MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś
0
Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula
1
@partymaker szybkie
5
@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak
1
@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć
0
@VegetaPolska klasycznie rabini niezdecydowani https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15248613#comment-15248613
4
Drodzy ramblowicze mam dla was ostrzeżenie! Dzisiaj przechodząc obok kościoła podeszli do mnie jacyś ludzie z puszkami w serca i prosili o wsparcie wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Jak wiemy święta się już dawno skończyły a oni nie mieli żadnych instrumentów także ewidentny scam. Zalecam ostrożność na przyszłość!!!
0
@Encore w atp dla mnie tien z ruskiem
0
Wielki Milan z Wielkim Trenerem Wielkiego Porto
4
@Kapitan hawk fajnie jakby wieczorem zrobić 210
10
@Herato peak Bale, kariera Robben
5
Manita na białych zawsze cieszy
3
@Katalończyk 99 albo ojcem pana młodego
0
@fotohobby to samo można by powiedzieć o Feynordzie, Ajaxie i PSV w Holandii, przewaga instytucjonalna i w zasobach jest trudna do odrobienia jeśli twój rywal nie stoi w miejscu
0
@TheNekro94 Wimbledon na pewno najgorszy, potem na sto procent French Open no i o USA i Australię można się spierać, na obu czasem kibicie coś odwalą np.
2
@GeneralXavi Moim zdaniem składa się na to bardzo wiele czynników po pierwsze mężczyzn nadal dużo więcej gra w piłkę więc demografia ich jest bardziej zbliżona do tej dla ogólnej populacji. Po drugie generalnie obecnie badania w USA pokazują że najliczniejszą część LGBT stanowią biseksualne kobiety, więc z samej proporcji będzie ich więcej. Po trzecie na pewno LGBT kobiety spotyka mniej negatywna reakcja ludzi wokół przy coming outcie więc prawdopodobnie mężczyźni częściej zostają w "szafie". Po czwarte (i to jest moja autorska hipoteza także nie wiem jak z weryfikacją szerszą bo bazuję na własnych dowodach anegdotycznych) to sporo kobiet grających w piłkę (ale też w inne sporty patrząc że nawet tu na forum ktoś krytykował Świątek że jest mało kobieca i ma zbyt umięśnione ręce) ma jakieś tarcia ze swoją rolą płciową czy też ideałem kobiecości i osobą które odbiegają od tego w jakiś inny sposób (właśnie dla przykładu swoją orientacją) jest łatwiej sobie z tym poradzić.
0
@GeneralXavi trochę przesadzamy z wulgarnością, ale patrząc na odsetek LGBT u piłkarek to mają więcej doświadczenia w je*aniu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Żeńska sekcja to dopiero ma ładny bilans w klasykach
0
Nagłówek jakby zachlał jak @FcPortoFan1999 w sylwestra
0
Myślicie, że dzisiaj Włoch rozsmaruje Niemca czy zostanie przez niego zbity? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca dobrze że w przeciwieństwie do legii coś chociaż w piłkę grają
0
@MesQueUnClub96 Potężna Aura Potężnego Wikinga z Potężnej Północy robi swoje
0
@partymaker nie no miał być obrońca
0
Potężny Norweg znowu z golem
2
Jakby Motta objął Barcelonę B to chyba by zrobili więcej remisów niż spotkań xd
0
@Danny Gaucho a to do złotego buta nie liczą się punkty?
1
@SergioBusquets5 Zobaczyłem fajny obrazek i dałem sobie na profilowe. Nic nie zwykłego, myślałem że każdy tak robi.
0
@SergioBusquets5 ulubionego piłkarza już mam w nicku
0
@SergioBusquets5 też się obawiam że się nie uda no ale trzeba mieć nadzieję w naszym kapitanie
0
@SinMistico bez weryfikacji w top 5 nie ma co ruszać