MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr kolor taki sobie, mógł coś ładniejszego wybrać
1
@wpwelement może z dwa słowa z tych wymienionych byłby w top 10 najmocniejszych jakie można przeczytać na la rambli no ale co poradzić
1
@Kgorecki2500 na bramce fajnie, coś nowego, można sobie nieźle refleks poćwiczyć, w polu to tysiące razy bardziej wolę kopaną
1
@parpe Plus demon gates nagle przyznaje się do winy? Gdzie w tym jakaś logika.
5
@FutureFCBarcelona patrząc na twój komentarz do notki to widzę klasyczne podejście "że jeśli fakty nie zgadzają się z moją opinią to tym gorzej dla faktów" xd
0
@tbas na czym konkretnie miała polegać przestępczość tych działań?
1
@Arden jeśli jest uleczalna to na pewno fizycznie
0
@MESSIah16 Wystawienie czarnka to przepis na starcie libków w drugiej turze. Przecież taką opcję to nawet mastaletek wyśmiał w wywiadzie ostatnio.
0
@wojopancer real jak manzano dostaje powołanie
1
@MesQueUnClub96 może tym razem nie przegramy z Mołdawią
2
@wojopancer lepszym piłkarzem był Neymar, natomiast chyba lepsza kariera to Kaka
2
@BrudnyJoe z kielc?
1
@GeneralXavi nie no gadanie o oczywistościach też jest dla mnie nudnawe
2
@msbigd na razie jeszcze nie trafiłem na materiał który by mnie wciągnął mocniej niż do oglądania przez parę minut (poza wywiadem z Dudą ale go obejrzałem w całości z innych przyczyn)
3
Zawsze mnie niesamowicie bawią ci wszyscy ludzie co są przeciwko kapitalizmowi tylko wtedy jak mowa o "oligarach" i "holdingach" jak np. teraz przy okazji tematu Ukrainy.
0
No to chyba wreszcie spokój z tematem Flicka
0
I cyk Denzel I Wielki przełamuje klątwe Balaidos długą na dekadę
1
De Zerbi nie poradzi sobie z szatnią. Dlatego warto postawić na typa co w kadrze czyli robocie gdzie zarządzanie szatnią jest jeszcze ważniejsze poniósł totalną klęskę.
1
@MesQueUnClub_87 na pewno człowiek z blizną number one
5
W takich chwilach zwątpienia pamiętajmy że TYLKO LEGIA MOŻE NAS GODNIE REPREZENTOWAĆ W EUROPEJSKICH PUCHARACH
1
No to chyba trzeba z powrotem Firpo ściągnąć. On się umiał zaopiekować Żółwiem ten jeden raz.
0
@MESSIah16 jaki jest sens cytowania bez źródła?
0
@ObiwanKenobi oj nie wiem musisz spytać sosnierza albo korwina bo jeden uważa że no czasem dzieci się przejedzie a drugi że czasem się je zgwałci
0
Ale co sobie raz Tuchel wygrał LM z wernerem i Havertzem w składzie to jego. Teraz niech Lapcio wyciągnie wnisoki co do stawiania na takich one hit wonder trenerki.
0
@Kazragore Niestety jest to rodzaj choroby psychicznej także po wykryciu należy zapobiec krzywdzeniu innych osób ale karanie w tej sytuacji raczej niewiele daje. Jakby ktoś chciał poczytać https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zast%C4%99pczy_zesp%C3%B3%C5%82_M%C3%BCnchhausena
0
Mocno niewiernych ma tych znajomych la rambla xd
1
@FutureFCBarcelona dokładnie nie wiem co ten Morawiecki wynegocjował
1
@insp1re Miami to bardziej takie imprezowe miasto, więc jak człowiek chce coś zobaczyć to zdecydowanie NY.
0
Patrząc na jego wymówki po zebranym oklepie od Neverkusen Tuchel to taki Xavi 2.0
0
@Tom0VeB jak mnie zbanowali to przestałem pisać także nie ma czego wyśmiewać
@skubi99 tylko stanowski nie napisał że są te wpisy/osoby najgorsze tylko, że mają być argumentem przeciw Unii. Stąd logiczny wniosek że wpisy np mejzy są arguemntem przeciw polsce czy idei polskości