3

Pierwsze 45 wyglądało jakby w solidarności z nami obie ekipy też wystawiły składy B

1

@Pawlak1992 przytoczyć fake cytat o niegraniu przeciwko Messiemu apropos gry z goatem

0

Narzekając na lata z Xavim warto się pocieszyć że jednak nie wzięliśmy Ten Haga

1

Chory człowiek ten Pogacar. Byleby tylko się Sinnerem nie okazał.

0

Lewy by tego nie strzelił

14

Gramy jak za Koemana tylko Messi ma 17 lat xd

0

Ale tak słabego sędziego w la liga to nie widziałem od tak ze dwóch dni

2

No jeszcze z dwóch Pedrich i jakoś to będzie wyglądać xd

1

@Herato w 14/15 chyba tak zaczęliśmy mi się kojarzy

1

@AssisMoreira grób obok grobu, a co dopiero jak się na cmentarz wejdzie

0

@emeu Arteta. .

0

Pod słabym trenerem to i Gundo słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas to jest też na pewno kwestia elektoratu. Zero głosów od starszych pokoleń a kto z młodych ma czas na takie rzeczy.

1

@MesQueUnClub96 To wszystko jest dużo bardziej skomplikowane i podział lewica-konserwatyzm jest mocno nieprecyzyjny. Natomiast badania pokazują, że generalnie młodsze pokolenia są bardziej liberalne w sprawach społecznych niż te wcześniejsze, ale u mężczyzn (a raczej chłopców bo o takim wieku mówimy) występuje odbicie tej tendencji np. w USA płeć męska pokolenia Z jest mniej liberalna niż ta Millenialsów.

3

Emiliano "Dibu" Martinez nie zrobił nic złego. A poza tym ten kamerzysta na to zasłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FCB_dimiC ja tam generalnie nie rozumiem idei tatuaży

1

@Kapitan hawk jeszcze niech może Zagrzeb im dwa gole strzeli

0

Patrząc na te gole jak ten Wisły mi od razu przychodzi na myśl "spalony" Felixa i nasz anulowana bramka xd

0

@MOLESTA to jeszcze z 42 tysiące i będą na równi z izraelem w ofiarach cywilnych

1

@Popitek12 generalnie nie lubię musicali

1

Patrząc na aktywność w internecie wszystkich fanów FIFY/FC to chyba podchodzi pod Syndrom Sztokholmski co oni wypisują.

0

@Herato Stankovic

4

@misterio że bez kontuzji w 88 też by nie był piłkarzem

1

@bartas97 Czy w ekstraklasie jest jeden trener który niepowodzenia swojej drużyny bierze na siebie? xd

0

@tbas Oni biegając po Bydgoszczy chronią kobiety ale te w Toruniu i reszcie kraju.

7

@Jakchcesz stary @Luciano99 w tym wieku miał już 21

5

@NeroTFP1 A to w sumie nie wiem czy tak źle. Natomiast na pewno powinni zapoznać się z ideą audiobooków.

2

@NeroTFP1 co to znaczy? W sensie ona potem mu jeszcze skraca treść?

1

@Kgorecki2500 nad polskim bo możesz podsłuchiwać plotki innych plażowiczów

0

@bartas97 w takiej formie jest to logicznie prawdziwe zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?