0

@LukaszFan no właśnie a on był ograny w przeciwieństwie do Panów z dzisiaj

0

Środek obrony obawiam się będą ciężary

1

@Mitch_Atleta tak od XVIII wieku do dziś

7

@NeroTFP1 Najpiękniejszy na pewno Messi na 2-0 w półfinale lm na bernabeu. Największy sentyment chyba jednak Messi cztery lata później też w półfinale też na 2-0 ale z Bayernem

0

@Pawlak1992 cóż na pewno cel został osiągnięty

9

@barcanawieki za dużo sypiania z żonami kolegów, a za mało wszystkiego innego

1

@Criss18Barca a do obrony co znowu De Jong? Nie ma co kombinować jak mamy taki stan zdrowia środka obrony

9

@partymaker te z madrytu

7

Nawet w Europie nie możemy dostać kogoś normalnego

2

@kanver_ i pamiętajmy że z Atletico za Xaviego nie było manity tylko dlatego że nie podał do Rafy

5

@PaulFCB chyba musisz częściej na te mecze chodzić

3

Psy szczekają, karawana Szczęsny wygrywa nadal wszystko

2

Ale gra bez nominalnego napastnika naprawdę się sprawdza. Niesamowite spustoszenie dzisiaj sieją te wejścia z drugiej linii.

0

@FcPortoFan1999 z dzisiejszą Valencią byście wygrali?

1

@Kapitan hawk Wiedziałem że u sibie z nimi stać nas na to ale nie spodziewałem się, że uda się w pierwszej połowie xd
Dziękuję Pan Flick

0

Cubarsi noga lepiej ułożona niż u nie jednego pomocnika

2

Ale Balde to jest kocur w ostatnich tygodniach

0

@FcPortoFan1999 w skali kraju, w niektórych obwodach robił ponad sto

0

@FcPortoFan1999 Władimir jakoś robi i ponad 100

7

@MesQueUnClub96 Dodi cały czas leci w dół rankingu

0

@Marian_Pazdzioch razem z @AFA pewnie się gdzieś chowają

0

@PaulFCB jak przegramy to wiadomo przez kogo ;)

1

@kulek22 to co wyżej kolega napisał u siebie mamy świetny bilans z nimi

0

@Batys no właśnie wystarczy że każdy raz nakarmi i robią się dziesiątki dyskusji

0

@Batys niby tak ale twoja wypowiedź to jest post na temat postów na temat postów także jeszcze poziom dalej

2

Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś

0

Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula

1

@partymaker szybkie

5

@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak

1

@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?