MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro Jakby mieli Fermina to bym obejrzał z @Popitek12 tak to lecimy na Tarasy pokazać dominację ubraniową
2
@FcPortoFan1999 Jerzy Hoffman pewnie nagrywa
2
Messi 3:0 już właśnie
2
@FcPortoFan1999 Dokładnie Chwalińska na Prezydenta
0
Cristiano Ronaldo i jego Almeria również na prowadzeniu
1
@GeneralXavi *Tüska
7
Lionel Andrés Messi Cuccitini i jego Cornella prowadzą 2:0 w barażach!!!
0
@BHAFCB Venezia Top kolego
1
Ma ktoś tę sytuację jak nasz po podaniu od Ukraińca zmarnował?
@blakkudium
9
Kapitan Świderki dzisiaj
0
Źródło słabe ale oby prawda
0
@mateusz33 właśnie szkoda ja uwielbiam gównoburze w polskich mediach z grzmotami Tomaszewskiego na czele. I wstawać na mecze by była motywacja
6
Kolejny wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy
0
Tchouaméni: Nie jest prawdą, że z Fede to była bójka czy że zadawałem ciosy
Czyli jednak rzeczywiście wina stołu
0
Ale mają PR xd
1
W faulach trzymamy poziom xd
0
Dobry chłopak pamięta Trupinowi gola przeciwko białym to dał się mu wykazać
2
Ale widząc zaangażowanie w takich meczach tylko rośnie moja opinia o Lidze Narodów
0
@kcule14 Mistrz Anglii Lester Szity go wzięło
3
W lm świetny sezon, ale za te ogony w lidze to top10 złotej piłki będzie komedią
1
@macio_944 ale co ty mówisz przecież Barca nie odpowiada za media. Tak przynajmniej mi La bamba mówiła xd
3
Może nasi grają słabo, ale nie tak źle jak niektórzy
2
@BorzyKrzys Ja cały czas od lat team #SetienNaSelekcjonera
0
@FcPortoFan1999 Nawałki?
0
@Faro byłaby powtórka konfliktu z probierzem xd
3
Pamiętajmy, że 2:0 to niebezpieczny wynik
3
@Faro Odmówić Milanowi i Leverkusen by objąć Polskę to byłby gambit stulecia xd
2
Wynik może niekorzystny, ale za to jakby dał nam karnego to pewnie też byśmy spudłowali
0
@FcPortoFan1999 dostał wyrok w końcu?
2
@Kgorecki2500 Ja proponuję Siedlce