1

@Roobo Dzisiaj mają tam chorom curke

0

@Quahoo Miał jeden sezon świetnego prime'a i potem straszny zjazd

1

Symulanci za dolara xd

0

@D10SLEO Trump mi napisał, że jak wyłączysz to masz nalot dywanowy na dom

0

Ale ciekawe, że w lidze w większej liczbie meczów arsenal bez karnego przeciw

0

@Limaker czekać aż Grabara wejdzie

0

Złota piłka X2 dla Dembusia to już byłaby mocna symulacja xd

1

Ale to musi być kartka za takie wejście od tyłu przez nogi

0

@LAMC_10 finał 21 to akurat zdążysz

0

To podanie do Rayi z wolnego to niezłe podsumowanie gry Paryża dzisiaj xd

0

Na farcie z tą prostą nogą Saka

0

@Piotrek1993 finał pucharu króla był nie tak dawno dwa razy w roku

2

@APTAPT biedny komar

0

@Szmulek


1

@Frimpong Arsenal autobus, a PSG jak świeżaki co pierwszy raz grają w finale na defensywnego rywala xd

2

@turhiay Jak ich mieli nazwać jak nie mogą użyć wulgaryzmów

0

@FcPortoFan1999 oglądasz Nigerię Oski czy oszczędzasz siły na finał finałów?

5


Podymione w Madrycie - zasłużona przerwa

2

1:0 po golu Havertza już to gdzieś widziałem

0

@Kamiloza91 Jak czterech doskoczy to nie tak łatwo

0

To kto tam lepszy teraz od Naszego Yamalka?

1

Duch Catenaccio unosi się nad Europą

2

Jak ja nie lubię takiej pajacerki. Żółtą havertzowi i skończy się teatrzyk

0

Czuameni przepraszam xd

1

@michaleu wspiera jeden z zespołów to trochę stronniczo by było

0

@pt9 @Zoker dla ciebie

2

@cchesterr43 Bułgaria tym razem bez szans

1

Come on you gooners

0

@LAMC_10 Bo pewnie niemieckie

0

@TR3YWAY Ale reklamy to chyba trzeba oznaczać zgodnie z prawem. @VegetaPolska nie daj się nabrać na portugalską propagandę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?