2

Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś

0

Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula

1

@partymaker szybkie

5

@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak

1

@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć

0

4

Drodzy ramblowicze mam dla was ostrzeżenie! Dzisiaj przechodząc obok kościoła podeszli do mnie jacyś ludzie z puszkami w serca i prosili o wsparcie wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Jak wiemy święta się już dawno skończyły a oni nie mieli żadnych instrumentów także ewidentny scam. Zalecam ostrożność na przyszłość!!!

0

@Encore w atp dla mnie tien z ruskiem

0

Wielki Milan z Wielkim Trenerem Wielkiego Porto

4

@Kapitan hawk fajnie jakby wieczorem zrobić 210

10

@Herato peak Bale, kariera Robben

5

Manita na białych zawsze cieszy

3

@Katalończyk 99 albo ojcem pana młodego

0

@fotohobby to samo można by powiedzieć o Feynordzie, Ajaxie i PSV w Holandii, przewaga instytucjonalna i w zasobach jest trudna do odrobienia jeśli twój rywal nie stoi w miejscu

0

@TheNekro94 Wimbledon na pewno najgorszy, potem na sto procent French Open no i o USA i Australię można się spierać, na obu czasem kibicie coś odwalą np.

2

@GeneralXavi Moim zdaniem składa się na to bardzo wiele czynników po pierwsze mężczyzn nadal dużo więcej gra w piłkę więc demografia ich jest bardziej zbliżona do tej dla ogólnej populacji. Po drugie generalnie obecnie badania w USA pokazują że najliczniejszą część LGBT stanowią biseksualne kobiety, więc z samej proporcji będzie ich więcej. Po trzecie na pewno LGBT kobiety spotyka mniej negatywna reakcja ludzi wokół przy coming outcie więc prawdopodobnie mężczyźni częściej zostają w "szafie". Po czwarte (i to jest moja autorska hipoteza także nie wiem jak z weryfikacją szerszą bo bazuję na własnych dowodach anegdotycznych) to sporo kobiet grających w piłkę (ale też w inne sporty patrząc że nawet tu na forum ktoś krytykował Świątek że jest mało kobieca i ma zbyt umięśnione ręce) ma jakieś tarcia ze swoją rolą płciową czy też ideałem kobiecości i osobą które odbiegają od tego w jakiś inny sposób (właśnie dla przykładu swoją orientacją) jest łatwiej sobie z tym poradzić.

0

@GeneralXavi trochę przesadzamy z wulgarnością, ale patrząc na odsetek LGBT u piłkarek to mają więcej doświadczenia w je*aniu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Żeńska sekcja to dopiero ma ładny bilans w klasykach

0

Nagłówek jakby zachlał jak @FcPortoFan1999 w sylwestra

0

Myślicie, że dzisiaj Włoch rozsmaruje Niemca czy zostanie przez niego zbity? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca dobrze że w przeciwieństwie do legii coś chociaż w piłkę grają

0

@MesQueUnClub96 Potężna Aura Potężnego Wikinga z Potężnej Północy robi swoje

0

@partymaker nie no miał być obrońca

0

Potężny Norweg znowu z golem

2

Jakby Motta objął Barcelonę B to chyba by zrobili więcej remisów niż spotkań xd

0

@Danny Gaucho a to do złotego buta nie liczą się punkty?

1

@SergioBusquets5 Zobaczyłem fajny obrazek i dałem sobie na profilowe. Nic nie zwykłego, myślałem że każdy tak robi.

0

@SergioBusquets5 ulubionego piłkarza już mam w nicku

0

@SergioBusquets5 też się obawiam że się nie uda no ale trzeba mieć nadzieję w naszym kapitanie

0

@SinMistico bez weryfikacji w top 5 nie ma co ruszać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?