4

@Faro Jakby mieli Fermina to bym obejrzał z @Popitek12 tak to lecimy na Tarasy pokazać dominację ubraniową

2

@FcPortoFan1999 Jerzy Hoffman pewnie nagrywa

2

Messi 3:0 już właśnie

2

@FcPortoFan1999 Dokładnie Chwalińska na Prezydenta

0

Cristiano Ronaldo i jego Almeria również na prowadzeniu

1

@GeneralXavi *Tüska

7

Lionel Andrés Messi Cuccitini i jego Cornella prowadzą 2:0 w barażach!!!

0

@BHAFCB Venezia Top kolego

1

Ma ktoś tę sytuację jak nasz po podaniu od Ukraińca zmarnował?
@blakkudium

9

Kapitan Świderki dzisiaj


0

Źródło słabe ale oby prawda

0

@mateusz33 właśnie szkoda ja uwielbiam gównoburze w polskich mediach z grzmotami Tomaszewskiego na czele. I wstawać na mecze by była motywacja

6

Kolejny wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy

0

Tchouaméni: Nie jest prawdą, że z Fede to była bójka czy że zadawałem ciosy


Czyli jednak rzeczywiście wina stołu

0


Ale mają PR xd

1

W faulach trzymamy poziom xd

0

Dobry chłopak pamięta Trupinowi gola przeciwko białym to dał się mu wykazać

2

Ale widząc zaangażowanie w takich meczach tylko rośnie moja opinia o Lidze Narodów

0

@kcule14 Mistrz Anglii Lester Szity go wzięło

3


W lm świetny sezon, ale za te ogony w lidze to top10 złotej piłki będzie komedią

1

@macio_944 ale co ty mówisz przecież Barca nie odpowiada za media. Tak przynajmniej mi La bamba mówiła xd

3

Może nasi grają słabo, ale nie tak źle jak niektórzy


2

@BorzyKrzys Ja cały czas od lat team #SetienNaSelekcjonera

0

@FcPortoFan1999 Nawałki?

0

@Faro byłaby powtórka konfliktu z probierzem xd

3

Pamiętajmy, że 2:0 to niebezpieczny wynik

3

@Faro Odmówić Milanowi i Leverkusen by objąć Polskę to byłby gambit stulecia xd

2

Wynik może niekorzystny, ale za to jakby dał nam karnego to pewnie też byśmy spudłowali

0

@FcPortoFan1999 dostał wyrok w końcu?

2

@Kgorecki2500 Ja proponuję Siedlce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?