0

@MESSIah16 to niezły komunizm proponuje "nie ma czegoś takiego jak darmowe wsparcie medyczne, psychologiczne i materialne" tak jak friedmann powiedział

0

@Kidd wiadomo każdy jest inny, ale są tygodnie gdy tu nie wchodzę a mecze przegapie z 2 w roku (nie licząc presezonu)

0

@ViscaelBarca2007 doniesienia medialne można olać po prostu ich nie czytając. A mecz jak włączysz to oglądasz padake przez te 90 minut.

0

@karoleq992 jeśli chodzi o jakość trenerską to na pewno czyści Flicka i Tuchela, natomiast jego charakter w starciu z Lapciem raczej by nas zgubił.

0

@MESSIah16 ach yes podstawowe potrzeby - jedzenie, spanie, oddychanie i bycie matką

2

@HighestInTheRoom KDB, Iniesta, Ozil, Modric

1

To Xabiego Alonso skreślamy z listy kandydatów na trenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston nawet można wicemarszalkiem zostać

2

@_Specjalista myślałem że to o wolskim xd

2

Oj się teraz zacznie nie rozmawianie o sędziach

0

@Faro musi odpocząć przed przerwą ligową

0

To kto dzisiaj z prześcieradeł dobija na pustaka po rykoszecie?

0

@Culer9002 trudny wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MadafakinGuy i długi okres oczekiwania na wizytę?

0

@MadafakinGuy na NFZ?

2

Ale najciekawszy jestem opinii kolegi stąd co proponował użycie ostrej amunicji przeciwko protestującym podczas wydarzeń we Francji po morderstwie dokonanym przez tamtejszą policję

1

@zadafcb Taylor zrobiła swoje

0

@JoeBlack w końcu wygrali wybory to trochę ich musi być

0

@OBSERWATOR2021 przecież to jest ta sama policja xdddddddd

0

@MesQueUnClub96 od kiedy to prawda ma być śmieszna

0

@MesQueUnClub96 polityka w przeciwieństwie do jugola potrafi zawładnąć igrzyskami

1

Niech Tusk ogłosi że rolnicy szturmowali granicę i po problemie. Będzie ich można nawet do lasu powywozić przy uciesze prawej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@NeroTFP1 oczywiście domyślam się motywacji takiego zachowania ale no (prawie) wszystko można robić ze smakiem

0

@Kgorecki2500 i jeszcze brak protestów do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

@NeroTFP1 "w swoich #socialmedia" jprdl

1

@Stoiczkow Wszyscy wielcy gracze mają gdzieś prawo międzynarodowe to nic nowego. Co do "robienia beczki" to podejście na serio do tematu cokolwiek zmieni?

0

@Stoiczkow może powinni Stany i Rosję nauczyć takiego eskalowania

3

#MuremZaPolskimMundurem - no chyba że biją "naszych" wtedy to nie

2

@Arden nie oglądałem tego serialu, odpowiedziałem na pytanie co do współczesnej kinematografii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?