MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pierwsze 45 wyglądało jakby w solidarności z nami obie ekipy też wystawiły składy B
1
@Pawlak1992 przytoczyć fake cytat o niegraniu przeciwko Messiemu apropos gry z goatem
0
Narzekając na lata z Xavim warto się pocieszyć że jednak nie wzięliśmy Ten Haga
1
Chory człowiek ten Pogacar. Byleby tylko się Sinnerem nie okazał.
0
Lewy by tego nie strzelił
14
Gramy jak za Koemana tylko Messi ma 17 lat xd
0
Ale tak słabego sędziego w la liga to nie widziałem od tak ze dwóch dni
2
No jeszcze z dwóch Pedrich i jakoś to będzie wyglądać xd
1
@Herato w 14/15 chyba tak zaczęliśmy mi się kojarzy
1
@AssisMoreira grób obok grobu, a co dopiero jak się na cmentarz wejdzie
0
@emeu Arteta. .
0
Pod słabym trenerem to i Gundo słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tbas to jest też na pewno kwestia elektoratu. Zero głosów od starszych pokoleń a kto z młodych ma czas na takie rzeczy.
1
@MesQueUnClub96 To wszystko jest dużo bardziej skomplikowane i podział lewica-konserwatyzm jest mocno nieprecyzyjny. Natomiast badania pokazują, że generalnie młodsze pokolenia są bardziej liberalne w sprawach społecznych niż te wcześniejsze, ale u mężczyzn (a raczej chłopców bo o takim wieku mówimy) występuje odbicie tej tendencji np. w USA płeć męska pokolenia Z jest mniej liberalna niż ta Millenialsów.
3
Emiliano "Dibu" Martinez nie zrobił nic złego. A poza tym ten kamerzysta na to zasłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB_dimiC ja tam generalnie nie rozumiem idei tatuaży
1
@Kapitan hawk jeszcze niech może Zagrzeb im dwa gole strzeli
0
Patrząc na te gole jak ten Wisły mi od razu przychodzi na myśl "spalony" Felixa i nasz anulowana bramka xd
0
@MOLESTA to jeszcze z 42 tysiące i będą na równi z izraelem w ofiarach cywilnych
1
@Popitek12 generalnie nie lubię musicali
1
Patrząc na aktywność w internecie wszystkich fanów FIFY/FC to chyba podchodzi pod Syndrom Sztokholmski co oni wypisują.
0
@Herato Stankovic
4
@misterio że bez kontuzji w 88 też by nie był piłkarzem
1
@bartas97 Czy w ekstraklasie jest jeden trener który niepowodzenia swojej drużyny bierze na siebie? xd
0
@tbas Oni biegając po Bydgoszczy chronią kobiety ale te w Toruniu i reszcie kraju.
7
@Jakchcesz stary @Luciano99 w tym wieku miał już 21
5
@NeroTFP1 A to w sumie nie wiem czy tak źle. Natomiast na pewno powinni zapoznać się z ideą audiobooków.
2
@NeroTFP1 co to znaczy? W sensie ona potem mu jeszcze skraca treść?
1
@Kgorecki2500 nad polskim bo możesz podsłuchiwać plotki innych plażowiczów
0
@bartas97 w takiej formie jest to logicznie prawdziwe zdanie