0

@Tasde 0*1,5 nadal zero pozdrawiam

0

@macio_944 tylko po co do tego Lewandowski jak żadnych górnych piłek nie zgarnia dzisiaj

1

No ta ławka boli mocno, ale nie ma zmiłuj trzeba rzucić jakieś świeże siły. Raczej za Lewego bo on w tej sytuacji zbędny

0

@jaras121 to jakiś trefny koks ci sprzedali

0

@Trojanek23 Buffon, Casillas

0

Rafa, Balde, Lewy z Gironą. To muszą być gole.

1

@MichuZ44 I potem przez takich "mężczyzn" utwierdza się tylko stereotyp, że męska siła woli przeciw popędom praktycznie nie istnieje.

0

@Ojciec5tkidzieci dzięki wielkie, zastanawia mnie jednak jeszcze kwestia komunikacji, w jakim języku były rozmowy wymieniane przez ciebie?

1

@bartas97 Wreszcie w sporcie sprawca przemocy domowej dostaje realne konsekwencje. Szkoda że w przypadku piłkarzy nie ma prawie takich przypadków.

0

@partymaker hybryda Edersona i Dollarumy

1

@tomek8756 "dziennikarza"

5

Pomoc sędziów również nie pomogła i odrodzona legia zrównuje się punktami z Rakowem, w którym Papszun zalicza nieudany powrót.

0

Dobra dobra. Gdzie powtórka z rzekomym brakiem spalonego?

1

Raphinho Gaucho najlepszy w pierwszej połowie.

0

@Deviler no jak się ma smutne osobiste życie to pozostaje czerpać satysfakcję z identyfikacji grupowej, a to wymaga uznania innych grup (w tym wypadku według podziału wiekowego) za gorsze

0

Zmarzlik znów mistrzem świata. W sam raz na oglądanie trzeciej wygranej z rzędu dla potężnej guwniary.

0

@Popitek12 Panem Lusterko

0

@Bulbazaur17 tylko czekać jak z tego wyniknie kolejna tragedia

11

A ja tam uważam że piątek 13-tego faktycznie zawsze oznacza nieszczęście. Głównie nieszczęście słuchania pierd*lenia wszystkich fanów astrologii i innych zabobonów.

1

@NeroTFP1 a ja tam uważam że oglądanie kolejny raz najlepszych produkcji często jest nawet lepsze od pierwszego

0

@sen przynajmniej wiesz o czym będzie small talk w sklepie

2

@mordini123 ale potem mogą ci zabić żonę bez konsekwencji ;)

2

@Kgorecki2500 Tak coś czułem że w tę stronę to zmierza. Generalnie według obecnej wiedzy Spartanie raczej na pewno tego nie robili - jest to wspomniane w zaledwie jednej zachowanej relacji od późnego greckiego historyka, który nie był przychylny królestwu Sparty. Mamy natomiast wiele relacji o życiu kalekich obywateli spartańskich.

0

@Kgorecki2500 ale i tak skąd się tam Sparta wzięła?

0

@Kgorecki2500 o Sparcie?

1

@BorzyKrzys Nie no przecież napisałem że będzie tylko gorzej. POzdrawiam

2

@koziar to na pewno obczaje jak będę miał czas bo ostatni dobry rts to chyba u mnie jeszcze supreme commander 1 i 2, ale póki co grywam Total War Warhammer 3 namiętnie

1

@cchesterr43 Potwierdzam byłem tym szerszeniem.

2

@koziar SF strategie to sam też chętnie bym przygarnął bo faktycznie ta część rynku jest pusta według mnie, a europkę na pewno polecam choć koszt gry jest bardzo wysoki (wszystkich dlc itp.)

2

@koziar zdecydowanie produkcje paradoxu i zdecydowanie pierwsza z nich EuIV - ciężko mi zliczyć bo zmieniałem konta i platformy ale myślę że na pewno ponad 4000 godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?