeczy by nie powołać gościa co gra tak w obronie xd

1

@matirix20 Olise

1

@kanver_ Myślę, że jednak nie. Gdyby Flick odchodził z własnej decyzji i musimy wziąć Xaviego z wszystkich dostępnych to wtedy bym mu dał drugą szansę

1

@Faro Brzmi jak coś co ambasada poda jutro xd

17

Panie Koundeczku 1300 i umowa o dzieło bo już mam kolejnych 18 latków na Pana miejsce


1

@Arden Premia wleciała to na coś musiałem wydać

0

United w zasadzie już od lata planują skład bez niego, więc na pewno powinno dać się ich nacisnąć w tej sprawie

0

@Faro ale są takie w które grywasz czy po prostu przy okazji u kogoś grałeś, że odpowiedź jest większość a nie wszystkie?

0

Jaka jest w miarę popularna gra/seria gier, w którą nigdy nie graliście? Nie dlatego, że Was nie stać tylko po prostu wydaje się to niedobre/nie dla was?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?